Поиск по базе сайта:
Звіт за результатами проведення оцінки ефективності здійснення структурними підрозділами виконкому районної в місті ради контролю за виконанням завдань, визначених Законами України, icon

Звіт за результатами проведення оцінки ефективності здійснення структурними підрозділами виконкому районної в місті ради контролю за виконанням завдань, визначених Законами України,
Скачати 50.21 Kb.
НазваЗвіт за результатами проведення оцінки ефективності здійснення структурними підрозділами виконкому районної в місті ради контролю за виконанням завдань, визначених Законами України,
Дата конвертації17.11.2012
Розмір50.21 Kb.
ТипЗакон

Звіт

за результатами проведення оцінки ефективності здійснення структурними підрозділами виконкому районної в місті ради контролю за виконанням завдань, визначених Законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови ОДА, рішеннями міської та районної в місті рад та їх виконкомів, розпорядженнями міського голови та голови районної в місті ради.

Відповідно до Методики проведення оцінки ефективності здійснення органами виконавчої влади контролю за виконанням завдань, визначених Законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України» , затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 18.05.2011 №522, на виконання розпорядження міського голови від 25.02.2011 №193-р «Про проведення у 2011 році оцінки ефективності здійснення контролю за виконанням завдань, визначених Законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України» з 05.09.2011 по 14.10.2011 року у виконкомі Довгинцівської районної в місті ради було проведено вивчення ефективності здійснення в 2011 році контролю за виконанням структурними підрозділами виконкому районної в місті ради завдань, визначених Законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови облдержадміністрації, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови.

Перевірено 19 структурних підрозділів виконкому районної в місті ради. За результатами перевірки встановлено, що у виконкомі районної в місті ради існує налагоджена система роботи з документами. Контроль за виконанням документів здійснюється за допомогою реєстраційно-контрольних карток. Ведеться облік вхідних, вихідних та контрольних документів. За 11 місяців 2011 року до виконкому Довгинцівської районної в місті ради надійшло 2965 вхідних документів, прийнято 690 рішень виконкому та 54 рішення районної в місті ради, видано 296 розпоряджень голови районної в місті ради.

У кожному структурному підрозділі ведеться своє діловодство. Його здійснюють відповідальні особи, в посадових інструкціях яких зазначено ці функції.

З метою підвищення стану виконавської дисципліни щомісячно голові районної в місті ради надається інформація про стан виконання контрольних документів

Аналіз ефективності здійснення контролю за виконанням завдань за показниками, визначеними Методикою оцінки ефективності контролю за виконанням завдань показав:

1. Дотримання строків виконання завдань.

Робота зі службовими документами в структурних підрозділах виконкому районної в місті ради проводиться відповідно до Регламенту виконкому районної в місті ради, затвердженого рішенням виконкому районної в місті ради від 18.03.2009 №111 (зі змінами і доповненнями), Інструкції з діловодства в органах місцевого самоврядування, бюджетних організаціях, установах і підприємствах комунальної власності міста.

Здійснюється систематичний контроль за виконанням службових документів.

На контролі у виконкомі районної в місті ради за звітний період перебувало:

- 1658 вхідних документів,

- 12 рішень Криворізької міської ради;

- 17 рішень виконкому Криворізької міської ради;

- 13 розпоряджень міського голови;

- 39 протоколів доручень міського голови на засіданнях виконкому, апаратних нарадах та за результатами селекторних нарад при голові облдержадміністрації;

- 36 звернень депутатів різних рівнів;

- 15 інформаційних запитів на публічну інформацію;

-116 вимог, запитів та приписів правоохоронних органів (прокуратура);

- 39 рішень районної в місті ради та її виконкому;

- 12 розпоряджень голови районної в місті ради;

Всі структурні підрозділи виконкому районної в місті ради дотримуються термінів виконання контрольних документів, завдань, визначених актами та дорученнями, своєчасно готують інформацію про їх виконання. Випадків порушень виконавської дисципліни не виявлено.

2. Дотримання порядку попередньої реєстрації та розгляду актів і доручень в реєстраційно-контрольних картках чи журналах реєстрації .

Документи , які надходять до виконкому районної в місті ради розглядаються керівниками в день надходження.

У структурних підрозділах виконкому районної в місті ради реєстрація вхідної документації здійснюється в журналах реєстрації.

3. Дотримання порядку формування справ, картотек, банків даних.

Формування справ у діловодстві виконкому районної в місті ради, тимчасове зберігання та використання архівних документів здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про Національний архівний Фонд і архівні установи», наказу Державного комітету архівів України від 16.03.2001 №16 «Правила роботи архівних підрозділів органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій» та Регламенту виконкому районної в місті ради. У структурних підрозділах виконкому районної в місті ради справи формуються відповідно до затверджених номенклатур справ на 2011 рік.

4. Дотримання вимог щодо:

4.1 розгляду та встановлення строків виконання завдань, підготовки проектів документів.

Строки виконання завдань визначаються відповідно до розділу VII (п.7.1,п.7.2,п.7.3) Регламенту виконкому районної в місті ради та відповідно до резолюцій керівників і доводяться до відома безпосередньо виконавцям;

4.2 змісту, рівня підготовки та належного оформлення документів, які розробляються на виконання завдань.

З метою виконання завдань, визначених актами та дорученнями, структурними підрозділами виконкому районної в місті ради готуються документи, які оформлюються відповідно до ДСТУ 4163-2003 «Вимоги до оформлювання документів», Регламенту виконкому районної в місті ради, Інструкції з діловодства в органах місцевого самоврядування, бюджетних організаціях, установах і підприємствах комунальної власності міста.

^ 4.3 організації контролю за виконанням завдань.

У структурних підрозділах виконкому районної в місті ради налагоджена система контролю, ведеться облік контрольних документів та здійснюється контроль за їх виконанням.

Всі показники, за якими проводилась оцінка, визначено позитивними. За результатами проведеної оцінки діяльність виконкому Довгинцівської районної в місті ради визначається як ефективна.

^ За результатами перевірки винесено пропозиції:

1. Керівникам структурних підрозділів виконкому районної в місті ради постійно вживати заходів щодо недопущення порушень термінів виконання контрольних документів.

2. У разі порушення терміну виконання контрольних документів надавати письмове пояснення за підписом керівника структурного підрозділу виконкому районної в місті ради.

3. При проведенні щорічної оцінки виконання посадовими особами обов’язків і завдань протягом року враховувати стан дотримання ними виконавської дисципліни.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації