Поиск по базе сайта:
Закон України „Про доступ до публічної інформації (далі Закон). З метою виконання його вимог наказую icon

Закон України „Про доступ до публічної інформації (далі Закон). З метою виконання його вимог наказую
Скачати 47.75 Kb.
НазваЗакон України „Про доступ до публічної інформації (далі Закон). З метою виконання його вимог наказую
Дата конвертації30.01.2013
Розмір47.75 Kb.
ТипЗакон


Про виконання вимог

Закону України „Про

доступ до публічної

інформації”


10.05.2011 набув чинності Закон України „Про доступ до публічної інформації” (далі – Закон).

З метою виконання його вимог


НАКАЗУЮ:


1 Встановити, що відповідно до вимог ст.13 Закону ДТГО „Львівська залізниця” є розпорядником інформації, якою володіє ДТГО „Львівська залізниця”, і яка стосується:

1.1 інформації про використання бюджетних коштів – у разі їх отримання;

1.2 інформації про умови постачання товарів, послуг та ціни на них;

1.3 інформації:

- про стан довкілля;

- про якість харчових продуктів і предметів побуту;

- про аварії, катастрофи, небезпечні природні явища та інші надзвичайні події, що сталися або можуть статися і загрожують здоров’ю та безпеці громадян;

- іншої, що становить суспільний інтерес (суспільно необхідної інформації).


2 Встановити, що відповідно до Закону розпорядником інформації є виключно суб’єкт господарювання – юридична особа. У зв’язку з цим відокремлені підрозділи ДТГО „Львівська залізниця” не є розпорядниками інформації, не зобов’язані її оприлюднювати та не уповноважені отримувати інформаційні запити.

У разі надходження інформаційних запитів на адресу відокремлених підрозділів ДТГО „Львівська залізниця” начальникам відокремлених підрозділів роз’яснювати запитувачам інформації порядок направлення інформаційних запитів на адресу Управління залізниці відповідно до цього наказу.


3 Покласти на інспекцію з контролю виконання обов’язок організації доступу до публічної інформації, якою володіє ДТГО „Львівська залізниця”, а також облік інформаційних запитів, контроль за своєчасним, точним і повним наданням відповідей на них.

Інспекції з контролю виконання щорічно складати звіт про роботу з інформаційними запитами та надавати відокремленому підрозділу „Інформаційно-обчислювальний центр” для оприлюднення на веб-сайті.


4 Начальникові відокремленого підрозділу „Інформаційно-обчислювальний центр”:

4.1 Оприлюднити на веб-сайті ДТГО „Львівська залізниця” Закон, постанову Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №583, цей наказ та інформацію, визначену ст.15 Закону, в частині, що стосується ДТГО „Львівська залізниця”, зокрема:

- інформацію про організаційну структуру, місію, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності та фінансові ресурси (структуру та обсяг бюджетних коштів, порядок та механізм їх витрачання тощо);

- інформацію про нормативно-правові засади діяльності;

- перелік та умови отримання послуг;

- порядок складання, подання запиту на інформацію;

- правила внутрішнього трудового розпорядку;

- звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію.

4.2 У термін до 08.08.2011 своїм наказом призначити особу, відповідальну за виконання пп.4.1 цього наказу. Копію наказу надати в інспекцію з контролю виконання.

4.3 Розробити та встановити на робочих місцях в інспекції з контролю виконання програмне забезпечення для обліку і контролю інформаційних запитів.

4.4 У термін до 08.08.2011 відкрити електронну скриньку за адресою public@railway.lviv.ua та встановити доступ до неї з усіх робочих місць в інспекції з контролю виконання.


5 Редактору газети „Львівський залізничник”, заступнику начальника адміністративної служби з інформаційних питань оприлюднювати інформацію, передбачену ст. 15 Закону, в частині, що стосується ДТГО „Львівська залізниця”.


6 Начальнику відокремленого підрозділу „Господарська служба”:

- оприлюднити правила внутрішнього трудового розпорядку на інформаційному стенді в Управлінні залізниці;

- розробити калькуляцію фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, в межах граничних норм, встановлених Кабінетом Міністрів України, погодити її у встановленому порядку та затвердити наказом залізниці;

- забезпечити виставлення рахунків за копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, в разі, якщо обсяг запитуваної інформації перевищує 10 сторінок.


7 Встановити, що інформаційні запити на вибір запитувача можуть подаватися:

- поштою на адресу Управління залізниці: вул. Гоголя, 1, м. Львів, 79000;

- на факс секретаріату начальника залізниці – (032) 297 10 12 або інспекції з контролю виконання – (032) 226 58 29;

- на адресу електронної пошти public@railway.lviv.ua;

- безпосередньо в приймальню відвідувачів Управління залізниці адміністраторові адміністративної служби;

- усно за телефоном секретаріату начальника залізниці – (032) 226 44 90 або інспекції з контролю виконання – (032) 226 36 68.


8 Встановити, що інформаційні запити можуть бути складені відповідно до примірної форми запиту на інформацію, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 583, або у довільній формі з дотриманням вимог ч.5 ст.19 Закону.


9 Визначити, що спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами чи їх копіями є приймальня відвідувачів Управління залізниці. Начальнику адміністративної служби – помічнику начальника залізниці забезпечити запитувачам інформації право робити виписки з документів чи їх копій, фотографувати, копіювати, сканувати їх, записувати на будь-які носії інформації тощо.


10 Встановити, що розгляд інформаційних звернень здійснюють начальник залізниці, заступники начальника залізниці, головний інженер залізниці.

Інформаційні запити за дорученням керівництва залізниці опрацьовуються відповідними службами та відокремленими і структурними підрозділами.

Відповідь на інформаційні запити надається за підписом керівництва залізниці або за дорученням – керівниками служб, дирекцій залізничних перевезень, відокремлених та структурних підрозділів.

Інформаційні матеріали обсягом понад 10 сторінок, крім інформації про її запитувача, та такої, що становить суспільний інтерес, надаються за умови попередньої оплати запитувачем інформації фактичних витрат на копіювання або друк документів згідно з виставленим господарською службою рахунком. Контроль за виконанням цього абзацу покладається на інспекцію з контролю виконання.


11 Заступникам начальника залізниці, головному інженерові залізниці начальникам служб, відокремлених та структурних підрозділів залізниці забезпечити вивчення причетними та неухильне виконання вимог Закону.


12 Цей наказ набуває чинності з дня його підписання, крім четвертого абзацу п.6 та четвертого абзацу п.10, які набувають чинності після затвердження калькуляції фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.


13 Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.


Начальник залізниці Б.П. Піх


Клак, 6-44-90

Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації