Поиск по базе сайта:
Рішення 15. 06. 2011 м. Кривий Ріг №315 ┌ Про внесення змін до Регламенту ┐ виконкому районної в місті ради icon

Рішення 15. 06. 2011 м. Кривий Ріг №315 ┌ Про внесення змін до Регламенту ┐ виконкому районної в місті ради
Скачати 38.17 Kb.
НазваРішення 15. 06. 2011 м. Кривий Ріг №315 ┌ Про внесення змін до Регламенту ┐ виконкому районної в місті ради
Дата конвертації17.11.2012
Розмір38.17 Kb.
ТипРішення
ДОВГИНЦІВСЬКА РАЙОННА В МІСТІ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

15.06.2011

м. Кривий Ріг

315Про внесення змін до Регламенту

виконкому районної в місті ради


У зв'язку з набуттям чинності Закону України «Про доступ до публічної інформації», відповідно до статей 51,52,54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням Криворізької міської ради від 30.03.2011 № 259 "Про обсяг і межі повноважень районних у місті рад та їх виконавчих органів", виконком районної в місті ради ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до Регламенту виконкому районної в місті ради, затвердженого рішенням виконкому районної в місті ради від 18.03.2009 № 111, а саме:

1.1 викласти у новій редакції:

-  останній абзац розділу І:

«Робота виконкому районної в місті ради, його структурних підрозділів є відкритою і гласною, за винятком розгляду питань, які є інформацією з обмеженим доступом. В актах районної в місті ради та її виконавчого комітету (рішення районної в місті ради, її виконавчого комітету, розпорядження голови районної в місті ради) окремим пунктом зазначається необхідність та спосіб їх оприлюднення»;

-  пункт 6.5:

«Документи без зазначення терміну виконання повинні бути виконані не пізніше як за 30 календарних днів, документи з позначкою "терміново" – протягом 1-3 робочих днів від дати підписання документа, «негайно» – одразу після отримання документа.

Інформаційні запити розглядаються у терміни, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Звернення професійних спілок, їх об’єднань з питань, що стосуються трудових і соціально-економічних прав та законних інтересів їхніх членів розглядаються не пізніше 5-денного терміну згідно із Законом України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності»;

-  пункт 7.2.2:

«У загальному відділі ведеться реєстраційна картка на кожен документ, в якій зазначається назва документа, реєстраційні номери, резолюції керівників та переміщення документа у виконкомі. До реєстраційного номера письмового запита на інформацію додається індекс «із» (наприклад 188/16-із).

Всі документи виконавці отримують під розпис. Право отримання документів покладається на керівника структурного підрозділу або працівника структурного підрозділу, відповідального за ведення діловодства згідно з наказом або за посадовою інструкцією»;

1.2 замінити терміни надання інформації у:

-  пункті 3.16 з «у 5-денний термін» на «не пізніше 3-х робочих днів»;

-  абзаці першому пункту 4.5 з «протягом 5 діб» на «не пізніше 3-х робочих днів»;

1.3 доповнити пункт 2.9 наступним абзацом:

«Затверджений план не пізніше 5-ти робочих днів зо дня затвердження документа оприлюднюється через Криворізьку міську комунальну газету «Червоний гірник» та на офіційному веб-сайті виконкому Довгинцівської районної в місті ради в мережі Інтернет»;

1.4 доповнити Регламент розділом ХІХ наступного змісту:

«РОЗДІЛ ХІХ. Організація роботи щодо розміщення матеріалів на офіційному веб-сайті виконкому Довгинцівської районної в місті ради

19.1. Структурні підрозділи розміщують та постійно оновлюють інформацію на офіційному веб-сайті виконкому районної в місті ради у мережі Інтернет відповідно до порядку, затвердженого розпорядженням голови районної в місті ради.

19.2. Інформація структурних підрозділів, призначена для розміщення на офіційному веб-сайті виконкому районної в місті ради, погоджується заступниками голови районної в місті ради або керуючим справами виконкому відповідно до розподілу обов’язків і надається в електронному вигляді та на паперовому носії спеціалісту, відповідальному за розміщення інформації на веб-сайті згідно з розпорядженням голови районної в місті ради.

19.3. Оприлюднення актів районної в місті ради та її виконавчого комітету (рішення районної в місті ради, її виконавчого комітету, розпорядження голови районної в місті ради) здійснюється спеціалістом, відповідальним за розміщення інформації на веб-сайті, за пропозиціями керівників структурних підрозділів – розробників проектів цих актів.

Структурний підрозділ – розробник проекту документу не пізніше 5-ти робочих днів зо дня його затвердження на електронному носії надає спеціалісту, відповідальному за розміщення інформації на веб-сайті, для оприлюднення акти районної в місті ради, її виконавчого комітету, визначені керівником структурного підрозділу, який особисто несе відповідальність за ідентичність оригіналу та електронної копії».


2. Загальному відділу (Дубініна О.В.) оприлюднити рішення на офіційному веб-сайті виконкому районної в місті ради в мережі Інтернет у визначений чинним законодавством термін.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконкому Гижка О.О.


ГОЛОВА РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ І.В. КОЛЕСНИК
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації