Поиск по базе сайта:
Рішення Довгинцівської районної в місті ради від 17. 02. 2012 №114 «Про надання повноважень» вважати таким, що втратило чинність icon

Рішення Довгинцівської районної в місті ради від 17. 02. 2012 №114 «Про надання повноважень» вважати таким, що втратило чинність
НазваРішення Довгинцівської районної в місті ради від 17. 02. 2012 №114 «Про надання повноважень» вважати таким, що втратило чинність
Дата конвертації05.12.2012
Розмір15.6 Kb.
ТипРішенняДОВГИНЦІВСЬКА РАЙОННА В МІСТІ РАДА


РІШЕННЯ


(
Проект
_XVII_ сесія VІ скликання)__06.04.2012________

м. Кривий Ріг

№__116__


Про надання повноважень


Розглянувши заяву депутата районної в місті ради Ганаги О.С.від 27.03.2012 про складання повноважень представника інтересів Довгинцівської районної в місті ради у судах різних ланок, враховуючи необхідність визначення іншого представника, керуючись Законами України « Про статус депутатів місцевих рад» та «Про місцеве самоврядування в Україні», районна в місті рада ВИРІШИЛА:


1. Уповноважити адвоката Кудрявцева Андрія Леонідовича, представляти інтереси Довгинцівської районної в місті ради у судах різних ланок з усіма правами, наданими законом позивачу, відповідачу та третій особі.


2. Доручити голові районної в місті ради Колеснику І.В.:

- укласти угоду про надання правової допомоги з адвокатом Кудрявцевим Андрієм Леонідовичем;

- видати адвокату Кудрявцеву Андрію Леонідовичу довіреність на право представляти інтереси Довгинцівської районної в місті ради у судах різних ланок.

4. Рішення Довгинцівської районної в місті ради від 17.02.2012 № 114 «Про надання повноважень» вважати таким, що втратило чинність.


5. Організаційному відділу виконкому районної в місті ради ( Мурса Т.М.) забезпечити оприлюднення рішення на офіційному веб-сайті виконкому районної в місті ради в мережі Інтернет у визначений чинним законодавством термін.


6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної в місті ради з питань законності, правопорядку та депутатської етики (Паркіна Л.М.) та заступника голови районної в місті ради Сторожук І.М.


ГОЛОВА РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ І.В. КОЛЕСНИК
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації