Поиск по базе сайта:
Наказ №199 з основної діяльності Про підсумки проведення районного етапу обласного конкурсу «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі» icon

Наказ №199 з основної діяльності Про підсумки проведення районного етапу обласного конкурсу «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі»
Скачати 40.66 Kb.
НазваНаказ №199 з основної діяльності Про підсумки проведення районного етапу обласного конкурсу «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі»
Дата конвертації02.03.2013
Розмір40.66 Kb.
ТипНаказУКРАЇНА

CРІБНЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ


НАКАЗ


21.11.2011 смт. Срібне № 199

з основної діяльності


Про підсумки проведення

районного етапу обласного конкурсу

« Використання інформаційно-комунікаційних

технологій у навчально-виховному процесі »


На виконання наказу управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 27.05.2011 р. № 218 « Про проведення обласного конкурсу « Використання ІКТ у навчально-виховному процесі », наказу відділу освіти Срібнянської районної державної адміністрації від 25.07.2011 р. № 117 « Про проведення районного етапу обласного конкурсу « Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі », з метою інтенсифікації процесу впровадження в практику загальноосвітніх навчальних закладів області і району сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, стимулювання процесу інформатизації закладів освіти, підтримки роботи педагогів щодо розробки та впровадження електронних засобів навчального призначення в районі серед учителів шкіл в період з липня по 18 листопада 2011 року проходив конкурс « Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі ».

На конкурс представлені роботи учителів Сокиринської, Савинської, Гурбинської, Карпилівської загальноосвітніх шкіл І –ІІІ ст. та Гриціївської ЗОШ І-ІІ ступенів. Хоча можливість прийняти участь в даному конкурсі мав кожен навчальний заклад району.

Подані на конкурс « Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі » роботи номінуються в природничо-математичному, суспільно-гуманітарному напрямку та початкове навчання. Природничо-математичний напрямок представлений номінаціями: Математика, Фізика, Біологія та Інформатика, суспільно-гуманітарний- Англійська та українська мова, Світова література, Історія та Географія. Всі текстові матеріали супроводжуються комп’ютерними презентаціями, які можна використовувати на уроках та в позакласній роботі.

Масово прийняли участь в конкурсі учителі Гриціївської ЗОШ І-ІІ ст., які представили матеріали в 5 номінаціях.

Природничо-математичний напрямок включає в себе розробки уроків вчителів Савинської, Сокиринської, Карпилівської, Гриціївської шкіл.

Матеріали вчителя Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Свінціцького О.В. можна використати в 9 класі під час проведення уроку інформатики з теми « Стискання, архівування та розархівування даних ». До поданого конспекту уроку « Стиснення та архівування даних. Програми архіватори та операції з архівами. Практична робота «Архівування та розархівування даних», представлені файли з малюнками до уроку, звукові файли, дешифрувальник, розроблений групою учнів Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Розробка уроку фізики « Теплові двигуни » вчителя Сокиринської ЗОШ І-ІІІ ст. Хорт С.В. супроводжується медіапідтримкою у вигляді презентації, яка містить анімаційні ефекти, включає гіперпосилання на фото-, відеофрагменти, текстові документи.

Вчителі математики Савинської ЗОШ І-ІІІ ст. Кочерга І.А. та Гриціївської ЗОШ І-ІІ ст. Щербина В.В. подали розробки уроків « Многогранники » та « Квадратні рівняння », що супроводжуються відповідними презентаціями.

Номінація « Біологія » представлена розробкою уроку та супроводжуючою його комп’ютерною презентацією « Загальна характеристика класу Птахи. Особливості життєдіяльності птахів » вчителя біології Гриціївської ЗОШ І-ІІ ст. Тимошенко А.В.

Своєрідно підійшли до участі у конкурсі учителі Гурбинської ЗОШ І-ІІІ ст., які розробили конспект уроку « Україна- наш спільний дім » для проведення Першого уроку 2011/2012 навчального року. Дану розробку можна використати і на уроках історії та географії, тому що комп’ютерна підтримка уроку- це презентації « Інтелектуальна гра » та « Краєвиди України ». Матеріали підготували вчителі Соловей М.А. та Сердюк В.І.

Сержан Л.П., Щербина О.І., Коваленко Т.В., Вірнова Л.М. подали матеріали, які представляють номінації « Українська мова », « Англійська мова », « Світова література », « Початкові класи ». Комп׳ютерна презентація Коваленко Т.В., вчителя початкових класів «Країна емоцій » містить яскраві анімаційні ефекти.

За підсумками роботи журі конкурсу «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі»

НАКАЗУЮ:

 1. Затвердити рішення журі районного етапу обласного конкурсу «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі».

 2. Визначити переможцями районного етапу конкурсу «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі» роботи: вчителя інформатики Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Свінціцького О.В., вчителя фізики Сокиринської ЗОШ І-ІІІ ст. Хорта С.В., вчителів Гурбинської ЗОШ І-ІІІ ст. Сердюк В.І., Соловей М.А.

 3. Нагородити дипломами відділу освіти Срібнянської районної державної адміністрації Свінціцького Олександра Віталійовича, Хорта Сергія Володимировича, Сердюк Віту Іванівну, Соловей Мирославу Анатоліївну.

 4. Роботи- переможці подати на обласний етап конкурсу «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі».

 5. Відмітити дирекції Сокиринської, Карпилівської, Савинської, Гурбинської та Гриціївської шкіл за належний рівень організації роботи по проведенню конкурсу.

 6. Дирекціям шкіл:

  1. Сприяти роботі по створенню науково-інформаційного простору для вчителів, формування практичних умінь та навичок роботи з персональним комп’ютером та прикладними програмами;

  2. Сприяти виконанню Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно- комунікаційних технологій «Сто відсотків » на період до 2015 року.

 7. Результати конкурсу розмістити на сайті відділу освіти Срібнянської районної державної адміністрації.

 8. Копії наказу направити у відділ освіти, РМК, ЗНЗ ( 13 екз. ).

 9. Контроль за виконанням наказу покласти на завідуючу РМК Г.І. Мартищенко.Начальник А.М. СеменкоСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації