Поиск по базе сайта:
Ранкова гімнастика із самонавіюванням icon

Ранкова гімнастика із самонавіюванням
Скачати 47.36 Kb.
НазваРанкова гімнастика із самонавіюванням
Дата конвертації14.11.2012
Розмір47.36 Kb.
ТипДокументи
1. /Dverij_-_Rizne/Inozemni_movy.doc
2. /Dverij_-_Rizne/Joga_z_pozytyvnym_ samonavijuvannjam.doc
3. /Dverij_-_Rizne/Latynka_i_kyrylycja.doc
Чи будуть створені умови, щоб учень мав змогу вивчити іноземну мову без репетитора?
Ранкова гімнастика із самонавіюванням
Kyjiv (а не Kiev), L ' VIV (а не Lvov). Щоб змешити кількість помилок “tіpа” Gnativ [Ґ


Ранкова гімнастика із самонавіюванням


Усі ми намагаємося дбати про своє здоров’я – здоров’я тіла. Та не завжди пам’ятаємо, що потрібно дбати і про силу духу, здоров’я душі. Щоб міцніло ті-ло й дух, уздоровлювалась наша душа, пропонуємо супроводжувати виконання вправ ранкової гімнастики позитивним самонавіюванням.

За основу ранкового гімнастичного комплексу для людей “після сорока” доцільно взяти найлегші вправи індійської лікувальної системи хатха-йога.1


Трикутник

Піднявши руки на висоту плечей, робимо повільні, спокійні, плавні нахи-ли тулуба (вліво, вправо). Одночасно із виконанням вправи внутрішньо про-мовляємо: «Я гнучкий. Я йду на будь-які компроміси задля доброї, порядної, чесної, Богові угодної, Богові милої справи».


Сонячна поза

Варіант А

Піднісши руки та максимально прогнувши тулуб назад, внутрішньо про-мовляємо: «Я бачу корінь кожної справи. Я розумію причину кожної події».


Лелека

Повільно нахиляючись уперед і донизу, внутрішньо промовляємо: «Я по-борюю свою гординю і перед Богом, і перед людьми».


Сонячна поза

Варіант Б

Зігнувши одну ногу в коліні, присідаємо (робимо «напівшпагат»). Відхи-ляючи тулуб назад та намагаючись торкнути підлоги руками, внутрішньо про-мовляємо: «Задля Бога, України, сім’ї я витримую будь-які навантаження та перевантаження».


Ворон

Варіант А

Стоячи на руках, внутрішньо промовляємо: «Взявшись за справу, я її міцно тримаю в руках. Кожну справу я доводжу до кінця, до логічного завер-шення».


Варіант Б

Стоячи на голові та підтримуючи рівновагу руками, внутрішньо промов-ляємо: «Я очищаю свій мозок, душу, серце, тіло від усього лихого, недоброго, поганого – всього, що є в мені від лукавого. Очищаю чому? – бо отримую істинне, чисте, високе, божественне».


Пальці

Присівши (спираючись тільки на пальці ніг) та з’єднавши руки над голо-вою, внутрішньо промовляємо: «Я спокійний, стриманий, погідний, лагідний, ввічливий, доброзичливий. Я стрункий, розпрямлений, усміхнений, успішний. Я сповідую дві головні заповіді любови: Люби Господа Бога твойого цілим тво-їм серцем, цілою твоєю душею, цілою твоєю силою і всіма твоїми думками.

Люби ближнього твойого, як самого себе».2


Пальмова поза

Піднісши руки та витягуючи тіло вгору, внутрішньо промовляємо: «Кож-ну справу я роблю із найбільшою, доступною, дарованою мені мірою доскона-лості – на користь людям, на славу Пресвятій Трійці та усім святим».


Лотос

Сидячи у позі Будди (випроставши тулуб та зхрестивши ноги), вчимося концентрувати увагу за допомогою молитов.3 Дихання під час промовляння мо-литов контрольоване (свідоме, глибоке, ритмічне).


Закрут

Зігнувши ногу в коліні та поставивши її за стегно іншої, намагаємося як-найбільше розвернути тулуб у протилежний бік. Під час виконання вправи внутрішньо промовляємо: «Я знаходжу вихід із найскладніших ситуацій; я зна-ходжу розв’язок найтрудніших завдань».


Кобра

Лежачи на животі, повільно, спокійно, плавно підводимо голову та відги-наємо тулуб угору. Виконуючи вправу, внутрішньо промовляємо: «Я гнучкий, чіткий, конкретний, лаконічний, вирозумілий. Я чесний, порядний, розумний, мудрий, гарний, доглянутий, люблячий і люблений. Я безмежно вдячний за Бо-жу ласку, за Божу благодать.

Ласкавий Боже, допоможи мені стати Твоїм вірним, відданим сином. Зішли на мене Святого Духа, щоб я міг виконати моє призначення на Землі».


Саморозслаблення

Лежачи на спині та поклавши руки уздовж тулуба, розслаблююємо почер-гово “згори вниз” усе тіло. Внутрішньо промовляємо: «Я відпочиваю. Відпочи-ває мій мозок і тіло. М’язи голови, шиї, плечей, передпліч, долонь розслаблені. Розслаблені м’язи спини, грудей, живота, бедер, литок, стіп.

Я відчуваю, як пульсує кров у долонях, пальцях рук, стопах і пальцях ніг. Я відчуваю, як пульсує кров у всьому тілі, несучи до кожної клітинки цілющу, со-нячну, життєдайну, божественну енергію – щоб я був здоровим, щоб я зміг якісно виконати свої сьогоднішні обов’язки, своє призначення на Землі.

Дякую Тобі, Боже, за усе, що Ти даєш мені й усе, що віднімаєш. Дякую Тобі».


Вправи комплексу ранкової гімнастики із позитивним самонавіюванням можна було б розучити з дітьми на шкільних уроках фізвиховання.

Вдома ці вправи діти могли б виконувати і зранку, і перед вечерею

(для енергетичної підзарядки під час виконання домашніх завдань).


Р.Дверій

12.05.2007 р.

...............................................

1 Докладний опис техніки виконання йогівських вправ див. у книгах:

А.Миланова, І.Борисов. Вправи йогів. – Київ: Здоров’я, 1971;

S.Kuvalayananda, S.Vinekar. Joga. Indyjski system leczniczy.

– Warszawa: Panstwowy zaklad wydawnictw lekarskich, 1971 тощо.

2 Взято із кн. Молитовник. Хвалім Господа. – Мюнхен: Логос, 1955.

3 Перед початком ранкової гімнастики із самонавіюванням промовляємо

«Отче наш» та «Богородице Діво».

Під час виконання вправи Лотос – повторюємо вищеназвані молитви,

або промовляємо подумки якісь інші, в т.ч. свої власні.

[Молитву «Отче наш» (яка арамейською звучала як прекрасний вірш) промовляю з невеликими змінами Хліб наш насущний і надсутнішний дай нам днесь; і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим; і не дозволь нас ввести у спокусу, але визволи нас від лукавого. Амінь.

Молитву «Вірую» промовляю без вставки фарисеїв:

Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів. Очікую воскресіння мертвих в палінгенезії * і життя будучого віку. Амінь.

(* Тобто очікую повторного народження задля свого подальшого духовно-ментального вдосконалення. // Давньогрецьке παλινγενεσία або παλινγενεσίας –багатократне народження.)]


..................................

Пробуджуючи за допомогою однієї із вправ Сахаджа-йога свою життєву силу, життєву енергію – санскр. Кундаліні – подумки промовляю слова:

1. Боже! Очисти мене від усякого енергетичного бруду, – який я сам вит-ворив і який на мене накинули інші;

2. Боже! Врівноваж мою енергетику, дозволь моїй Кундаліні, моїй життє-вій силі уздоровити моє тіло, зміцнити мій дух, очистити мою душу;

3. Боже! Дозволь моїй Кундаліні доторкнутися до Усепронизуючої Енергії Любові Бога – енергії Духа Святого, Божої Благодаті, щоби все отримане віддати на користь дітям, на радість батькам і вчителям, на честь Україні, на славу Пресвятій Трійці і всім святим. Во ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.


24.09.2008 р.

Дверій Роман Євстахович ; http://dverij.lviv.name ; e-mail: dverij@bigmir.net ; тел.моб.: 0-66-21-40-510Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації