Поиск по базе сайта:
8 грудня 2010 року на базі цдют «Гармонія» відбувся конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої», присвячений Шевченківським дням, за номінаціями: «Образотворче мистецтво» icon

8 грудня 2010 року на базі цдют «Гармонія» відбувся конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої», присвячений Шевченківським дням, за номінаціями: «Образотворче мистецтво»
Скачати 45.68 Kb.
Назва8 грудня 2010 року на базі цдют «Гармонія» відбувся конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої», присвячений Шевченківським дням, за номінаціями: «Образотворче мистецтво»
Дата конвертації18.11.2012
Розмір45.68 Kb.
ТипКонкурс

8 грудня 2010 року на базі ЦДЮТ «Гармонія» відбувся конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої», присвячений Шевченківським дням, за номінаціями: «Образотворче мистецтво», «Декоративно-вжиткове мистецтво», «Література», «Історія державотворення». Для участі в конкурсі було надано 43 роботи. Призерами конкурсу стали учні та вихованці закладів: КСШ № 9, КЗШ № 89, 90, 94, 128, КГТЛ № 129, ЦДЮТ «Гармонія», ЦДЮТ «Дружба».


Творчі роботи гуртка «Народна іграшка» (керівник Дьяченко М.П., ЦДЮТ «Гармонія»)

В районі розпочато підготовку до новорічних свят.

7-8 грудня 2010 року на базі ЦДЮТ «Гармонія» учні та вихованці гуртків художньо-естетичного напрямку загальноосвітніх та позашкільних закладів Довгинцівського району стали учасниками свята-показу новорічних програм та обрядових композицій у рамках фестивалю зимового обрядово-календарного циклу.

У заході взяли участь 195 творчо обдарованих дітей, які навчаються у вокальних, хореографічних, театральних колективах району. Ними було створено і показано 18 зимових різдвяних сучасних та обрядових композицій.

Кращими було визнано колективи:

  • театральних гурток «Художнє слова» ( керівник Удовенко В.Ф. ЦДЮТ «Гармонія»),

  • фольклорний гурток «Буваличі »(керівник Бондаренко З.О. ЦДЮТ «Гармонія»),

  • колектив КСШ № 9 (педагог-організатор Біляєва Л.Я.),

  • колектив КЗШ № 87 (педагог-організатор Шевченко О.А.),

  • колектив КЗШ № 130 (керівник Гаджиєва Л.В.).
Колектив КСШ № 9 (керівник Біляєва Л.Я.)Виступ гурту «Буваличі» ЦДЮТ «Гармонія»

Колектив КЗШ № 130 (керівник Л.В.Гаджиєва)


10.12.10. на базі КЗШ № 130 для педагогів-організаторів навчальних та позашкільних закладів району відбувся районний майстер-клас на тему: “Інноваційні форми роботи з лідерами шкільних дитячих об’єднань, у ході якого педагог-організатор КЗШ №130 Пунтус І.С. висвітлила кращий досвід роботи з лідерами шкільного дитячого об’єднання “Юніон” (КЗШ №130). Для педагогів-організаторів закладів освіти району надано рекомендації щодо роботи з учнями даної категорії.

15 грудня 2010 року на базі Криворізької загальноосвітньої школи №89 відбувся науково-методичний семінар – презентація для методистів районних відділів освіти, заступників директорів з навчально-виховної роботи, керівників районних методичних об’єднань учителів основ здоров’я закладів освіти міста з теми «Впровадження інтерактивних методів та здоров’ярозвиваючих технологій у навчально-виховний процес – шлях до збереження здоров’я дитини».

Участь у семінарі взяли: національний тренер просвітницько-профілактичних програм, доцент, дійсний член Міжнародної академії культури безпеки, екології та здоров’я Лайчук Л.П. та дійсний член Міжнародної академії безпеки життєдіяльності, почесний член Європейської асоціації по безпеці життєдіяльності Яковлєва В.А.

Під час семінару було презентовано досвід роботи Криворізької загальноосвітньої школи №89, яка з 2008 року є учасником обласного експерименту «Розробка моделі школи здоров’я».

Учасники семінару ознайомилися з інноваційним педагогічним досвідом роботи вчителів Кривого Рогу щодо формування здорового способу життя учнів як необхідної складової розвитку інноваційної особистості, мали змогу стати учасниками тренінгів, окреслили шляхи інноваційного педагогічного мислення щодо збереження та розвитку здоров’я юних громадян України.

^ Урочисте відкриття семінару
Учасники семінару

^ З досвіду роботи педагогів Довгинцівського району

щодо запровадження здоров’ярозвиваючих технологій у навчально-виховний процес17 грудня 2010 року на базі ЦДЮТ «Дружба» відбувся святковий концерт до Дня Святого Миколая для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також для їх опікунів. 150 дітей, що перебувають під опікою, отримали солодкі подарунки за рахунок спонсорських коштів «Приватбанку».


20 грудня 2010 року в виставковому залі Жовтневого району відбулося нагородження призерів міської виставки «Різдвяні свята», серед яких було відзначено 27 представників закладів освіти Довгинцівського району (І місць - 7; ІІ місць - 10, ІІІ місць -10).

На міську виставку дитячої творчості колективами Довгинцівського району надано 74 дитячі творчі роботи в номінаціях:

  • «Образотворче мистецтво» (техніки: «живопис», «графіка», «олія»),

  • «Декоративно-вжиткове мистецтво» (техніки: «вишивка», «м’яка іграшка», «мукосіль», «аплікація», «лялька», «флористика», «колаж» та інші)

Кращими серед кращих визнано колективи ЦДЮТ «Гармонія», ЦДЮТ «Дружба», КГТЛ № 129, КПГ, КЗШ № 90, Станції юних техніків.


^ Переможці гуртка «Арт-студія» ЦДЮТ «Гармонія»разом з керівником Вороніною Д.В.

та батьками біля виставкового стенду з дитячими роботами

Приємно брати участь у святах. Скільки емоцій, колориту та яскравих фарб. Саме так розпочався 21 грудня 2010 року районний тур Всеукраїнського конкурсу «Собори наших душ».

Загальноосвітні та позашкільні освітні заклади КПГ, КГТЛ № 129, КЗШ № 108, 130, ЦДЮТ «Гармонія» на розгляд журі надали 23 простих і в той же час глибоко психологічних малюнків.

Думки дітей, перетворені в малюнок, немов би зупиняють плин часу, даючи глядачеві глибше усвідомити суть зображуваного, помилуватися прекрасним.


«Сила молитви». Автор - вихованка гуртка «Палітра» Кулакова Марія
Психологічні твори вихованки гуртка «Палітра» КПГ Білої Ганни

Роботи в техніці «Батік» КПГ. Гурток «Палітра», керівник Біла І.В.

Вихованці гуртка «Образотворче мистецтво» ЦДЮТ «Гармонія» разом з керівником Злиднєвою Н.В. оглядають власні роботи, надані на конкурс.

22 грудня 2010 року на базі ЦДЮТ “Гармонія” для педагогів-організаторів та лідерів навчальних закладів району відбулася традиційна районна новорічна шоу – програма “Веселі забави Солохи й Чорта”, у ході якої педагоги-організатори та лідери учнівських організацій продемонстрували свої таланти в різноманітних творчих новорічних конкурсах та змаганнях.
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації