Поиск по базе сайта:
Положення про членські внески Всеукраїнської громадської організації \" Федерація самбо України\"(далі фсу) Загальні положення icon

Положення про членські внески Всеукраїнської громадської організації " Федерація самбо України"(далі фсу) Загальні положення
Скачати 29.58 Kb.
НазваПоложення про членські внески Всеукраїнської громадської організації " Федерація самбо України"(далі фсу) Загальні положення
Дата конвертації14.11.2012
Розмір29.58 Kb.
ТипПоложення

Затверджено

Рішенням Виконкому

Федерації самбо України

від ”10” березня 2011 р.


Положення

про членські внески Всеукраїнської громадської організації

Федерація самбо України”(далі ФСУ)


 1. Загальні положення

  1. Положення про членські внески Всеукраїнської громадської організації ”Федерація самбо України” (далі Положення) розроблене на виконання пунктів: 5.1; 5.2; 5.6.4; 7.2.10; 8.4.1; 24.6.7; 34.3.3. Статуту ФСУ зареєстрованого Міністерством юстиції України 28.02.2011 р. № 627/5.

  2. Положення визначає розмір та порядок сплати вступних, щорічних членських та інших внесків членами та кандидатами у члени ФСУ.

  3. Внески до ФСУ можуть бути вступними, щорічними членськими, благодійними, цільовими та іншими внесками, розмір та порядок яких встановлений цим Положенням.

  4. Кандидати у члени при вступі до ФСУ сплачують вступний внесок та в подальшому сплачують щорічні членські внески .

  5. Грошові надходження від внесків членів ФСУ та кандидатів у члени ФСУ використовуються у порядку, визначеному Статутом ФСУ.
 1. Розмір внесків

  1. Розмір вступного внеску для колективних членів кандидатів у члени ФСУ – 500 (п’ятсот) гривень.

  2. Розмір щорічного членського внеску для колективного члена ФСУ — 1500 (дона тисяча п’ятсот) гривень.

  3. Розмір щорічного членського внеску для індивідуальних членів ФСУ: підлітки (9-12 років), юнаки та дівчата молодшого віку (13-14 років), юнаки середнього віку (15-16 років) — 25 (двадцять п’ять) гривень; юніори, чоловіки та жінки — 50 (п’ятдесят) гривень.

  4. Членство ФСУ оформляється шляхом реєстрації ”Паспорта самбіста, судді ФСУ”. Вартість паспорта становить 15 (п’ятнадцять) гривень.

  5. Додатковий допуск до фінальних змагань Чемпіонату та Першості України проводиться з дозволу ФСУ з оплатою стартового внеску за кожного учасника 25 (двадцять п’ять) гривень.

  6. Всі надходження від членських внесків оформляються актом за підписами Головного судді змагань, Головного секретаря і представника ФСУ і вносяться в бухгалтерію Федерації самбо України для здачі в банк. В окремих випадках кошти, отримані в дні проведення змагань, можуть бути використані на витрати пов’язані на їх проведення (оплата суддів, канцелярські товари та ін.).
 1. ^ Порядок сплати членських внесків

  1. Вступний та перший щорічний внески сплачуються кандидатом протягом 30 (тридцяти) календарних днів після його прийняття на Виконкомі ФСУ з подальшим затвердження Конференцією ФСУ.

  2. Щорічні членські внески сплачуються до 01 березня року, за який мають бути сплачені членські внески.

  3. Щорічно, до 1 лютого, Виконавча дирекція надсилає членам повідомлення про необхідність сплати щорічних членських внесків та уточнює реквізити для перерахування внесків.

  4. Вступний та щорічний членські внески вважаються сплаченими з моменту надходження коштів на розрахунковий рахунок.

  5. Несплата членом щорічного членського внеску до 01 березня є підставою для розгляду на Конференції ФСУ питання про припинення його членства в ФСУ.

  6. Розстрочка або відстрочка сплати щорічних членських внесків може бути надана за рішенням Президії на підставі поданої заявником заяви на строк не більше трьох місяців.

  7. Виконавча дирекція контролює правильність та своєчасність сплати щорічних членських внесків.

  8. Правомірність використання коштів, що надійшли на рахунок від її членів перевіряється Ревізійною комісією.

  9. Спортсмени, які є членами ФСУ, класифікуються в національному рейтингу.

  10. Членство в ФСУ дає право на розгляд питання про надання згоди на виступ спортсмена у зарубіжних клубах.
 1. Благодійні та цільові внески

  1. Всі члени та кандидати у члени мають право вносити в ФСУ в будь-який звітний період та в будь-якому розмірі благодійні внески (понад встановлену суму членських внесків) на реалізацію статутної мети та завдань ФСУ, а також здійснювати цільові внески для реалізації окремих проектів та програм, в межах статутної діяльності ФСУ.

  2. При сплаті вступних, щорічних членських, благодійних або цільових внесків, члени та кандидати у члени ФСУ зобов’язані чітко зазначати вид платежу у платіжних документах.Голова Виконкому Калинський О.О.

Генеральний секретар Виноградов В.В.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації