Поиск по базе сайта:
Розпорядження голови районної ради «27» жовтня 2011 р. №83 Про забезпечення доступу до публічної інформації icon

Розпорядження голови районної ради «27» жовтня 2011 р. №83 Про забезпечення доступу до публічної інформації
Скачати 37.05 Kb.
НазваРозпорядження голови районної ради «27» жовтня 2011 р. №83 Про забезпечення доступу до публічної інформації
Дата конвертації17.02.2013
Розмір37.05 Kb.
ТипРозпорядження
УКРАЇНА

Станично - Луганська районна рада

шостого скликання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної ради


«27» жовтня 2011 р. № 83


Про забезпечення доступу

до публічної інформації


З метою забезпечення прозорості та відкритості діяльності районної ради та її виконавчого апарату, реалізації прав громадян і юридичних осіб на доступ до публічної інформації, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», враховуючи п. 4 Указу Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», керуючись п. 10 ч. 6 ст. 55, ч. 7 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:


1 Визначити відділ правового та документального забезпечення виконавчого апарату районної ради відповідальним структурним підрозділом з питань запитів на інформацію, що надходять до районної ради та її виконавчого апарату, та ведення їх обліку.

1.1 Начальнику відділу правового та документального забезпечення виконавчого апарату районної ради:

-  забезпечувати організацію роботи щодо опрацювання, систематизації, аналізу та контролю за своєчасним задоволенням запитів, веденням обліку запитів на інформацію;

- забезпечувати систематичне ведення обліку документів, що знаходяться у володінні районної ради та її виконавчого апарату;

- здійснювати ведення реєстрації запитів на інформацію, в тому числі, що надходять до районної ради ті її виконавчого апарату поштою, факсом, телефоном, електронною поштою, усно;

-  забезпечувати надання консультативної допомоги запитувачам під час оформлення запитів;

- визначити осіб, відповідальних за ведення облікового журналу запитів на інформацію та формування звітів про задоволення запитів на інформацію;

- забезпечувати систематичне та оперативне оприлюднення і оновлення на веб-сайті районної ради інформації про діяльність районної ради, оприлюднення інформації, зазначеної у статті 30 Закону України «Про доступ до публічної інформації», форми запиту на інформацію.

- забезпечувати надання достовірної, точної та повної інформації, а також у разі потреби перевіряти правильність та об'єктивність наданої інформації.

1.2 Доручити начальнику відділу правового та документального забезпечення виконавчого апарату районної ради розробити форму ведення обліку документів, що знаходяться у володінні районної ради та її виконавчого апарату, ведення реєстрації запитів на інформацію.

2 Керівникам структурних підрозділів виконавчого апарату районної ради:

2.1 Забезпечити оперативне надання до відділу правового та документального забезпечення виконавчого апарату районної ради:

- інформації та документів, необхідних для задоволення запиту на інформацію;

- інформації та документів про діяльність районної ради з метою її оприлюднення.

2.2 Розробити відповідні зміни до положень структурних підрозділів виконавчого апарату та посадових інструкцій працівників, якими передбачити повноваження стосовно забезпечення доступу до публічної інформації, розгляд, опрацювання, облік, систематизацію, аналізування та надання відповідей на запити на інформацію, консультацій під час оформлення запитів тощо, та внести їх на затвердження керуючому справами виконавчого апарату районної ради.

2.3 Забезпечити систематичне ведення обліку документів, що знаходяться у володінні відповідного структурного підрозділу виконавчого апарату районної ради, які містять публічну інформацію.

2.4 Надати до відділу правового та документального забезпечення виконавчого апарату районної ради перелік документів, що знаходяться у володінні відповідних структурних підрозділів, які містять публічну інформацію.

3. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності:

- внести пропозиції щодо забезпечення фінансування витрат, пов'язаних із виконанням Закону України «Про доступ до публічної інформації».

4. Затвердити Порядок доступу до публічної інформації районної ради та її виконавчого апарату (Додаток 1).


5. Затвердити Перелік осіб у структурних підрозділах виконавчого апарату районної ради, відповідальних за оперативне надання до відділу правового та документального забезпечення виконавчого апарату районної ради інформації та документів, необхідних для задоволення запиту на інформацію, інформації та документів про діяльність районної ради з метою її оприлюднення (Додаток 2).


Керівникам структурних підрозділів виконавчого апарату районної ради у разі відсутності осіб, визначених у додатку 2 до цього розпорядження, забезпечити покладання обов’язків щодо оперативного надання до відділу правового та документального забезпечення виконавчого апарату районної ради інформації та документів, необхідних для задоволення запиту на інформацію, інформації та документів про діяльність районної ради з метою її оприлюднення на іншу особу відповідного структурного підрозділу виконавчого апарату районної ради.


6. Затвердити Перелік відомостей, які належать до інформації з обмеженим доступом, а також відомостей, які не містять ознак публічної інформації (Додаток 3).


7. Затвердити примірну форму запиту на інформацію (Додаток 4).


8. Контроль виконання цього розпорядження залишаю за собою.


Голова районної ради В.М.БІЛОУС

Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації