Поиск по базе сайта:
Рішення міської ради від 22. 06. 2011 №444 «Про внесення змін до Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі» на розвиток територіальної громади та бізнес-середовища, який ухвалено комісією міської ради з питань транспорту та зв’язку 17. icon

Рішення міської ради від 22. 06. 2011 №444 «Про внесення змін до Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі» на розвиток територіальної громади та бізнес-середовища, який ухвалено комісією міської ради з питань транспорту та зв’язку 17.
Скачати 67.16 Kb.
НазваРішення міської ради від 22. 06. 2011 №444 «Про внесення змін до Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі» на розвиток територіальної громади та бізнес-середовища, який ухвалено комісією міської ради з питань транспорту та зв’язку 17.
Дата конвертації19.11.2012
Розмір67.16 Kb.
ТипРішення


ПОГОДЖЕНО

Заступник міського голови


_______________А.Гальченко

«___»_________________2012


УВАГА!


На публічне ознайомлення виноситься звіт про повторне відстеження результативності дії регуляторного акта - рішення міської ради від 22.06.2011 №444 «Про внесення змін до Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі» на розвиток територіальної громади та бізнес-середовища, який ухвалено комісією міської ради з питань транспорту та зв’язку 17.08.2012.


ЗВІТ

повторного відстеження результативності дії регуляторного акта - рішення міської ради від 22.06.2011 №444 «Про внесення змін до Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі»


1. Вид та назва регуляторного акта, результативність дії якого відстежується: рішення міської ради від 22.06.2011 №444 «Про внесення змін до Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі».


2. Назва виконавця заходів з відстеження: відділ транспорту і зв’язку виконкому міської ради.


3. Цілі прийняття даного регуляторного акта: вдосконалення порядку влаштування відведених майданчиків для паркування.


4. Строк виконання заходів із відстеження: з 25.06.2012 по 25.07.2012.


5. Тип відстеження: повторне.


6. Методи одержання результатів відстеження:

Повторне відстеження результативності дії регуляторного акта здійснювалось шляхом проведення відділом транспорту і зв’язку, фінансовим управлінням та виконкомами районних у місті рад моніторингу за:

- впорядкуванням паркування транспортних засобів в місцях організації майданчиків для платного паркування;

- забезпеченням сталого та беззбиткового функціонування операторів паркування;

- виконанням надходжень до місцевих бюджетів від збору за місця для платного паркування.


7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результа-тивність, а також способи одержання даних:

Головними чинниками результативності дії регуляторного акта є:

- розвиток мережі місць паркування, їх благоустрій та впровадження сучасних методів організації, що в свою чергу сприяє впорядкуванню паркування транспортних засобів в місцях організації майданчиків для платного паркування;

- створення рівних можливостей для суб’єктів господарювання щодо організації та подальшої експлуатації майданчиків для платного паркування, також для прискорення реалізації погодженої схеми організації дорожнього руху надало можливість оператору паркування впровадити її за власною ініціативою;

- забезпечення належного контролю з боку виконкомів районних у місті рад за організацією дорожнього руху на майданчику для паркування, прилеглих територіях та вулицях;

- надходження коштів до місцевого бюджету від збору за паркування за рахунок встановлення контролю щодо справляння цього збору.

Оцінка показників результативності дії регуляторного акта здійснювалась за повторний період з 25.12.2011 по 25.06.2012 у порівнянні з базовим періодом з 25.06.2011 по 25.12.2011. Третій період не було враховано, оскільки в порівняльний період з 25.12.2010 по 25.06.2011 застосовувалася друга методика впровадження погодженої схеми дорожнього руху та обрахування збору за паркування.

Оцінка кількісних показників результативності дії регуляторного акта здійснювалось шляхом аналізу кількості місць паркування, операторів паркування та їх відмов від експлуатації майданчиків через фінансово-економічну діяльність, у зв’язку з набранням чинності пункту 14 постанови Кабінету міністрів від 03.12.2009 №1342 «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів».

Згідно якого відведені майданчики для паркування повинні до 01.04.2012 бути облаштовані паркувальними автоматами, що в свою чергу вплинуло на рентабельність роботи операторів паркування.

На виконання вимог регуляторного акта часові виміри суб’єктів господарювання не змінюються. У той же час підвищюється рівень їх правової впевненості внаслідок більш чіткого встановлення порядку впровадження діяльності з паркування транспортних засобів.


8. Кількісні та якісні значення показників результативності дії регуляторного акта:

Кількісні значення показників результативності акта:

- забезпечення сталого та беззбиткового функціонування операторів паркування;

- виконання надходжень до місцевих бюджетів від збору за місця для платного паркування.

^ Якісні значення показників результативності акта:

- впорядкування паркування транспортних засобів в місцях організації майданчиків для платного паркування;

- створення сприятливих умов та вдосконалення господарської діяльності у сфері паркування, зокрема щодо надання операторам паркування можливості за власні кошти впроваджувати погоджену схему організації дорожнього руху, що в свою чергу може зменшити його часові витрати до моменту початку експлуатації майданчика для платного паркування.
^
Порівняльний аналіз показників

Кількісні

Якісні*

Базовий період


25.06.2011 –

25.12.2011

Повторний період


25.12.2011– 25.06.2012

відхилення

Базовий період


25.06.2011 –

25.12.2011

Повторний період


25.12.2011– 25.06.2012

Забезпечення сталого та беззбиткового функціонування операторів паркування:

Впорядкування паркування транспортних засобів в місцях організації майданчиків для платного паркування:

- кількість місць паркування:

4 бали

2 бали**

4

1

-3**

Створення сприятливих умов (рівних можливостей) та вдосконалення господарської діяльності у сфері паркування, зокрема щодо надання операторам паркування можливості за власною ініціативою впроваджувати погоджену схему організації дорожнього руху:

- кількість операторів паркування:

2

1

-1**

Виконання надходжень до місцевих бюджетів від збору за місця для платного паркування, тис. грн.:


77,1 тис.грн.

51,7 тис.грн

- 25,4 тис.грн.**

4 бали

4 бали


*Примітка: оцінка здійснена за 6-бальною системою, за якою 6 балів – досягнуто у високій мірі результат якісного показника, 5 балів – досягнуто на 100% якісного показника, 4 бали – досягнуто на 75% результату якісного показника, 3 бали – досягнуто на 50% результату якісного показника, 2 бали – досягнуто на 25% результату якісного показника, 1 бал – практично не досягнуто.

**Зменшення кількості операторів та місць паркування, надходжень до місцевого бюджету, недостатність впорядкувань паркування транспортних засобів відбулося з 01.04.2012 у зв’язку з припиненням діяльності з експлуатації майданчиків для платного паркування КП «Парковка та реклама» через набрання чинності пункту 14 постанови Кабінету міністрів від 03.12.2009 №1342 «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів». Відповідно до якого відведені майданчики для паркування повинні до 01.04.2012 бути облаштовані паркувальними автоматами (при цьому ринкова вартість одного паркувального автомату на сьогодні складає від 15 до 50 тис.грн.), що вплинуло на рентабельність роботи оператора паркування.


9.Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

З прийняттям регуляторного акту-рішення міської ради від 22.06.2011 №444, в місті створені рівні можливості для суб’єктів господарювання щодо організації та подальшої експлуатації майданчиків для платного паркування, умови для упровадження сучасних методів організації мережі місць паркування, також для прискорення реалізації погодженої схеми організації дорожнього руху надано можливість оператору паркування впровадити її за власною ініціативою.

Дія регуляторного акта не призвела до очікуваного ефекту повністю, однак з часом наближається до запланованого прогнозного показника щодо розширення кількості операторів паркування та місць паркування.

Співвідношення витрат до вигід суб’єктів господарювання, пов’язаних з виконанням законодавчого акта (постанови Кабінету міністрів від 03.12.2009 №1342) щодо облаштування паркувальними автоматами відведених майданчиків для паркування на теперішній час превалює.

З метою розширення кількості операторів та місць паркування і як наслідок збільшення надходжень коштів до бюджету міста від сплати збору за місця для паркування транспортних засобів, відділу транспорту і зв’язку виконкому міської ради спільно з виконкомами районних у місті рад розглянути можливість організації додаткових паркувальних майданчиків та залучення нових операторів паркування.

На теперішній час, проводиться тендер на закупівлю паркувальних автоматів, що в свою чергу дасть змогу відновити роботу вказаного оператора паркування у місті, привести її до вимог діючого законодавства та залучити інших.

Діяльність з паркування транспортних засобів є доступною для всіх суб’єктів господарювання.


Голова постійної комісії

міської ради з питань

транспорту та зв’язку

А.В. Лушпій
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації