Поиск по базе сайта:
Додаток 1 до рішення районної в місті ради VІ скликання від № звіт про здійснення державної регуляторної політики виконкомом Довгинцівської районної в місті ради у 2010 році icon

Додаток 1 до рішення районної в місті ради VІ скликання від № звіт про здійснення державної регуляторної політики виконкомом Довгинцівської районної в місті ради у 2010 році
Скачати 35.43 Kb.
НазваДодаток 1 до рішення районної в місті ради VІ скликання від № звіт про здійснення державної регуляторної політики виконкомом Довгинцівської районної в місті ради у 2010 році
Дата конвертації06.12.2012
Розмір35.43 Kb.
ТипДодаток


Додаток 1

до рішення районної

в місті ради VІ скликання

від ___________ № ________


ЗВІТ

про здійснення державної регуляторної політики виконкомом Довгинцівської районної в місті ради у 2010 році


Впровадження вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» у 2010 році виконкомом Довгинцівської районної в місті ради забезпечено заходами по впорядкуванню правових та організаційних засад державної регуляторної політики, які базуються на принципах відкритості і прозорості, збалансованості в інтересах суб’єктів господарювання, громадян та органів місцевого самоврядування.

З 2005 року на контролі у виконкомі районної в місті ради перебуває регуляторний акт - рішення районної ради від 25.03.2005 № 133 «Про визначення розмірів торговельних місць на ринках району», розробником якого є відділ розвитку підприємництва. Регуляторна процедура прийнятого регуляторного акта здійснюється згідно з вимогами чинного законодавства. Зазначений акт було прийнято з метою забезпечення стабільності надходжень до бюджету, вдосконалення процесу проведення інвентаризацій торговельних місць на ринках, додаткового залучення до бюджету коштів від сплати ринкового збору, досконалого планування прогнозних показників ринкового збору. За минулий період проведено базове, повторне та періодичне відстеження результативності означеного регуляторного акту. Основними якісними показниками вищезазначеного регуляторного акту є підвищення рівня та культури торговельного обслуговування, створення належних умов як для споживачів, так і для здійснення підприємницької діяльності на ринках району, підвищення відповідальності адміністрацій ринків.

Рішенням виконкому районної в місті ради від 19.05.2010 № 252 оновлено склад експертної комісії з питань підготовки проектів регуляторних актів. Для досягнення прозорості у здійсненні державної регуляторної політики до складу експертної комісії включено суб’єктів господарювання та депутатів районної в місті ради. З метою залучення широких кіл громадськості до участі у підготовці, обговоренні регуляторних актів органів місцевого самоврядування, згідно з розпорядженням голови районної вмісті ради від 27.10.2010 № 243-р створено районну галузеву раду підприємців. На виконання рішення виконкому міської ради від 09.12.2009 № 362 «Про реалізацію та планування органами місцевого самоврядування регуляторної діяльності» відкрито офіційний веб-сайт виконкому Довгинцівської районної в місті ради з адресою http://dlgr.ho.ua/, розроблений порядок наповнення сайту, визначена відповідальна особа, згідно з розпорядженням голови районної ради від 20.04.2010 № 81-р. Забезпечено постійне наповнення Інтернет - сторінки інформаційними матеріалами про здійснення регуляторної діяльності виконкому районної в місті ради.

З метою підвищення відповідальності посадових осіб за дотримання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», професійних знань, двічі (11.06.2010, 10.09.2010) проведено навчання з відповідальними працівниками виконкому районної в місті ради на тему «Про регуляторну діяльність у місті».

Рішення районної в місті ради, виконкому та розпорядження голови ради приймаються з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», прийняті документи спрямовані на правове регулювання господарських відносин з суб'єктами господарювання та носять рекомендаційний характер. Упродовж 2010 року Довгинцівської районною в місті радою та її виконавчим комітетом не приймались регуляторні акти.

У червні, вересні поточного року проведено анкетування суб’єктів підприємницької діяльності щодо визначення рівня їх активності у здійсненні державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування. За наслідками анкетування, в якому брали участь 117 суб'єктів господарювання району, відмічено позитивну роботу органів місцевого самоврядування та їх відкритість (78,0%), також переважна більшість респондентів (79,0%) знайома зі своїми правами при здійсненні державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності і вважають, що участь громадськості має суттєвий вплив на прийняття регуляторних актів (55%).

Впровадження районною у місті радою та її виконавчим комітетом протягом п’яти років вимог законодавства щодо державної регуляторної політики сприяло забезпеченню вільного доступу підприємців району та міста до участі в обговоренні актів місцевого самоврядування, що регулюють відносини в сфері господарської діяльності, що у свою чергу, забезпечило покращення регуляторного клімату у взаємовідносинах влади і бізнесу.

Питання проведення системної роботи щодо регуляторної діяльності перебуває на постійному контролі у виконкомі районної в місті ради та будуть продовжені в наступному 2011 році.

Зі звітом можна ознайомитись на сайті: http://dlgr.ho.ua/.
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації