Поиск по базе сайта:
Інформуємо підприємців – нововведення у дозвільному законодавстві icon

Інформуємо підприємців – нововведення у дозвільному законодавстві
Скачати 11.05 Kb.
НазваІнформуємо підприємців – нововведення у дозвільному законодавстві
Дата конвертації10.11.2012
Розмір11.05 Kb.
ТипЗакон

Інформуємо підприємців – нововведення у дозвільному законодавстві.

Згідно Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" від 11.02.2010 р. №1869 передбачено ряд нововведень, що стосуються суб’єктів господарювання, які мають на меті отримати документи дозвільного характеру, зокрема:

Державний адміністратор має право, серед іншого, відмовити у прийнятті заяви на одержання документа дозвільного характеру та документів, що додаються до неї, у разі подання суб'єктом господарювання документів, необхідних для одержання документа дозвільного характеру, не в повному обсязі з наданням обґрунтованої відповіді (у разі отримання документів поштою - письмово повідомити заявника).


Нововведенням є також і те, що до заяви в обов’язковому порядку додається витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців замість копії свідоцтва про державну реєстрацію, а також документи, необхідні для видачі документа дозвільного характеру, передбачені законодавством, яким регулюються відносини щодо одержання такого документа, згідно затверджених рішенням виконкому регламентів (інформаційних карток).

Попередньо даний витяг підприємцям слід отримати в управлінні державної реєстрації за адресою: м.Львів, вул.Валова, 2.


Слід зазначити, що нововведення вступають в дію з 1 квітня 2010 року. Тож просимо суб’єктів господарювання належним чином готувати пакет документів для подання державному адміністратору.
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації