Поиск по базе сайта:
Додаток 1 до розпорядження голови районної в місті ради від 03. 10. 2011 №208-к положення про комісію по проведенню конкурсу на заміщення вакантних посад у виконкомі Довгинцівської районної в місті ради icon

Додаток 1 до розпорядження голови районної в місті ради від 03. 10. 2011 №208-к положення про комісію по проведенню конкурсу на заміщення вакантних посад у виконкомі Довгинцівської районної в місті ради
НазваДодаток 1 до розпорядження голови районної в місті ради від 03. 10. 2011 №208-к положення про комісію по проведенню конкурсу на заміщення вакантних посад у виконкомі Довгинцівської районної в місті ради
Дата конвертації18.11.2012
Розмір37.9 Kb.
ТипДодаток

Додаток 1

до розпорядження голови

районної в місті ради

від 03.10.2011 № 208-к


ПОЛОЖЕННЯ

про комісію по проведенню конкурсу на заміщення

вакантних посад у виконкомі Довгинцівської районної в місті ради


1. Загальні положення.


1.1. Комісія по проведенню конкурсу на заміщення вакантних посад у виконкомі Довгинцівської районної в місті ради (далі – конкурсна комісія) утворюється розпорядженням голови Довгинцівської районної в місті ради (далі – голова районної в місті ради) відповідно до ст. 10 розділу ІІІ Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування” та Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 р. №169 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців” для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад посадових осіб третьої-сьомої категорій крім випадків, коли законами України чи рішеннями Кабінету Міністрів України встановлено інший порядок заміщення таких посад.

1.2. Склад конкурсної комісії затверджується розпорядженням голови районної в місті ради.

1.3. Конкурсна комісія у своїй діяльності керується чинним законодавством стосовно проходження служби в органах місцевого самоврядування та цим Положенням.


2. Організаційні основи роботи та повноваження комісії.


2.1.  Конкурсна комісія розпочинає роботу з моменту оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади, а саме:

2.1.1. Розглядає документи, подані особами, що виявили бажання прийняти участь у конкурсі.

2.1.2. У разі необхідності проводить співбесіди.

2.1.3. Приймає рішення про допущення до участі у конкурсі осіб, які відповідають його умовам.

2.1.4. Приймає рішення про переможця конкурсу.

2.1.5. Інформує голову районної у місті ради про прийняте рішення не пізніш як через 2 дні після проведення засідання.

2.2. Конкурсна комісія проводить засідання, яке вважається правомочним, якщо на ньому присутні не менше 2/3 її складу.

2.3  Під час складання конкурсантами іспиту повинні бути присутніми не менше трьох членів конкурсної комісії.

2


2.4. Перевірка та оцінювання відповідей конкурсантів на питання білетів, всіма членами конкурсної комісії, здійснюється на окремому спеціальному аркуші, після чого на цьому аркуші підраховується середній бал по кожному питанню та членами конкурсної комісії приймається спільне рішення щодо спільної оцінки

по кожному питанню, яка виставляється на аркуші з відповідями кандидата.

2.5. Рішення конкурсної комісії приймається простою більшістю голосів членів комісії, присутніх на засіданні. Голосування проводиться на закритому засіданні. Форма голосування обирається на розсуд конкурсної комісії.

2.6. За рішенням конкурсної комісії кандидати, які успішно склали іспит, але не були відібрані для призначення на посади, у разі їх згоди, можуть бути рекомендовані голові районної у місті ради для зарахування до складу кадрового резерву виконкому районної у місті ради та протягом року прийняті на вакантну рівнозначну або нижчу посаду без повторного конкурсу.

2.7. У разі, коли два, або більше учасників конкурсу, які претендують на одну і ту ж посаду, отримали рівну кількість голосів, або жоден з учасників конкурсу не отримав більшості голосів, конкурсна комісія приймає рішення про повторне голосування.

2.8. У разі, коли за підсумками повторного голосування жоден з учасників конкурсу не набрав необхідної кількості голосів, головою ради приймається рішення про проведення повторного конкурсу.

2.9. Засідання конкурсної комісії проводяться у разі необхідності та оформляється протоколом, який підписується всіма присутніми на засіданні членами комісії.

Кожен член конкурсної комісії може додати до протоколу свою окрему думку.

2.10. Рішення конкурсної комісії щодо рекомендації переможця конкурсу для роботи на відповідній посаді є підставою для прийняття керівником рішення про укладання трудової угоди.

3. Відповідальність комісії.

На конкурсну комісію покладається відповідальність за:

3.1. Виконання покладених на неї завдань по якісному добору кадрів на службу до виконкому районної у місті ради в межах її повноважень.

3.2. Попередження особи, що претендує на посаду у виконкомі районної у місті ради, про обмеження, пов’язані з проходженням служби в органах місцевого самоврядування, встановлені Законами України „Про службу в органах місцевого самоврядування” та „Про засади запобігання і протидії корупції”.

3.3. Додержання строків та умов проведення конкурсного відбору.


3


3.4. Додержання чинного законодавства при проведені іспиту.

3.5. Своєчасне інформування керівника про прийняте комісією рішення.

3.6. Відповідність переможця конкурсу умовами та вимогам посади, на яку комісія рекомендує керівнику призначити на вакантну посаду переможця конкурсу.


КЕРУЮЧИЙ СПРАВАМИ ВИКОНКОМУ О.О.ГИЖКОСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації