Поиск по базе сайта:
Головне управління праці та соціального захисту населення icon

Головне управління праці та соціального захисту населення
Скачати 48.47 Kb.
НазваГоловне управління праці та соціального захисту населення
Дата конвертації28.01.2013
Розмір48.47 Kb.
ТипДокументи
У
КРАЇНА


ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Головне управління праці та соціального захисту населенняНАКАЗ


24.05.2012 № 59Про стан виконання завдань у сфері державної кадрової політики та з питань запобігання і протидії корупції, визначених актами і дорученнями Президента України в системі органів праці та соціального захисту населення


Розглянувши питання щодо виконання завдань у сфері державної кадрової політики, зазначаємо, що кадрова робота в районних та міських управліннях праці та соціального захисту населення, обласному центрі по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат проводиться на належному рівні.

Станом на 18 травня 2012 року, згідно штатних розписів, в головному управлінні, райміськуправліннях, обласному центрі по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат – 1205 штатних посад, з них 85 вакантних.

З метою здійснення регулярного контролю за проходженням державної служби та професійними досягненнями державних службовців у 2012 році проводилася щорічна оцінка виконання державними службовцями покладених на них обов’язків і завдань за 2011 рік. Із 1111 працюючих державних службовців пройшли щорічну оцінку 863 державних службовця, 248 –не підлягали з різних причин. Результати щорічної оцінки показують, що переважна більшість державних службовців добре виконує свої посадові обов’язки, 711 отримали оцінку “добре”, 125 - “високу”. Разом з тим, не всі державні службовці добросовісно виконують функціональні обов’язки, про що свідчить оцінка “задовільно”, яку отримали 27 працівників.

В області виконуються Плани підвищення кваліфікації працівників сфери управління Міністерства соціальної політики України, однак відсутність фінансування значно ускладнює виконання доручення Міністерства.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152, з 2008 року, уже вп’яте, проходить Всеукраїнський конкурс “Кращий державний службовець”. Керівники та службовці районних управлінь праці та соціального захисту населення приймають активну участь у Конкурсі.

У 2011 році 95 державних службовців управлінь праці та соціального захисту населення брали участь у Всеукраїнському конкурсі “Кращий державний службовець”, 16 з них стали переможцями І туру і змагалися на звання “Кращий державний службовець” у ІІ турі Конкурсу.

Згідно з пунктом 8 Положення про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2010 року №564 щорічний Всеукраїнський конкурс “Кращий державний службовець” віднесено до видів підвищення кваліфікації.

На початку поточного року в органах праці та соціального захисту населення склалася вкрай критична ситуація у зв’язку з недофінансуванням по фонду оплати праці. Обсяг видатків на 2012 рік забезпечував потребу першочергових виплат (оклад, доплата за ранг, надбавка за вислугу років, допомога на оздоровлення в розмірі посадового окладу) працівників місцевих державних адміністрацій, за даними головного фінансового управління облдержадміністрації, лише на 69,6 відсотків.

12 квітня поточного року листом Міністерства соціальної політики України поінформовано про те, що у проекті Закону про внесення змін до Закону України "Про державний бюджет України на 2012 рік" (щодо вирішення соціальних питань) передбачено збільшення видатків Житомирській області для оплати праці.

З метою виконання Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції", постанови Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 року № 1240 "Про затвердження Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 грудня 2011 року з даного питання здійснено ряд організаційних заходів в головному, районних та міських управліннях праці та соціального захисту населення, обласному центрі по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат.

Наказами керівників визначено відповідальних осіб за координацію та організацію роботи з питань запобігання корупційним проявам, затверджено плани заходів з виконання Державної програми щодо запобігання і протидії корупції в області на 2011-2015 роки.

На виконання ст.12 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" 1200 державних службовців головного управління, райміськуправлінь праці та соціального захисту населення, обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат подали декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік.

Враховуючи вищевикладене та на підставі рішення колегії головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації від 23.05.2012 № 14

НАКАЗУЮ:


1.Інформацію про стан виконання завдань у сфері державної кадрової політики та з питань запобігання і протидії корупції, визначених актами та дорученнями Президента України в системі органів праці та соціального захисту населення взяти до відома.

2. Керівникам структурних підрозділів головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, районних та міських управлінь праці та соціального захисту населення, обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат:

2.1. Забезпечити безумовне виконання законів України "Про державну службу" та "Про засади запобігання і протидії корупції".

2.2. Проаналізувати питання добору, розстановки та ротації кадрів державної служби та посадових осіб місцевого самоврядування з урахуванням результатів щорічного оцінювання та їх професійності.

2.3. Підвищувати кваліфікацію державних службовців, в тому числі шляхом їх участі у Всеукраїнському конкурсі “Кращий державний службовець” згідно з п.8 Положення про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.07.10 №564.

2.4. Забезпечити безперервне навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування шляхом проведення нарад, круглих столів щодо обговорення змін до чинного законодавства.

2.5. Дотримуватися встановлених чинним законодавством вимог при проведенні конкурсів на заміщення вакантних посад державних службовців, стажування, атестації, просування по службі, присвоєння чергових рангів.

2.6. Забезпечити дієвість кадрового резерву на заміщення вакантних посад державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

2.7. Забезпечити виконання вимог Положення про кадрову службу органу виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.08.96 № 912 щодо створення умов для роботи працівників кадрової служби.

3. Вважати таким, що втратив чинність наказ головного управління від 25.05.2011 № 59 «Про стан виконання завдань у сфері державної кадрової політики, визначених актами і дорученнями Президента України в системі органів праці та соціального захисту населення».

4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Усольцеву В.В.


Начальник

головного управління Г.В.Корінна

Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації