Поиск по базе сайта:
Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі icon

Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі
Скачати 23.23 Kb.
НазваПоложення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі
Дата конвертації18.11.2012
Розмір23.23 Kb.
ТипПоложення
Від

26.01.2011157


Про затвердження Положення

про паркування транспортних

засобів у місті Кривому Розі


З метою врегулювання порядку сплати збору за місця для паркування транспортних засобів та розвиток мережі місць для паркування, відповідно до Податкового кодексу України, керуючись Постановами Кабінету Міністрів України від 22.01.1996 №115 «Про затвердження Правил зберігання транспортних засобів на автостоянках», від 03.12.2009 №1342 «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів», «Про благоустрій населених пунктів», «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух», «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:


1.Затвердити Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі (додаток).


2. Уповноважити відділ транспорту і зв’язку виконкому міської ради координувати діяльність у сфері паркування транспортних засобів.


3. Збір за місця для паркування транспортних засобів застосовувати з 01.01.2011.

4. Об’єкти благоустрою для влаштування парковок вже наданих міською радою у тимчасове користування вважати відведеними майданчиками для паркування, а суб’єктів господарювання, що їх експлуатують – операторами паркування.


5. Виконкомам районних у місті рад у місячний термін провести інвентаризацію існуючих місць паркування (спеціально відведених автостоянок, відведених і спеціально обладнаних майданчиків для паркування) та здійснювати її надалі кожні півроку станом на 1 січня та 1 липня; отриману інформацію направляти до відділу транспорту і зв’язку виконкому міськради.


2


6. Управлінням фінансовому, розвитку підприємництва, організаційно-протокольної роботи, відділам транспорту і зв'язку, з питань внутрішньої полі-

тики та зв’язків з громадськістю, інформатизації виконкому міськради (Апсеметова Л.І., Рижкова І.О., Мала Т.В., Полтавець А.А., Білогай О.Ю.) забезпечити в 10-денний термін, згідно з регламентом, інформування населення міста про зміст рішення та внесення його до реєстру документів виконкому міської ради.


7. Відділу транспорту і зв’язку та фінансовому управлінню виконкому міської ради забезпечити виконання заходів щодо проведення базового, повторного та періодичного відстежень результативності дії цього рішення відповідно через шість місяців, один рік та раз на кожні наступні три роки. Звіт оприлюднити у Криворізькій міській комунальній газеті «Червоний гірник» та на офіційній сторінці виконкому міськради в мережі Інтернет у терміни, визначені чинним законодавством.


8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань транспорту та зв’язку, планування бюджету та економіки (Лушпій А.В., Нусінов В.Я.), координацію роботи – на заступників міського голови відповідно до розподілу обов’язків.


Міський голова Ю. ВілкулСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації