Поиск по базе сайта:
Рішення міської ради від 22. 06. 2011 №448 «Про затвердження Правил благоустрою у місті Кривому Розі» на розвиток територіальної громади та бізнес-середовища, який ухвалено комісією міської ради з питань комунального господарства 17. 02. 2012. Звіт icon

Рішення міської ради від 22. 06. 2011 №448 «Про затвердження Правил благоустрою у місті Кривому Розі» на розвиток територіальної громади та бізнес-середовища, який ухвалено комісією міської ради з питань комунального господарства 17. 02. 2012. Звіт
Скачати 60.32 Kb.
НазваРішення міської ради від 22. 06. 2011 №448 «Про затвердження Правил благоустрою у місті Кривому Розі» на розвиток територіальної громади та бізнес-середовища, який ухвалено комісією міської ради з питань комунального господарства 17. 02. 2012. Звіт
Дата конвертації19.11.2012
Розмір60.32 Kb.
ТипРішення

УВАГА!

На публічне ознайомлення виноситься звіт про базове відстеження результативності дії регуляторного акта - рішення міської ради від 22.06.2011 №448 «Про затвердження Правил благоустрою у місті Кривому Розі» на розвиток територіальної громади та бізнес-середовища, який ухвалено комісією міської ради з питань комунального господарства 17.02 .2012.


Звіт

про результати базового відстеження результативності дії регуляторного акта - рішення міської ради від 22.06.2011 №448 «Про затвердження Правил благоустрою у місті Кривому Розі»


1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується: рішення міської ради від 22.06.2011 №448 «Про затвердження Правил благоустрою у місті Кривому Розі».

2. Назва виконавця заходів з відстеження: управління благоустрою та житлової політики виконкому міської ради.

3. Цілі прийняття регуляторного акта: встановлення порядку благоустрою та утримання території об'єктів благоустрою на території міста.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 25.12.2011 по 25.01.2012.

5. Тип відстеження - базове.

6. Методи одержання результатів відстеження: результати відстеження отримано управлінням благоустрою та житлової політики виконкому міської ради шляхом аналізу статистичних даних кількісних і якісних показників.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних.

Результативність регуляторного акта – рішення міської ради від 22.06.2011 №448 «Про затвердження Правил благоустрою у місті Кривому Розі» відстежувалася за наступними показниками:

- покращання санітарного, екологічного та естетичного стану міста;

- упорядкування взаємовідносин між органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання та громадянами міста;

- зменшення навантаження на міський бюджет щодо виконання робіт із утримання та відновлення об’єктів та елементів благоустрою міста.


Кількість:

- звернень громадян до виконкомів міської та районних у місті рад з питань благоустрою;

- складених протоколів і актів за порушення норм, передбачених Правилами благоустрою;

- укладених угод на соціально-економічний розвиток міста з суб’єктами господарювання та спрямовані на благоустрій міста кошти;

- залученої громадськості та суб’єктів господарювання до здійснення заходів із благоустрою міста.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності дії акта:

з/п

Показники

Оди-

ниці виміру

Період відстеження

І період

25.06.10

25.12.10

ІІ період

25.12.10

25.06.11

базовий

25.06.11

25.12.11

відхи-лення

(6-4)/

(6-5)

1

2

3

4

5

6

7

Кількісні показники

1

Кількість звернень громадян до виконкомів міської та районних у місті рад з питань благоустрою

од.

1 638

988

1 181
2

Кількість складених прото-колів і актів за порушення норм, передбачених Прави-лами благоустрою

од.

108

54

113
3

Кількість укладених угод на соціально-економічний роз-виток міста з суб’єктами господарювання та спрямо-вані на благоустрій міста кошти

од.

1

1

2
4

Кількість залученої гро-мадськості та суб’єктів господарювання до здійс-нення заходів із благоустрою міста

од.

40 282

56 984

60 431
Якісні показники

1

Покращання санітарного, екологічного та естетичного стану міста

бал

3

3

4
2

Упорядкування взаємовідно-син між органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарюван-ня та громадянами міста

бал

3

3

4
3

Зменшення навантаження на міський бюджет щодо виконання робіт із утримання та відновлення об’єктів та елементів благоустрою міста

бал

4

4

4
Оцінка якісних показників результативності дії регуляторного акта – рішення міської ради від 22.06.2011 №449 «Про внесення змін до Положення про порядок надання ритуальних послуг на території міста Кривого Рогу» здійснена за 6-бальною системою, за якою 6 балів – досягнуто у високій мірі результат якісного показника, 5 балів – досягнуто на 100% результату якісного показника, 4 бали – досягнуто на 75% результату якісного показника, 3 бали – досягнуто на 50% результату якісного показника, 2 бали – досягнуто на 25% результату якісного показника, 1 бал – практично не досягнуто результату.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Аналіз кількісних та якісних показників свідчить, що дія регуляторного акта покращила умови для підтримки благоустрою міста.

Завдяки встановленню чітких вимог щодо підтримки благоустрою - розширено сферу впливу та відповідальності за порушення Правил.

Підвищилась активність роботи адміністративних комісій виконкомів районних у місті рад. Зросла кількість складених протоколів про адміністративне правопорушення, що призвело до збільшення надходжень до районних бюджетів від сплати штрафів за порушення благоустрою.

Дія регуляторного акта сприяє збереженню та утриманню об'єктів зовнішнього благоустрою в належному санітарно-технічному стані.

Правила надали змогу забезпечити захист інтересів суспільства.

Кошти від сплати штрафів спрямовуються виконкомами районних у місті рад на проведення культурно-масових закладів, підтримку благоустрою.

Громадяни та суб’єкти господарювання всіх форм власності набули можливість реалізувати свої права в галузі благоустрою. Збільшилась кількість громадськості та суб’єктів господарювання, які приймають участь у заходах із благоустрою міста.

Регуляторний акт підвищує свідомість суб’єктів господарювання та громадян щодо підтримки благоустрою міста, довкілля.

Але не зважаючи на всі позитивні якості, Правила благоустрою потребують подальшої системної роботи в наступних напрямках:

- у кожному пункті Правил благоустрою відобразити про заборону розклеювання об’яв у невстановленому для цього місцях.

- конкретизувати обов’язки керівників закладів освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, суб’єктів господарювання, мешканців міста, та відповідальність за порушення Правил благоустрою у місті Кривому Розі.


Голова постійної комісії

міської ради

з питань комунального господарства

Логачов А.І.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації