Поиск по базе сайта:
Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі\" (повторне); від 22. 12. 2004 №2498 \"Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Кривого Рогу\" (періодичне) icon

Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі" (повторне); від 22. 12. 2004 №2498 "Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Кривого Рогу" (періодичне)
Скачати 13.26 Kb.
НазваПоложення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі" (повторне); від 22. 12. 2004 №2498 "Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Кривого Рогу" (періодичне)
Дата конвертації19.11.2012
Розмір13.26 Kb.
ТипПоложення

"Про наслідки відстеження результативності дії регуляторних актів

Відповідно до Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” комісіями міської ради з питань регулювання земельних відносин, планування та забудови міста, міської комунальної власності; регуляторної політики та підприємництва; планування бюджету та економіки; транспорту та зв'язку; законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики; екології, охорони здоров'я та соціального захисту населення на засіданнях у березні 2012 року ухвалено звіти про відстеження результативності дії регуляторних актів - рішень міської ради:

від 27.07.2011 №514 “Про затвердження Положення про самоврядний контроль за використанням та охороною земель у м.Кривому Розі” (базове);

від 26.01.2011 №153 “Про встановлення збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності на території м. Кривого Рогу”, № 157 “Про затвердження Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі” (повторне);

від 22.12.2004 №2498 “Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Кривого Рогу” (періодичне).

Зі змістом звітів можливо ознайомитись також на офіційних сторінках виконкомів Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської районних у місті рад в мережі Інтернет: www.dzr.dp.ua, www.dlgr.ho.ua, www.zhrrkrog.dp.ua, http//ing-org.dp.ua, http//srvk.org.ua, www.trnvk.dp.ua, http//vykonkom-tsmkr.gov.ua.”


Начальник управління розвитку

підприємництва виконкому І.Рижкова

Погоджено


Перший заступник міського голови К.Павлов

Павловська Людмила Григорівна

92-25-89Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації