Поиск по базе сайта:
Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта проекту рішення міської ради «Про внесення змін до Порядку переведення жилих будинків і приміщень (квартир) у нежилі в м. Кривому Розі» icon

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта проекту рішення міської ради «Про внесення змін до Порядку переведення жилих будинків і приміщень (квартир) у нежилі в м. Кривому Розі»
Скачати 22.67 Kb.
НазваПовідомлення про оприлюднення регуляторного акта проекту рішення міської ради «Про внесення змін до Порядку переведення жилих будинків і приміщень (квартир) у нежилі в м. Кривому Розі»
Дата конвертації19.11.2012
Розмір22.67 Kb.
ТипПовідомленняПовідомлення

про оприлюднення регуляторного акта – проекту рішення міської ради «Про внесення змін до Порядку переведення жилих будинків і приміщень (квартир) у нежилі в м.Кривому Розі» та аналізу його регуляторного впливу


Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», на виконання вимог рішення міської ради від 30.11.2011 №7 «Про Регламент міської ради», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики 23.08.2012 на офіційних сторінках в мережі Інтернет:

  • виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kryvyirih.dp.ua;

  • виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської www.dzr.dp.ua, www.dlgr.ho.ua, www.zhrrkrog.dp.ua, http//ing-org.dp.ua, http//srvk.org.ua, www.trnvk.dp.ua, http//vykonkom-tsmkr.gov.ua та 29.08.2012 в міській комунальній газеті «Червоний гірник» оприлюднюється регуляторний акт – проект рішення міської ради «Про внесення змін до Порядку переведення жилих будинків і приміщень (квартир) у нежилі в м.Кривому Розі», аналіз його регуляторного впливу.

Метою цього регуляторного акта є упорядкування механізму отримання власниками приміщень копій рішень виконкому міської ради «Про переведення жилих приміщень у нежилі» через муніципальний центр послуг м.Кривого Рогу.

Зі змістом зазначених матеріалів також можна ознайомитись щоденно (крім святкових, вихідних днів) у розробника – управління благоустрою та житлової політики виконкому міської ради (50101, м.Кривий Ріг, пл.Радянська, 1, каб. 362, тел. 71-89-16, 74-09-41).

Зауваження та пропозиції будуть прийматись у письмовій формі до 23.09.2012 (крім святкових, вихідних днів) за адресою: 50101, м.Кривий Ріг, пл.Радянська, 1:

  • управлінням благоустрою та житлової політики виконкому міської ради, каб. 362, тел. 71-89-16 та на електронну адресу: voitak@poshta.ru;

  • управлінням розвитку підприємництва виконкому міської ради, каб. 510, тел. 74-39-72 та на електронну адресу: ispolkomkr@ukrpost.ua;

  • на електронних поштових скриньках виконкому міської ради radakr@ukrpost.ua і виконкомів Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської районних у місті рад: dzr_vk@ ukrpost.ua, dgl_vk@ raid.com.ua, zhv_vk@ ukrpost.ua, ing-vk@ctvnet.dp.ua, saks_1242@ ukrpost.ua, trnvk@ ukrpost.ua, cg-ispolkom-zag@mg.dp.ua в мережі Інтернет.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації