Поиск по базе сайта:
Додаток 1 до розпорядження голови районної в місті ради від 12. 09. 2011 №192 к порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб у виконкомі Довгинцівської icon

Додаток 1 до розпорядження голови районної в місті ради від 12. 09. 2011 №192 к порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб у виконкомі Довгинцівської
Скачати 59.67 Kb.
НазваДодаток 1 до розпорядження голови районної в місті ради від 12. 09. 2011 №192 к порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб у виконкомі Довгинцівської
Дата конвертації18.11.2012
Розмір59.67 Kb.
ТипДодаток


Додаток 1

до розпорядження голови

районної в місті ради

від 12.09.2011 192 к


П О Р Я Д О К

проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних

посад посадових осіб у виконкомі Довгинцівської

районної в місті ради


Цей порядок визначає правові та організаційні засади проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб як одного з етапів конкурсу, що проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 (далі – Порядок проведення конкурсу).


^ 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


1.1.Мета проведення іспиту – об’єктивна оцінка знань та здіб-ностей кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб.


1.2. Іспит проводиться конкурсною комісією виконкому районної в місті ради.


1.3. Іспит проходять кандидати на заміщення вакантних посад, документи яких відповідають установленим вимогам щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування, передбаченим для кандидатів на посади посадових осіб.

Особи, документи яких не відповідають установленим вимогам, за рішенням голови конкурсної комісії до іспиту не допускаються, про що їм повідомляється відділом з питань кадрової роботи з відповідним обґрунтуванням.

Якщо кандидат наполягає на участі в іспиті за даних обставин, він допускається до іспиту, а остаточне рішення приймає конкурсна комісія.

Кандидати, які подали недостовірні відомості, до участі в конкурсі не допускаються.


1.4. Об’єктивність проведення іспиту забезпечується рівними умовами (тривалість іспиту, зміст та кількість питань, підрахунок результатів тощо) та відкритістю інформації про них, єдиними критеріями оцінки.


1.5. Проведення іспиту для кандидатів на заміщення вакантних посад передбачає перевірку та оцінку їх знань з Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про засади запобігання та протидії корупції» та «Про місцеве самоврядування в Україні», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень структурних підрозділів.


1.6. Перелік питань на перевірку знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування»,

«Про засади запобігання та протидії корупції» та «Про місцеве самоврядування в Україні» затверджується розпорядженням голови ради.


1.7. Перелік питань для перевірки знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень структурних підрозділів затверджується головою районної в місті ради за пропозиціями керівників структурних підрозділів. Питання повинні бути актуальними, ґрунтуватися на чинних нормативно-правових актах. Питання що ґрунтуються на нормативно-правових атах, які втратили чинність, повинні своєчасно змінюватися в установленому порядку, за пропозиціями керівників структурних підрозділів.


1.8. Питання обов’язково розміщуються на сайті виконкому районної в місті ради та надаються для ознайомлення всім учасникам конкурсу при поданні документів для участі в конкурсі.


1.9. Екзаменаційні білети затверджуються головою конкурсної комісії. До кожного білета включається по одному питанню на перевірку знання Конституції України, Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та питання на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повно-важень структурних підрозділів, відповідно до переліку затвердженого головою районної в місті ради. Можливе розроблення декількох варіантів цих питань відповідно до кваліфікаційних вимог посадових осіб та відповідних рівнів посад.


1.10. Кількість білетів має бути не менше 15.


1.11. Процедура іспиту складається з 3 етапів:

1) організаційна підготовка іспиту;

2) складання іспиту;

3) оцінювання та підбиття підсумків іспиту.


1.12. Відділ з питань кадрової роботи за погодженням з головою конкурсної комісії визначає дату проведення іспиту та повідомляє кандидатів про місце і час його проведення.


^ 2. ОРГАНІЗАЦІЙНА ПІДГОТОВКА ІСПИТУ


2.1. Організаційна підготовка іспиту проводиться в день проведення іспиту з усіма кандидатами на заміщення вакантних посад.


2.2. Секретар конкурсної комісії інформує про тривалість та процедуру складання іспиту.


2.3. До початку іспиту секретар конкурсної комісії відповідає на запитання кандидатів щодо процедури іспиту. Інформація секретаря, про умови складання іспиту, має бути достатньою для кандидатів. Він повинен упевнитися, що всі кандидати зрозуміли умови іспиту, в іншому випадку надаються додаткові пояснення. У разі виникнення спірних питань вони мають бути роз’яснені головою конкурсної комісії.


^ 3. СКЛАДАННЯ ІСПИТУ


3.1. Під час підготовки відповідей на питання екзаменаційного білета мають бути присутні не менше трьох членів конкурсної комісії.


3.2. Іспит складається одночасно для кандидатів на заміщення однієї вакантної посади. У разі невеликої кількості кандидатів та за наявності відповідних умов, передбачених пунктом 3.3. цього Порядку, іспит може проводитися одночасно на заміщення декількох вакантних посад.


3.3.Приміщення для складання іспиту має відповідати умовам зручного розміщення, що унеможливлює спілкування кандидатів та забезпечує індивідуальну підготовку відповідей на питання білета. Кандидати не можуть самостійно залишати приміщення, в якому складається іспит, до його закінчення.


3.4. Іспит складається письмово за екзаменаційними білетами, які пропонуються кандидату за його вибором, відкриваються у присутності кандидатів на заміщення вакантних посад під час складання іспиту.


3.5. Іспит складається державною мовою.


3.6. При підготовці відповідей на питання білета кандидат здійснює записи на аркуші із штампом виконкому. Перед відповіддю обов’язково вказується прізвище, ім’я та по-батькові кандидата, номер білета та питання, зазначені в білеті.

Після підготовки відповідей на аркуші проставляються підпис кандидата та дата складання іспиту.


3.7. Загальний час для підготовки відповіді на екзаменаційний білет має становити не більше 60 хвилин.


^ 4. ОЦІНЮВАННЯ ТА ПІДБУТТЯ ПІДСУМКІВ ІСПИТУ


4.1. Для оцінки знань кандидатів використовується п’ятибальна система.

П’ять балів виставляються кандидатам, які виявили глибокі знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про засади запобігання та протидії корупції» та «Про місцеве самоврядування в Україні» і успішно справилися із питанням на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідних структурних підрозділів.


Чотири бали виставляються кандидатам, які виявили повні знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про засади запобігання та протидії корупції» та «Про місцеве самоврядування в Україні» і успішно справилися із питанням на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідних структурних підрозділів.


Три бали виставляються кандидатам, які виявили розуміння поставлених питань в обсязі, достатньому для подальшої роботи.


Два бали виставляються кандидатам, які розуміють основні поняття нормативно-правових актів, але в процесі відповіді допустили значну кількість помилок.


Один бал виставляється кандидатам, які не відповіли на питання у встановлений строк.


4.2. Після закінчення часу, відведеного на складання іспиту, проводиться перевірка відповідей та їх оцінювання. Оцінка проводиться всіма членами комісії (на окремому аркуші). Після чого члени конкурсної комісії приймають спільне рішення щодо оцінки відповіді на кожне питання екзаменаційного білета. Спільна оцінка по кожному питанню виставляється на аркуші з відповідями кандидата.


4.3. Підбиття підсумку здійснюється шляхом додавання балів за кожне питання і занесення загальної суми балів в екзаменаційну відомість. З результатами іспиту ознайомлюється кожен кандидат.


4.4. Аркуші з відповідями кандидатів зберігаються разом з іншими матеріалами та документами конкурсної комісії.


4.5. Кандидати, які набрали загальну суму балів, що не є нижчою 50 відсотків від максимальної суми балів, яка може бути виставлена при наданні відповідей, вважаються такими, що успішно склали іспит.


4.6. Кандидати, які набрали менше 50 відсотків від максимальної суми балів, вважаються такими, що не склали іспит.


4.7. Кандидати, які не склали іспит, не можуть бути рекомендовані конкурсною комісією для призначення на посаду.


4.8. Результати іспиту можуть бути оскаржені в порядку, передбаченому для оскарження рішень конкурсної комісії.


КЕРУЮЧИЙ СПРАВАМИ ВИКОНКОМУ О.О.ГИЖКО

Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації