Поиск по базе сайта:
Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі icon

Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі
Скачати 27.27 Kb.
НазваПоложення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі
Дата конвертації05.12.2012
Розмір27.27 Kb.
ТипПоложення
Від

23.06.20103906Про затвердження Положення

про паркування транспортних

засобів у місті Кривому Розі


З метою впорядкування паркування транспортних засобів у місті, відповідно до ст.ст. 3, 18 Декрету Кабінету Міністрів України від 20.05.1993 №56-93 «Про місцеві податки і збори», керуючись Постановами Кабінету Міністрів України від 22.01.1996 №115 «Про затвердження Правил зберігання транспортних засобів на автостоянках», від 03.12.2009 №1342 «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів», Законами України «Про систему оподаткування» (ст. 15), «Про благоустрій населених пунктів», «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух», «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1.Затвердити Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі (додаток).

2. Уповноважити відділ транспорту і зв’язку виконкому міської ради координувати діяльність у сфері паркування транспортних засобів.

3. Збір за паркування транспортних засобів на території міста, який встановлено міською радою 28.02.2007, вважати діючим.

4. Об’єкти благоустрою для влаштування парковок вже наданих міською радою у тимчасове користування вважати відведеними майданчиками для паркування, а суб’єктів господарювання, що їх експлуатують – операторами паркування.

5. Виконкомам районних у місті рад:

- у місячний термін провести інвентаризацію існуючих місць паркування (відведених і спеціально обладнаних майданчиків для паркування) та здійснювати її надалі кожні півроку станом на 1 січня та 1 липня; отриману інформацію направляти до відділу транспорту і зв’язку виконкому міськради;

- з метою визначення коефіцієнту наповнюваності місць паркування транспортними засобами щоквартально проводити її моніторинг.

6. Доповнити підрозділ «У галузі житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку» розділу ІІІ додатка до рішення міської ради від 24.12.2008 №2918

2

«Про обсяг і межі повноважень районних у місті рад та їх виконавчих органів» пунктом 34:

«34. Здійснюють моніторинг наповнюваності та організовують контроль за функціонуванням місць паркування у місті».

7. Управлінням фінансовому, розвитку підприємництва, організаційно-протокольної роботи, відділам транспорту і зв'язку, з питань внутрішньої полі-

тики та зв’язків з громадськістю, інформатизації виконкому міськради (Апсеметова Л.І., Рижкова І.О., Зеленська Л.І, Полтавець А.А., Білогай О.Ю.) забезпечити в 10-денний термін, згідно з регламентом, інформування населення міста про зміст рішення та внесення його до реєстру документів виконкому міської ради.

8. Відділу транспорту і зв’язку та фінансовому управлінню виконкому міської ради забезпечити виконання заходів щодо проведення базового, повторного та періодичного відстежень результативності дії цього рішення відповідно через шість місяців, один рік та раз на кожні наступні три роки. Звіт оприлюднити у Криворізькій міській комунальній газеті «Червоний гірник» та на офіційній сторінці виконкому міськради в мережі Інтернет у терміни, визначені чинним законодавством.

9. Вважати таким, що втратило чинність, рішення міської ради від 28.02.2007 №907 «Про затвердження Положення про паркування транспортних засобів у м. Кривому Розі».

10. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань транспорту та зв’язку (Лушпій А.В.), планування бюджету та економіки (Нусінов В.Я.), координацію роботи – на заступників міського голови відповідно до розподілу обов’язків.


Міський голова Ю. ЛюбоненкоСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації