Поиск по базе сайта:
Інформації та на офіційній сторінці виконкому районної в місті ради в мережі Інтернет про зміст даного рішення. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної в місті ради Сторожук І. icon

Інформації та на офіційній сторінці виконкому районної в місті ради в мережі Інтернет про зміст даного рішення. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної в місті ради Сторожук І.
Скачати 24.63 Kb.
НазваІнформації та на офіційній сторінці виконкому районної в місті ради в мережі Інтернет про зміст даного рішення. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної в місті ради Сторожук І.
Дата конвертації05.12.2012
Розмір24.63 Kb.
ТипІнформаціїДОВГИНЦІВСЬКА РАЙОННА В МІСТІ РАДА


РІШЕННЯ


(
Проект
___XII__ сесія VІ скликання)______25.11.2011__________

м. Кривий Ріг

№___81____┌ ┐

Про планування регуляторної

діяльності виконкому Довгин-

цівської районної в місті ради

на 2012 рік


З метою забезпечення прозорості та послідовності здійснення регуляторної діяльності на етапі її планування, розвитку взаємо-відносин між територіальною громадою, суб’єктами господарювання та органами місцевого самоврядування, відповідно до Законів України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради від 30.03.2011 № 259 «Про обсяг і межі повноважень районних у місті рад та їх виконавчих органів», районна в місті рада ВИРІШИЛА:


1. Затвердити план діяльності виконкому Довгинцівської районної в місті ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік (додаток).


2. Відділу розвитку підприємництва (Горб Н.П.) забезпечити інформування населення в засобах масової інформації та на офіційній сторінці виконкому районної в місті ради в мережі Інтернет про зміст даного рішення.


3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної в місті ради Сторожук І.М.


^ ГОЛОВА РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ І.В.КОЛЕСНИК


Додаток

до рішення районної

в місті ради VІ скликання

від 25.11.201181


План

діяльності виконкому Довгинцівської районної в місті ради з підготовки

проектів регуляторних актів на 2012 рік


№ з/п

Вид проекту

Мета прийняття проекту

Строк підготовки проекту

Найменування органу, підрозділу,

П.І.Б. посадової особи, відповідальних за розроблення проекту регуляторного актаПроект рішення виконкому районної в місті ради


1

«Про встановлення режимів роботи об’єктів бізнесу району»


Урегулювання організаційно-правових відносин між органами місцевого самоврядування і суб’єктами господарювання щодо режимів роботи об’єктів бізнесу району

та забезпечення норм життєдіяльності мешканців району

І

півріччя

Відділ розвитку підприємництва

(Горб Н.П.)Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації