Поиск по базе сайта:
Правила проведення обласного відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості «Жовтий звук» Загальні положення icon

Правила проведення обласного відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості «Жовтий звук» Загальні положення
Скачати 50.56 Kb.
НазваПравила проведення обласного відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості «Жовтий звук» Загальні положення
Дата конвертації20.11.2012
Розмір50.56 Kb.
ТипПравила


Правила проведення

обласного відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості

«Жовтий звук»


Загальні положення

1.1. Обласний відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості «Жовтий звук» (далі – Фестиваль) проводиться з метою розвитку та підтримки сучасних напрямків дитячої та юнацької сценічно-візуальної творчості в Україні.

1.2. Завдання фестивалю: виявлення та підтримка творчо обдарованих дітей, учнівської та юнацької молоді, сприяння розвитку юних талантів; обмін досвідом та інформацією між творчими колективами. Надання можливості їх творчого спілкування та спільних проектів; розгляд тенденцій розвитку дитячої та молодіжної творчості за матеріалами програми фестивалю.

1.3. Організаторами фестивалю є Головне управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації, КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості», зразковий художній колектив театр-студія музичного світложивопису КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»


^ Місце проведення

КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»,

м. Харків, вул. Сумська, 37.


Терміни проведення

15 – 18 листопада 2012 року.


Порядок проведення фестивалю

Фестиваль проходить у напрямках:

 • аудіовізуальні проекти;

 • драматичні театри (малі форми).


^ Аудіовізуальні проекти.

Вік учасників: від 8 до 25 років.

До участі у напрямку «Аудіовізуальні проекти» запрошуються дитячі та юнацькі колективи, що працюють у жанрі аудіовізуального синтезу, кінетичного мистецтва, пісочної анімації. Театральні колективи, що використовують нові театральні форми, художники та митці, що працюють у жанрі перформанса, медіа-арта, світлового дизайну, відеомаппінгу (Video mapping), відеоінсталляції тощо.


Трешеві, брутальні проекти та проекти з використанням ненормативної лексики не приймаються.

Нагородження: учасники демонстраційної програми нагороджуються дипломами «Лауреат фестивалю “Жовтий звук” (Аудіовізуальні проекти)» за номінаціями.

Для участі у фестивалі у напрямку «Аудіовізуальні проекти» необхідно подати заявку з відео (Додаток №2) до 26.10.2012 р.

Оргкомітет (Додаток №1) має право відхилити заявки на програми, які не відповідають напрямку фестивалю, та які не були переглянуті оргкомітетом (відео).

Підтвердження про включення в демонстраційну програму надсилаються учасникам не пізніше, ніж за два тижні до відкриття фестивалю.

^ Драматичні театри (малі форми).

Вік учасників: від 8 до 20 років.

До участі у напрямку «Драматичні театри (малі форми)» запрошуються дитячі та молодіжні колективи, які мають в своєму репертуарі малі театральні форми – етюди, пластичні мініатюри, моноспектаклі та ін. Тривалість виступу не більше ніж 20 хвилин. Перевага віддається експериментальним, синтетичним формам, пошукам на стику мистецтв. Всі учасники запрошуються до перегляду виступів для можливості подальшого спілкування під час круглого столу та для взаємного обміну досвідом.

Нагородження: всі учасники демонстраційної програми нагороджуються грамотами «Учасник фестивалю “Жовтий звук” (драматичні театри ).

Для участі у фестивалі малих форм необхідно подати заявку з відео до 26.10.2012 р.

Оргкомітет має право відхилити заявки на програми, які не відповідають напрямкові фестивалю, та які не були переглянуті організаторами (відео).

Підтвердження про включення в демонстраційну програму надсилаються учасникам не пізніше, ніж за два тижні до відкриття фестивалю.


^ Організатори фестивалю забезпечують роботу 4-х мікрофонів на підставках, MD та CD-програвачами, театральним світлом.

Під час виступу поруч із звукорежисером та освітлювачем має знаходитися представник колективу. Фонограми приймаються в аудіо форматі на CD-R, або MD носіях. Записи фонограми у комп’ютерних форматах (.mp3, .kar, .wav) або RW та Flash носіях не приймаються. Фонограма надається організаторам не пізніше, ніж за день до початку фестивалю.


В межах фестивалю передбачаються доповіді, обговорення доповідей та матеріалів демонстраційної програми, круглий стіл та майстер-класи.


Фінансування

Оплата проїзду, проживання та харчування за рахунок учасників фестивалю.


З додатковими питаннями можна звертатися до оргкомітету:

м. Харків, вул. Сумська, 37, к. 30, к. 35.

тел. (057) 700-38-39

+38 097 501-05-16

Електронна пошта: white_post@mail.ru

Сайт фестивалю: www.yellowsound.ho.ua

Додаток №1


Склад оргкомітету

обласного відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості

«Жовтий звук»

м. Харків, 2012.


Федосєєва Світлана Володимирівна – директор фестивалю, директор КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

^ Лопатіна Ірина Вуколівна – завідувач відділу художнього виховання КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

Бондарев Віталій Євгенович – заслужений артист України, актор Харківського академічного театру юного глядача, директор міжнародного фестивалю малих форм «Театронік».

^ Фролов Геннадій Владиславович – композитор, керівник музичної частини Харківського державного академічного драматичного театру імені Т. Г. Шевченко.

^ Мінаков Володимир Іванович– заслужений працівник культури України, художник по світлу Харківського державного академічного драматичного театру імені Т. Г. Шевченко.

^ Билинська Юлія Олександрувна - викладач кафедри майстерності актора та режисури театру анімації Харківського державного університету мистецтв імені І. П. Котляревського.

^ Баженова Світлана Костянтинівна – молодший науковий співробітник Харківського обласного організаційно-методичного центру культури та мистецтва, член спілки театральних діячів України.

^ Крюковська Наталія Валеріївна – художній керівник зразкового художнього колективу «Театр музичного світложивопису» КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».


Додаток №2

Заявка

На участь у фестивалі «Жовтий звук»

м. Харків, 2012


 1. Назва колективу (або им’я учасника) ________________________________________ ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________

 2. Керівник колективу, автор проекту ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________

 3. Назва проекту ___________________________________________________________

________________________________________________________________________

________________________________________________________________________

 1. Короткий опис проекту (додати відео проекта для перегляду оргкомітетом) ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________

 2. Історія колективу (або біографія учасника) ________________________________________________________________________________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________

 3. Скільки треба часу для:

 • монтажу ________________________;

 • репетиції _______________________;

 • виступу ________________________

 1. Кількість учасників проекту та їх вік ________________________________________ ________________________________________________________________________

 2. Технічні вимоги (звук, світло та ін.) _________________________________________ ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________

 3. При наявності технічного обладнання – коротка технічна характеристика (електрична потужність, габарити, приблизний план розміщення на майданчику) ________________________________________________________________________

 4. Телефон, факс, e-mail _____________________________________________________ ________________________________________________________________________


^ Для іногородніх:

 1. Яким транспортом ви прибуваєте на фестиваль (вказати вид транспорту та час прибуття) ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________

 2. Чи є потреба в місцях для проживання (кількість місць) ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________

м. Харків, вул. Сумська, 37, к. 30, тел. (057) 700-38-39, 8 097 501-05-16, електропошта: white_post@mail.ru
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації