Поиск по базе сайта:
Звіт щодо здійснення державної регуляторної політики виконкомом Довгинцівської районної в місті ради за 2010 рік icon

Звіт щодо здійснення державної регуляторної політики виконкомом Довгинцівської районної в місті ради за 2010 рік
Скачати 15.84 Kb.
НазваЗвіт щодо здійснення державної регуляторної політики виконкомом Довгинцівської районної в місті ради за 2010 рік
Дата конвертації06.12.2012
Розмір15.84 Kb.
ТипЗвіт
ДОВГИНЦІВСЬКА РАЙОННА В МІСТІ РАДА


РІШЕННЯ


(
Проект
III сесія VІ скликання)24.12.2010

м. Кривий Ріг

№ 16┌ ┐

Про звіт щодо здійснення

державної регуляторної

політики виконкомом

Довгинцівської районної

в місті ради за 2010 рік


Заслухавши звіт щодо здійснення у 2010 році виконкомом районної в місті ради державної регуляторної політики, районна в місті рада відзначила, що державна регуляторна політика в районі здійснюється відповідно до вимог Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», згідно з рішенням Криворізької міської ради від 24.12.2008 № 2918 «Про обсяг і межі повноважень районних у місті рад та їх виконавчих органів», від 09.12.2009 № 362 «Про реалізацію та планування органами місцевого самоврядування регуляторної діяльності», Регламентів Довгинцівської районної в місті ради та її виконкому.

З метою продовження здійснення державної регуляторної політики в районі, забезпечення прозорості у співпраці між виконкомом районної в місті ради та суб'єктами господарювання із широким залученням громадськості, районна в місті ради ВИРІШИЛА:


1. Взяти до відома звіт про здійснення державної регуляторної політики виконкомом Довгинцівської районної в місті ради у 2010 році (додаток 1).


2. Затвердити план діяльності виконкому районної в місті ради з питання перегляду регуляторних актів на 2011 рік (додаток 2).


3. Відділу розвитку підприємництва (Горб Н.П.) у 10-денний термін з дня ухвалення цього рішення забезпечити його оприлюднення в засобах масової інформації.


4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконкому Гижка О.О.ГОЛОВА РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ І.В. КОЛЕСНИК
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації