Поиск по базе сайта:
Наказ №244 з основної діяльності Про підсумки проведення районного етапу ІІ обласного конкурсу «Використання інформаційно -комунікаційних технологій в навчально виховному процесі» icon

Наказ №244 з основної діяльності Про підсумки проведення районного етапу ІІ обласного конкурсу «Використання інформаційно -комунікаційних технологій в навчально виховному процесі»
Скачати 57.52 Kb.
НазваНаказ №244 з основної діяльності Про підсумки проведення районного етапу ІІ обласного конкурсу «Використання інформаційно -комунікаційних технологій в навчально виховному процесі»
Дата конвертації26.02.2013
Розмір57.52 Kb.
ТипНаказ
УКРАЇНА


CРІБНЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ


НАКАЗ


20.12.2012 смт. Срібне № 244


з основної діяльності


Про підсумки проведення

районного етапу ІІ обласного

конкурсу «Використання

інформаційно –комунікаційних технологій

в навчально – виховному процесі»


Відповідно до Указу Президента України від 30.09.2010 року № 926 «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні», наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 30.08.2011 р. № 931 «Про затвердження Плану заходів з виконання Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року», управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 09.10.2012 р. № 417 «Про проведення ІІ обласного конкурсу «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховному процесі», відповідного наказу відділу освіти Срібнянської районної державної адміністрації від 16.10.2012 р. № 183 про проведення районного етапу конкурсу, протягом жовтня-грудня 2012 року проводився районний етап ІІ обласного конкурсу «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховному процесі» серед педагогічних працівників навчальних закладів району.

Згідно Положення про проведення ІІ обласного конкурсу «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховному процесі», конкурс проводився по номінаціях з основних навчальних предметів.

На конкурс представлені роботи учителів Дігтярівської ЗОШ І-ІІІ ст., Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ст.,Савинської ЗОШ І-ІІІ ст., Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Горобіївської ЗОШ І-ІІ ст., Гриціївської ЗОШ І-ІІ ст. та Калюжинської ЗОШ І-ІІ ст.

Окремі роботи, що представлялися на конкурс, не мали супровідних матеріалів ( заявок, анотацій до роботи), що унеможливило їх участь в обласному етапі конкурсу ( порушений пункт 3.4 Положення про проведення ІІ обласного конкурсу «Використання ІКТ в навчально-виховному процесі»).

Подані на конкурс матеріали містили текстові документи у формі планів-конспектів уроків, що супроводжувалися мультимедійними комп’ютерними презентаціями, які доповнювали етапи уроків. Мультимедійні презентації виконані у середовищі MS PowerPoint, графічні ефекти розраховані для демонстрації в форматі pptx, слайди містять у собі різні об’єкти, анімаційні ефекти, гіперпосилання, фото та текст. Вчителем інформатики та математики Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Бобир Т.В. при створенні мультимедійної презентації використана система динамічної математики GeoGebra.

Номінація «Інформатика» представлена роботами вчителів Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Бобир Т.В. та Горобіївської ЗОШ І-ІІ ст. Шпитяка В.А.

В номінації «Математика та економіка» на розгляд журі представлені роботи вчителів Срібнянської та Горобіївської шкіл. Вчитель математики Бобир Т.В. підготувала електронну версію системи уроків в 6 класі, а вчитель економіки Верех Н.Ф.- урок в 11 класі. Вчитель Горобіївської ЗОШ І-ІІ ст. Потапенко Т.А. розробила урок алгебри для 7 класу.

Не залишена поза увагою учасників конкурсу номінація «Фізика». В даній номінації брав участь вчитель Калюжинської ЗОШ І-ІІ ст. Ромазан В.М. та вчитель Гриціївської ЗОШ І-ІІ ст. Щербина В.В.

Урок біології учителя Горобіївської ЗОШ І-ІІ ст. Кизим О.В. поданий до номінації «Біологія та природознавство».

Учителі Горобіївської ЗОШ І-ІІ ст. Гайдук Л.І., Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Откидач О.О., Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Маріненко Н.І. подали роботи до номінації «Українська мова та література».

Номінація «Початкова школа» представлена роботами вчителя Савинської ЗОШ І-ІІІ ст. Тимошенко О.С., вчителя Горобіївської ЗОШ І-ІІ ст. Погибко Т.М., вчителя Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Наглої В.М. Мультимедійна презентація до уроку «Особливості прояву кліматотвірних чинників у зв'язку з географічним положенням і розмірами материка Євразія» підготовлена вчителем Дігтярівської ЗОШ І-ІІІ ст. Фесенко О.А. в номінації «Географія».

Номінації «Російська мова та світова література», «Образотворче, музичне мистецтво, художня культура», «Історія, правознавство» представлені роботами учителів Гриціївської, Горобіївської та Срібнянської шкіл. Щербина О.І., вчитель світової літератури Гриціївської ЗОШ І-ІІ ст. подала на конкурс розробку уроку світової літератури, Хілобок В.М. вчитель історії Горобіївської ЗОШ І-ІІ ст. на розгляд журі підготувала урок історії у 7 класі, учитель Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Брацюн О.М. розробила систему уроків художньої культури в 9 класі з тами «Великі європейські стилі».

За підсумками роботи журі районного етапу ІІ обласного конкурсу «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі»

НАКАЗУЮ:

 1. Визначити переможцями районного етапу ІІ обласного конкурсу «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі» роботи:

  1. В номінації «Інформатика» - вчителя Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Бобир Т.В. Урок інформатики в 9 класі з теми «Пошук інформації на комп’ютері. Практична робота №4. Пошук інформації на комп’ютері»;

  2. В номінації «Математика та економіка»:

   1. Урок алгебри в 7 класі з теми «Застосування різних способів розкладу многочлена на множники» вчителя математики Горобіївської ЗОШ І-ІІ ст.;

   2. Систему уроків математики в 6 класі з теми «Паралельні і перпендикулярні прямі, координатна площина» вчителя Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Бобир Т.В.;

   3. Урок економіки в 11 класі з теми «Безробіття як наслідок порушення макрорівноваги» вчителя Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Верех Н.Ф.

  3. В номінації «Українська мова та література»:

   1. Урок мови в 6 класі з теми «Повна і коротка форми прикметників. Прикметники твердої і м'якої групи» вчителя Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Маріненко Н.І.;

   2. Урок мови в 7 класі з теми «Дієслово» вчителя Горобіївської ЗОШ І-ІІ ст. Гайдук Л.І.;

   3. Урок мови в 11 класі з теми «Жінка – прикраса роду людського» твір – роздум на морально-етичну тему» вчителя Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Откидач О.О.

  4. В номінації «Початкова школа»:

   1. Урок математики в 3 класі з теми «Вправи та задачі на засвоєння таблиці ділення на 7» та урок читання з теми «Українські народні пісні «Ходить гарбуз по городу» та «Три товариші» вчителя Савинської ЗОШ І-ІІІ ст. Тимошенко О.С.

   2. Урок основ здоров'я в 1 класі з теми «Як росте і розвивається людина. Практична робота: Визначення росту і маси тіла» вчителя Горобіївської ЗОШ І-ІІ ст. Погибко Т.М.

  5. В номінації «Біологія та природознавство» - вчителя Горобіївської ЗОШ І-ІІ ст. Кизим О.В. Урок біології в 8 класі з теми «Різноманітність павукоподібних, їх роль в екосистемах та значення в житті людини»;

  6. В номінації «Музичне, образотворче мистецтво, художня культура» - вчителя Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Брацюн О.М. Система уроків художньої культури в 9 класі з теми «Великі європейські стилі».

 2. Нагородити дипломами відділу освіти Срібнянської районної державної адміністрації Бобир Тетяну Василівну, Потапенко Тетяну Анатоліївну, Верех Ніну Федорівну, Маріненко Ніну Іванівну, Гайдук Людмилу Іванівну, Откидач Олену Олексіївну, Тимошенко Ольгу Сергіївну, Погибко Тетяну Михайлівну, Кизим Оксану Володимирівну, Брацюн Оксану Миколаївну.

 3. Роботи –переможці подати на ІІ обласний конкурс «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі» до 28.12.2012 року (Мартищенко Г.І.).

 4. Відмітити дирекції Дігтярівської ЗОШ І-ІІІ ст., Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ст.,Савинської ЗОШ І-ІІІ ст., Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Горобіївської ЗОШ І-ІІ ст., Гриціївської ЗОШ І-ІІ ст. та Калюжинської ЗОШ І-ІІ ст. за належний рівень організації роботи по проведенню конкурсу.

 5. Дирекціям загальноосвітніх навчальних закладів:

  1. Сприяти роботі по створенню науково-інформаційного простору для вчителів, формування практичних умінь і навичок роботи з персональним комп’ютером та прикладними програмами;

  2. Сприяти виконанню Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року;

  3. При підготовці матеріалів дотримуватися Положення про проведення ІІ обласного конкурсу «Використання ІКТ в навчально-виховному процесі».

 6. Результати конкурсу розмістити на сайті відділу освіти Срібнянської райдержадміністрації, РМК (Степаненко С.П., Шпитяк В.А.).

 7. Копії наказу направити у відділ освіти, РМК, ЗНЗ (13 екз.).

 8. Контроль за виконанням наказу покласти на завідуючу РМК Г.І. Мартищенко.Начальник А.М. СеменкоСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації