Поиск по базе сайта:
Рішення (ХХХІ сесія V скликання) від ­­­­ 19. 05. 2010 №­­­­­­­­ 222 Про бюджет району на 2010 рік icon

Рішення (ХХХІ сесія V скликання) від ­­­­ 19. 05. 2010 №­­­­­­­­ 222 Про бюджет району на 2010 рік
Скачати 100.43 Kb.
НазваРішення (ХХХІ сесія V скликання) від ­­­­ 19. 05. 2010 №­­­­­­­­ 222 Про бюджет району на 2010 рік
Дата конвертації05.12.2012
Розмір100.43 Kb.
ТипРішенняДОВГИНЦІВСЬКА РАЙОННА В МІСТІ РАДАм. Кривий Ріг Дніпропетровська область


РІШЕННЯ
(ХХХІ сесія V скликання)
від ­­­­______19.05.2010_______№­­­­­­­­_____222___


Про бюджет району на 2010 рікВідповідно до вимог Бюджетного кодексу України, Закону України “Про Державний бюджет України на 2010 рік”, на підставі листа Міністерства фінансів України від 26.04.2010 № 31-11020-14-21/9595 «Щодо розрахункових показників місцевих бюджетів на 2010 рік», керуючись статтею 41 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та рішенням Криворізької міської ради від 14.05.2010 № 3852 “Про міський бюджет на 2010 рік”, районна в місті рада ВИРІШИЛА:

1. Установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2010 рік у сумі 61 445,5 тис. грн., у тому числі дотації вирівнювання з міського бюджету (згідно з додатком 4 до рішення міської ради від 14.05.2010 № 3852 "Про міський бюджет на 2010 рік") у сумі 7 643,7 тис.грн. та загального обсягу субвенцій в сумі 51 173,4 тис. грн., з них:

- обсяг субвенції з державного бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям у сумі 50 943,8 тис. грн.;

- обсяг субвенції з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам–вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною” – 83,6 тис. грн.;

- обсяг субвенції з державного бюджету на надання пільг з послуг зв’язку та інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот) та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян – 127,7 тис. грн.;

- обсяг субвенції з державного бюджету на фінансування ремонту приміщень управлінь праці та соціального захисту виконавчих органів міських (міст республіканського в автономній Республіці Крим і обласного значення), районних у містах рад для здійснення заходів з виконання спільного із Світовим банком проекту «Вдосконалення системи соціальної допомоги» - 18,3 тис. грн.

Обсяг доходів загального фонду районного бюджету визначити в сумі 61347,2 тис. грн., спеціального фонду – 98,3 тис. грн. (додаток 1).

2. Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2010 рік у сумі 61 445,5 тис. грн., у тому числі обсяг субвенції з державного бюджету в сумі 51 173,4 тис. грн.

Обсяг видатків загального фонду бюджету визначити в сумі 61 347,2 тис. грн., видатків спеціального фонду в сумі 98,3 тис. грн. за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток 2) та головними розпорядниками коштів (додаток 3).

3. Установити розмір оборотної касової готівки районного бюджету в сумі 40,0 тис. грн.

4. Відповідно до статті 68 Бюджетного кодексу України та пункту 17 рішення міської ради від 14.05.2010 № 3852 "Про міський бюджет на 2010 рік" до загального фонду районного бюджету зараховуються:

  • у повному обсязі адміністративні штрафи, що накладаються адміністративною комісією, створеною при виконкомі районної в місті ради, місцеві податки та збори, які встановлені на території міста та справляються на території району, у тому числі ринкового збору – 100 %;

  • за встановленим нормативом відрахування від сум податків і зборів по платі за землю, у тому числі орендної плати за землю в розмірі 8,1516 %.

5. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2010 рік за їх економічною структурою відповідно до статті 27 Закону України “Про Державний бюджет України на 2010 рік”:

- оплата праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на заробітну плату;

- придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

- забезпечення продуктами харчування;

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

- поточні трансферти населенню.


6. Затвердити на 2010 рік у складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію програм районного значення на загальну суму 188,0 тис. грн. (додаток 4).

7. На виконання статті 43 Закону України “Про Державний бюджет України на 2010 рік” установити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах за кожною бюджетною установою, закладом, що фінансуються з районного бюджету, виходячи з обсягів призначень, затверджених цим рішенням ( додаток 5 ).

8. На виконання вимог статті 36 Закону України “Про Державний бюджет України на 2010 рік”, Постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2002 року № 256 "Про затвердження Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету" визначити:

- управління праці та соціального захисту населення виконкому районної в місті ради головним розпорядником коштів по фінансуванню державних пільг та соціальних допомог за рахунок субвенцій з державного бюджету, з дотриманням усіх повноважень та обов'язків, визначених статтею 22 Бюджетного кодексу України;

- фінансовий відділ виконкому районної в місті ради та управління Державного казначейства у м. Кривому Розі відповідальними за своєчасне перерахування до головного розпорядника отриманих субвенцій з міського бюджету (за рахунок коштів державного бюджету) на фінансування державних пільг та соціальних допомог.

9. Головним розпорядникам коштів районного бюджету:

9.1 активізувати роботу з подальшого впорядкування мережі і оптимізації видатків по кожній бюджетній установі, закладу;

9.2 відповідно до статей 26 та 43 Закону України «Про Державний бюджет на 2010 рік» забезпечити:

- у повному обсязі потребу в асигнуваннях на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених чинним законодавством умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених видатків;

- укладання угод щодо споживання енергоносіїв по кожній бюджетній установі та закладу в межах, визначених обґрунтованих лімітів споживання в натуральних одиницях відповідно до встановлених асигнувань;

9.3 розробити заходи, які дозволяють зменшити рівень споживання енергоносіїв бюджетними установами, закладами, узявши під особистий контроль реалізацію заходів з енергозбереження. Провести суцільну інвентаризацію бюджетних установ, закладів щодо забезпечення приладами обліку енергоносіїв та у межах коштів, передбачених на галузь як за загальним так і за спеціальним фондами, здійснити заміну й оснащення установ засобами обліку газу, води, теплової та електричної енергії;

9.4 на виконання статті 63 Закону України “Про Державний бюджет України на 2010 рік” зобов’язати керівників бюджетних установ та закладів утримувати чисельність працівників та здійснювати фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ та закладів у кошторисах на 2010 рік;

9.5 відповідно до ст. 60 Закону України “Про Державний бюджет України на 2010 рік” брати бюджетні зобов’язання та здійснювати відповідні видатки за:

- загальним фондом районного бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих на облік в органах Державного казначейства України;

- спеціальним фондом виключно в межах відповідних фактичних надходжень до спеціального фонду районного бюджету.

При цьому зобов’язання щодо виплати допомоги, на які згідно із законами України мають право відповідні категорії громадян, обліковуються органами Державного казначейства України незалежно від визначених на цю мету бюджетних призначень.

Будь-які зобов’язання, взяті розпорядниками коштів районного бюджету без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, установлених Бюджетним кодексом України та цим рішенням (крім витрат, що здійснюються відповідно до абзацу 4 цього пункту), не вважаються бюджетними зобов’язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов’язань є порушенням бюджетного законодавства.

За наявності простроченої заборгованості із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії розпорядники бюджетних коштів у межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не беруть бюджетні зобов’язання та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов’язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості;

9.6 забезпечити виконання:

9.6.1 статті 65 Закону України “Про Державний бюджет України на 2010 рік” у частині першочергового спрямування обсягів перевищення власних надходжень бюджетних установ над відповідними витратами, визначеними додатком 3 до цього рішення на погашення заборгованості з оплати праці, нарахувань на заробітну плату, комунальних послуг та енергоносіїв.

У разі, якщо така заборгованість відсутня, розпорядник бюджетних коштів спрямовує:

- 50 відсотків коштів на заходи, які здійснюються за рахунок відповідних надходжень;

- 50 відсотків коштів на заходи, які необхідні для виконання основних функцій, але не забезпечені коштами загального фонду бюджету за відповідною бюджетною функцією.

При цьому розпорядник бюджетних коштів здійснює коригування обсягів взятих бюджетних зобов'язань по загальному фонду бюджету для проведення видатків за цими зобов'язаннями із спеціального фонду бюджету;

9.6.2 статті 26 Закону України “Про Державний бюджет України на 2010 рік” стосовно обов’язкового передбачення розпорядниками та одержувачами коштів районного бюджету, під час укладання угод (договорів) щодо закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти, однієї із умов застосування штрафних санкцій до суб’єктів господарювання за невиконання або несвоєчасне виконання зобов’язань.

Кошти, отримані від сплати таких штрафних санкцій, зараховуються до доходів загального фонду місцевих бюджетів.

10. Доручити голові районної в місті ради Колеснику І.В. в процесі виконання районного бюджету протягом 2010 року здійснювати своїм розпорядженням, з наступним затвердженням на черговій сесії районної в місті ради:

- перерозподіл видатків у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів за загальним та спеціальним фондами районного бюджету;

- затвердження та перерозподіл за цільовим призначенням міжбюджетних трансфертів відповідно до рішень міської ради та розпоряджень міського голови.

11. Доручити фінансовому відділу виконкому районної в місті ради (Зубко Я.О.) у процесі виконання районного бюджету за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів здійснювати перерозподіл видатків за економічною класифікацією в межах загального обсягу бюджетних призначень окремо за загальним та спеціальним фондами районного бюджету згідно з додатком 3.

Усі інші зміни до бюджетних призначень головних розпорядників коштів здійснювати відповідно до частини п'ятої статті 23 Бюджетного кодексу України.

12. Урахувати, що згідно зі статтею 29 Закону України “Про Державний бюджет України на 2010 рік” виконання рішення, яке прийнято органом державної влади, що відповідно до законодавства має право на його застосування, про стягнення коштів із рахунків, на яких обліковуються кошти районного бюджету, здійснюється органами Державного казначейства України за попереднім інформуванням фінансового відділу виконкому районної в місті ради.

13. Рекомендувати Центральній міжрайонній державній податковій інспекції в місті Кривому Розі ( Кисіль А.В.):

- забезпечити виконання податкових та інших надходжень, передбачених районним бюджетом на 2010 рік та погашення податкового боргу (недоїмки) з податків і зборів до бюджетів усіх рівнів.

У разі зміни юридичної адреси суб'єктів господарювання – платників податків, нарахування і сплату визначених законодавством податків і зборів (обов'язкових платежів) здійснювати відповідно до статті 35 Закону України “Про Державний бюджет України на 2010 рік” за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду;

- забезпечити зменшення недоїмки зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), які зараховуються до доходної частини районного бюджету не менше ніж на 10 відсотків від її обсягу, який утворився станом на 1 січня 2010 року.

14. Структурним підрозділам виконкому районної в місті ради проаналізувати причини невиконання планових показників відповідних місцевих бюджетів за 2009 рік окремо за кожним доходним джерелом забезпечити надходження податків і зборів у 2010 році в обсягах, не менших ніж у 2009 році.

15. Установити, що згідно зі ст.17 Закону України “ Про плату за землю” платежі за землю сплачуються платниками на відповідні рахунки обліку доходів за місцем розташування земельної ділянки відповідно до районного поділу території міста.

16. Згідно зі статтею 73 Бюджетного кодексу України, статтею 50 Закону України “Про Державний бюджет України на 2010 рік” доручити фінансовому відділу виконкому районної в місті ради отримувати позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов'язані із забезпеченням видатків загального фонду, у першу чергу, на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування і медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, які в обов'язковому порядку покриваються Державним казначейством України в межах поточного бюджетного періоду за рахунок єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного року.

17. Виконкому районної в місті ради забезпечити щоквартальне подання письмового звіту про хід виконання бюджету району на 2010 рік на затвердження районною в місті радою.

18. Додатки 1-5 цього рішення є його невід'ємною частиною.

19. Координацію роботи за виконанням рішення покласти на голову районної в місті ради Колесника І.В., контроль - на постійну комісію районної в місті ради з питань планування, бюджету та соціально-економічного розвитку (Панюков В.І.).


ГОЛОВА РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ І.В.КОЛЕСНИК
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації