Поиск по базе сайта:
Вимоги до оформлення статей у міжвідомчий тематичний науковий збірник \"Передгірне та гірське землеробство І тваринництво\" icon

Вимоги до оформлення статей у міжвідомчий тематичний науковий збірник "Передгірне та гірське землеробство І тваринництво"
Скачати 21.67 Kb.
НазваВимоги до оформлення статей у міжвідомчий тематичний науковий збірник "Передгірне та гірське землеробство І тваринництво"
Дата конвертації15.02.2013
Розмір21.67 Kb.
ТипВимоги до оформлення

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ СТАТЕЙ

у міжвідомчий тематичний науковий збірник

"Передгірне та гірське землеробство і тваринництво"Статті подають українською мовою у двох друкованих примірниках (один –
з підписами авторів), обсягом від 8 до 15 сторінок формату А5, кегль 10, текст набраний через 1,5 інтервала, розміри всіх полів – 2 см, з експертним висновком, а також на CD-R у формі файла редактора Word 97–2003.

Стаття повинна включати:

 • індекс УДК (звичайним шрифтом, зліва, кегль 8);

 • ініціали, прізвища авторів, наукові ступені (зліва, жирним шрифтом, кегль 8);

 • назву установи (звичайним шрифтом, зліва, кегль 9);

 • заголовок (великими літерами, жирним шрифтом, зліва);

 • реферат (курсивом);

 • ключові слова українською мовою (курсивом);

 • вступ;

 • матеріали і методи роботи;

 • результати досліджень;

 • висновки;

 • літературу (згідно з ДСТУ ГОСТ 7.1:2006, в алфавітному порядку, від 5 до
  15 джерел з посиланнями в тексті);

- анотації російською та англійською мовами (УДК, ініціали, прізвища авторів, назва статті, резюме, ключові слова - кегль 9). Текст ідентичний українському варіанту, переклад не комп’ютерний.

Рисунки, які повинні бути тільки чорно-білими, штрихованими, виконувати у програмах Microsoft Graph або Microsoft Excel (до останнього додати файл Excel з вихідними даними). Ширина рисунків і таблиць має збігатися з межами тексту, назви - жирним шрифтом по ширині без абзацу. Слово «таблиця» не вживається. Примітки – кегль 8. Абзацний відступ – 1 см. Сторінки не нумеруються.

Назва файла – прізвище, ініціали першого автора латинськими буквами (наприклад, Ivanov I.I.).

На окремому аркуші потрібно вказати прізвища, повністю імена, по батькові всіх співавторів, контактні телефони, e-mail та поштову адресу для отримання збірника.

Збірник входить до переліку фахових видань (сільськогосподарські науки). Зміст статті має відповідати вимогам, викладеним у Бюлетені ВАКу України (2003, № 1). Для аспірантів та докторантів на першій сторінці внизу зазначити науковий ступінь, ініціали та прізвище наукового керівника або консультанта.

Прохання до авторів уважно вичитувати свої статті, перевіряючи точність наведених наукових даних та відповідність вимогам. Редакція залишає за собою право відхиляти статті, які не відповідають встановленим вимогам, редагувати та скорочувати представлені матеріали.

Вартість однієї сторінки тексту – 20 грн.

Реквізити для оплати: Інститут сільського господарства Карпатського регіону НААН, р/р 31254273210080 в ГУДКСУ у Львівській області, МФО 825014, ЗКПО 00496952. Призначення платежу – за публікацію статті П.І.П.

Телефони для довідок: Длябога Оксана Романівна, к.б.н., відповідальний секретар - (032) 239-61-22, Кахнич Марія Миколаївна, редактор - 098-410-24-29.

E-mail: agriwr@mail.lviv.ua, boivka.12@mail.ru. http://inagrokarpat.ho.ua.

Статті надсилати до 15 березня 2013 р. за адресою: Інститут сільського господарства Карпатського регіону НААН (редактору), с. Оброшино Пустоми-тівського району Львівської області, 81115.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації