Поиск по базе сайта:
Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі icon

Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі
Скачати 11.66 Kb.
НазваПоложення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі
Дата конвертації18.11.2012
Розмір11.66 Kb.
ТипПоложення


28.09.2011 № 592


Про внесення змін до Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі


У зв’язку з набранням чинності Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України», керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:


1. Унести зміни до Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі, затвердженого рішенням міської ради від 26.01.2011 №157, виклавши п.6.5 в такій редакції:


«6.5. Сума збору за місця для паркування транспортних засобів, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується у строки, визначені для квартального звітного (податкового) періоду».


2. Відділу інформатизації виконкому міськради (Білогай О.Ю.) забезпечити оприлюднення рішення на офіційному веб-сайті виконкому Криворізької міської ради в мережі Інтернет у визначений чинним законодавством термін.


3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань транспорту та зв’язку, планування бюджету та економіки (Лушпій А.В., Нусінов В.Я.), координацію роботи – на заступників міського голови відповідно до розподілу обов’язків.


Міський голова Ю. Вілкул
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації