Поиск по базе сайта:
Звіт голови Довгинцівської ┐ районної в місті ради про свою діяльність та діяльність викон кому районної в місті ради за 2011 рік icon

Звіт голови Довгинцівської ┐ районної в місті ради про свою діяльність та діяльність викон кому районної в місті ради за 2011 рік
Скачати 92.68 Kb.
НазваЗвіт голови Довгинцівської ┐ районної в місті ради про свою діяльність та діяльність викон кому районної в місті ради за 2011 рік
Дата конвертації05.12.2012
Розмір92.68 Kb.
ТипЗвіт
ДОВГИНЦІВСЬКА РАЙОННА В МІСТІ РАДА

РІШЕННЯ


(
Проект
_ХІІІ_ сесія VІ скликання)_23.12.2011_

м. Кривий Ріг

№__83__Про звіт голови Довгинцівської

районної в місті ради про свою

діяльність та діяльність викон-

кому районної в місті ради

за 2011 рік


Заслухавши та обговоривши звіт голови районної в місті ради Колесника І.В. про свою діяльність та діяльність виконкому районної в місті ради за 2011 рік, районна в місті рада зазначила, що головою та виконавчим органом районної в місті ради проведено певну роботу з реалізації власних і делегованих повноважень.

З метою залучення територіальної громади до активної участі у вирішенні нагальних питань мешканців району виконком активно співпрацював з органами самоорганізації населення, об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, громадськими організаціями, взаємодіяв з правоохоронними органами тощо.

Особлива увага приділялась виконанню показників районного бюджету. У 2011 році всього до районного бюджету надійшло 60062,5 тис.грн. По власних доходах отримано 476,4 тис. грн., що складає 113,6% від планових показників. Пріоритетом фінансування були і залишаються питання соціального захисту населення, забезпечення в повному обсязі фінансування захищених статей видатків (заробітної плати, енергоносіїв тощо) та недопущення по них бюджетної заборгованості.

Для виконання прогнозних показників та збільшення надходжень до бюджету впроваджено безперервну систему контролю за отриманням належних податків і зборів. Постійно проводиться робота з суб'єктами господарювання району з питань забезпечення податкових та інших надходжень до бюджету.

В галузі житлового господарства діяльність виконкому була направлена на реалізацію повноважень в напрямку комплексного розвитку житлово-комунального господарства району, збереження та ремонту житлового фонду, благоустрою району з метою максимального задоволення запитів населення з усіх видів житлових і комунальних послуг.

За звітний період підприємствами різних форм власності виконано благоустрій 799 га прилеглих територій (у 20 році-647,9 га), ліквідовано 24 стихійних звалища сміття, приведено в належний стан 8,4 га лісосмуг, виконано лампування 25 вулиць приватного сектору, встановлено 357 енергозберігаючих світильників. За рахунок коштів міського бюджету встановлено 4 світлофори зі зворотним відліком часу. З початку року ТОВ «Весташляхбуд» відремонтовано 18089,06 кв.м дорожнього покриття на загальну суму 2864,84 тис. грн. Велика увага приділялася проведенню робіт з озеленення території району та догляду за зеленими насадженнями. На ці роботи з міського бюджету витрачено 1млн. 844 тис. грн.

З кожним роком все більше розвивається альтернативна форма утримання житлового фонду – створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, які приймають на баланс житловий фонд і самостійно вирішують питання управління ним. Всього на території району діє 13 таких об'єднань, 5 із них створено у 2011 році.

Робота виконкому була спрямована також на виконання завдань, пов’язаних з розвитком земельних відносин. Основним завданням є

контроль за своєчасним і повним оформленням правовстановлюючих документів на земельні ділянки суб’єктами господарювання – власниками об’єктів нерухомості. Станом на 01 грудня 2011 року чинними є 458 договорів оренди земельних ділянок та 303 відповідні тимчасові угоди.

Важливим напрямом роботи районної ради була і залишається постійна турбота про найбільш соціально незахищені верстви населення, які сьогодні потребують державної підтримки.

Станом на 01.12.2011 на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому перебуває 4145 ветеранів війни, 15646 ветеранів праці, 4148 інвалідів усіх категорій (із них 344 дитини), 763 громадян, постраждалих від аварії на ЧАЕС.

Здійснювалися заходи щодо виконання бюджетних програм, спрямованих на соціальний захист осіб, потерпілих від аварії на ЧАЕС. За звітний період вищевказаній категорії населення призначено соціальних допомог та компенсаційних виплат на загальну суму 1 млн. 194 тис. грн.

Впродовж звітного періоду призначено 5968 державних соціальних допомог на загальну суму 54 500,4 тис. грн. 4288 сім'ям призначено субсидії з оплати за житлово-комунальні послуги на загальну суму понад 634,2 тис. грн., що вдвічі більше, ніж у минулому році (302,5 тис.грн.). Кількість сімей, які звернулися за отриманням субсидії на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ, збільшилась у порівнянні з 2010 роком на 66%.

Подальший розвиток отримала робота з матеріальної підтримки соціально незахищених мешканців. За рахунок коштів місцевого бюджету 133 малозабезпечених мешканця району отримали одноразову грошову допомогу на загальну суму 29000 грн., 111 громадянам за рахунок районного бюджету надано матеріальну допомогу на поховання померлих на загальну суму 37 598,67 грн., засобами пересування реа- білітації забезпечено 260 осіб, охоплено санаторно-курортним лікуванням 76 ветеранів та інвалідів, 44 ліквідатори аварії на ЧАЕС.

Впродовж поточного року на обслуговуванні у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) району перебували 1238 одиноких непрацездатних громадян, самотньо проживаючих громадян похилого віку, інвалідів. Вдома їм надано 236 700 життєво важливих соціально-побутових послуг.

Проблемами ветеранів та інвалідів опікується також районна рада ветеранів війни і праці, яка об’єднує та координує 57 первинних організацій, до складу яких входять понад 26 тисяч ветеранів.

Виконкомом районної в місті ради проведено відповідну роботу щодо виконання контрольних функцій за правильністю та своєчасністю призначення, перерахунків та виплати пенсій, контролю за дотриманням трудового законодавства та вимог охорони праці на підприємствах, установах та організаціях району.

Одним з основних завдань виконкому є соціальний захист дітей, які залишились без батьківського піклування. Всього в районі на первинному обліку перебуває 320 таких дітей. Це діти, які виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників, перебувають в державних закладах, проживають в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу (ДБСТ), опинились у складних життєвих обставинах тощо. Виконкомом приділяється велика увага вирішенню подальшої долі дитини, а саме влаштування до сімейних форм виховання. Із загальної кількості дітей, які залишилися без батьківського піклування та перебували в державних закладах протягом звітного періоду, усиновлено дві дитини, взято під опіку 19 дітей, взято у прийомну сім’ю одну дитину. У поточному році в районі створено один дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ) та одну прийомну сім'ю.

В оздоровчий сезон 2011 року безкоштовно в ДОТ «Слава» оздоровлено 100 дітей – сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. 162 дитини із багатодітних та малозабезпечених сімей оздоровилися в ДОТ «Сонячний».

Велику роботу проведено щодо попередження правопорушень, злочинів та інших негативних проявів у дитячому середовищі, насиль-ства в сім'ї.

Докладено зусиль щодо створення належних умов для забезпечення доступу громадян до якісної освіти та підвищення її ефективності. У 2011 році збережено мережу навчальних закладів.

Заплановані на 2011 рік ремонтні роботи в закладах освіти виконано на 100%. З міського бюджету використано на ремонт покрівель та системи опалення 476 тис. грн. В усіх дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району за рахунок коштів міського бюджету, згідно з програмою «Чиста вода», встановлено фільтри для очищення питної води.

На постійному контролі перебуває питання організації харчування дітей. Безкоштовним харчуванням було стовідсотково забезпечено учнів 1-4 класів. Учні 5-11 класів були забезпечені гарячим харчуванням за їх бажанням.

У 2011 році на території району організовано та проведено більше 700 культурно-виховних та спортивно-масових заходів, проведено велику роботу щодо створення умов для занять фізичною культурою і спортом: встановлено та відкрито 3 дитячі та 5 вуличних спортивних тренажерних майданчиків.

Поряд із вищевказаною роботою, проведеною виконкомом районної в місті ради і безпосередньо спрямованою на задоволення потреб мешканців району. Необхідно відмітити і належний рівень внутрішньої організаційної роботи.

У виконкомі районної в місті ради створено належні умови для повного, всебічного і об’єктивного розгляду звернень мешканців.

За звітний період до виконкому районної в місті ради з різних питань звернулося 45925 громадян району. Приймальнею громадян виконкому було зареєстровано 1303 звернення від 3681 мешканця, 763 письмових звернення.

Основні зусилля спрямовані на вдосконалення набутих та запровадження нових форм і методів роботи зі зверненнями громадян та організаційно-практичної роботи щодо посилення контролю за станом їх розгляду, підвищення персональної відповідальності керівників усіх рівнів щодо виконання вимог чинного законодавства.

Приділялась значна увага забезпеченню законності діяльності виконавчих органів, правильному застосуванню і дотриманню норм чинного законодавства. Впродовж 2011 року виконкомом було надано 1 294 адміністративні і понад 1 530 інших послуг, згідно з наданими повноваженнями. За результатами наглядового аудиту функціонування системи управління якістю отримано висновок, що виконком Довгинцівської районної в місті ради працює у відповідності до вимог Настанови з якості та дотримується у своїй роботі вимог стандарту ДСТУ ISO 9001-2009 «Система управління якістю. Вимоги».

Але в роботі виконкому районної в місті ради є окремі недоліки. Недостатньо інтенсивно ведеться робота щодо погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги та використані енергоносії. Повільними темпами здійснюється робота щодо створення ОСББ. Мають місце окремі недоліки в забезпеченні належного санітарно-екологічного стану і дотриманні правил благоустрою на території району. Потребує активізації робота щодо укладення суб’єктами господарювання договорів за фактичне користування земельними ділянками.

Враховуючи вищевикладене та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Криворізької міської ради від 30.03.2011р. № 259 «Про обсяг і межі повноважень районних у місті рад та їх виконавчих органів», районна в місті рада ВИРІШИЛА:


1. Звіт голови районної в місті ради Колесника І.В. про свою діяльність та діяльність виконкому районної в місті ради за 2011 рік взяти до відома.

2. Заступнику голови ради, заступникам голови ради з питань діяльності виконавчого органу, керуючому справами виконкому згідно з розподілом обов’язків забезпечити:

2.1. координацію роботи щодо виконання показників та мобілізації доходів до районного бюджету;

2.2. ефективну діяльність підвідомчих бюджетних установ та структурних підрозділів виконкому районної в місті ради у межах затверджених районним бюджетом асигнувань з урахуванням вимог економного управління цими коштами;

2.3. заслуховування керівників підпорядкованих бюджетних установ щодо результатів роботи з організації та проведення внутрішнього фінансового контролю.

3. Заступнику голови ради з питань діяльності виконавчого органу Яковченку І.А., відділу житлового господарства районної в місті ради (Котович Л.Є.):

3.1. активізувати роботу щодо створення нових об’єднань співвласників багатоповерхових будинків;

3.2. першочергову увагу приділяти питанням контролю за належною експлуатацією житлового фонду, інженерних комунальних мереж та дотримання вимог санітарного стану району;

3.3. забезпечити всебічність, об’єктивність та оперативність розгляду звернень громадян;

3.4. посилити роботу щодо погашення заборгованості мешканцями за житлово-комунальні послуги та використані енергоносії.

4. Заступнику голови ради Сторожук І.М., управлінню праці та соціального захисту населення виконкому районної в місті ради (Сокол В.П.):

4.1. продовжити роботу щодо удосконалення запровадженої єдиної технології прийому громадян за призначенням та наданням соціальних допомог;

4.2. забезпечити відповідно до законодавства призначення та перерахування громадянам державних соціальних допомог, компенсацій та житлових субсидій.

5. Заступнику голови з питань діяльності виконавчого органу Суворову О.О., службі у справах дітей (Займукова І.А.) забезпечити роботу щодо розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у відповідності до Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини до 2016 року.

6. Керуючому справами виконкому районної в місті ради Гижку О.О. вживати заходів, спрямованих на вдосконалення набутих та запровадження нових форм і методів роботи зі зверненнями громадян та організаційно-практичної роботи на посилення контролю за станом їх розгляду, підвищення персональної відповідальності посадових осіб за виконання вимог законодавства.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної в місті ради, координацію – на заступника голови ради, заступників голови ради з питань діяльності виконавчого органу, керуючого справами.


ГОЛОВА РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ І.В. КОЛЕСНИК
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації