Поиск по базе сайта:
Розпорядження голови районної в місті ради від 05. 06. 2012 №142 -р «Про заходи з підготовки проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року на території району» icon

Розпорядження голови районної в місті ради від 05. 06. 2012 №142 -р «Про заходи з підготовки проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року на території району»
НазваРозпорядження голови районної в місті ради від 05. 06. 2012 №142 -р «Про заходи з підготовки проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року на території району»
Дата конвертації17.11.2012
Розмір39 Kb.
ТипРозпорядження

ІНФОРМАЦІЯ

про стан підготовки в районі проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року та хід виконання розпорядження голови районної в місті ради від 05.06.2012 №142 –р «Про заходи з підготовки проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року на території району»


Станом на 15.09.2012 в районі проведено наступну роботу. Розпорядженнями голови районної в місті ради: від 03.05.2012 № 108-р «Про сприяння суб’єктам виборчого процесу у проведенні виборів народних депутатів України на території Довгинцівського району» закріплено керівництво району за виборчими дільницями щодо контролю за матеріально-технічним оснащенням виборчих дільниць та затверджено закріплення посадових осіб виконкому районної в місті ради за виборчими дільницями щодо їх матеріально-технічного оснащення, від 05.06.2012 № 142-р «Про заходи з підготовки проведення чергових виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року на території району» затверджено заходи та створено робочу групу з підготовки проведення чергових виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року на території району.

Рішенням виконкому районної в місті ради від 16.05.2012 № 266 «Про організаційні заходи щодо підготовки до виборів народних депутатів України на території району» затверджено закріплення підприємств, закладів та організацій району за утвореними виборчими дільницями на території району для сприяння їх матеріально-технічному оснащенню. Рішенням виконкому районної в місті ради від 20.06.2012 № 332 «Про затвердження місць для розміщення матеріалів передвиборчої агітації у період підготовки чергових виборів народних депутатів України на території району» затверджено перелік та забезпечено обладнання стендів, дошок оголошень у відведених місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації. Всього в районі 22 стенди та 26 дошок.

В районі утворено 42 виборчі дільниці, з них: великих – 37, середніх - 5, малих - 2.

39 дільниць обладнано пандусами, 3 – дільниці не має необхідності (відсутні сходинки).

Окружна виборча комісія № 32 з виборів народних депутатів України матеріально-технічним обладнанням забезпечена. Додатково виділена одна кімната та два ком’ютери. Підключено систему «Вибори» та встановлені зовнішні USB флоппі-дисководи в робочі станції окружної виборчої комісії.

29.08.2012 окружну виборчу комісію № 32 проінформовано про визначені на території району місць для розміщення передвиборної агітації.

Організовано роботу з інформування населення в засобах масової інформації про діяльність відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому районної в місті ради та про можливість перевірки персональних даних у Державному реєстрі виборців.


Станом на 15.09.2012 року:

- на офіційному сайті виконкому районної в місті ради розміщено 8 оголошень з питань діяльності відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому районної в місті ради;

- в друкованих засобах масової інформації: газеті “Червоний гірник” розміщено протягом квітня – серпня 8 оголошень, в газеті «Пульс» - 2, в газеті «Весник Кривбасса» - 1; на радіо – 1 виступ, ТРК «Рудана» - 1 вступ та 4 інформаційних повідомлення, на телерадіокомпанії «Криворіжжя» -

2 інформаційні повідомлення;

- проведено 10 інформаційних зустрічей з учнями випускних класів учбових закладів Довгинцівського району; 9 зустрічей з органами самоорганізації населення (голови вуличних, квартальних та будинкових комітетів), протягом серпня роздано 215 інформаційних повідомлень у місцях масового скупчення людей (КП «ЖЕО № 45», школи, дошкільні навчальні заклади, лікувальні заклади, підприємства).

В липні 2012 року проведено, у межах повноважень, роз’яснювальну роботу з посадовими особами виконкому районної в місті ради, суб’єктами господарювання, зазначеними у ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України» щодо дотримання вимог Закону в частині поширення інформації про вибори, обмежень участі в передвиборній агітації.

Протягом липня проведено зустрічі з керівниками навчальних та дошкільних закладів району, лікувальних установ, в яких будуть розміщені виборчі дільниці, з питань сприяння їх матеріально-технічному оснащенню. Також щомісячно проводяться наради з посадовими особами виконкому районної в місті, закріпленими за виборчими дільницями, які розміщені в районі для вирішення питань сприяння їх матеріально-технічному оснащенню.

Відділом з правових питань виконкому районної в місті проведено навчання з посадовими особами виконкому районної в місті ради за темою «Вибори 2012 року: Зміни в законодавстві та особливості проведення».

В районі вживаються певні заходи щодо забезпечення впорядкованості адресного господарства (проведені зустрічі з головами вуличних, квартальних комітетів, наради з керівництвом КП «ЖЕО № 45»).

В районі створені всі умови та вжито вичерпні заходи для забезпечення виконання робіт із встановлення, налагодження, тестування, функціонування та зберігання у приміщеннях для голосування звичайних виборчих дільниць програмно-апаратних комплексів системи відеоспостереження, а саме: проведено нараду з керівниками установ, організацій, підприємств, на яких розташовані виборчі дільниці з питань забезпечення планів – схем приміщень для голосування, наявності дозволу власника приміщення на проведення монтажних робіт, направлено лист до районного відділу КМУ ГУМВС

України в Дніпропетровській області для вирішення питання охорони програмно – апаратного комплексу;

- забезпечено облаштування приміщень для голосування звичайних виборчих дільниць необхідним для програмно-апаратних комплексів системи відеоспостереження електроживленням та доступ до таких приміщень працівникам виконавця. Станом на 15.09.2012 завершується доопрацювання схем приміщень для голосування центрів звичайних виборчих дільниць, в яких буде встановлено систему відеоспостереження відповідно до Закону України «Про особливості забезпечення відкритості, прозорості та демократичності виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року».

Пропонуємо зазначене питання залишити на контролі в організаційному відділі виконкому районної в місті ради.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації