Поиск по базе сайта:
Інформація про місця масового відпочинку людей біля водних об’єктів icon

Інформація про місця масового відпочинку людей біля водних об’єктів
НазваІнформація про місця масового відпочинку людей біля водних об’єктів
Дата конвертації17.11.2012
Розмір11.8 Kb.
ТипІнформаціяІНФОРМАЦІЯ

про місця масового відпочинку людей

біля водних об’єктів


Так зване озеро Солоне, яке розташовано між мкр.Східний-1 та мкр.Східний-2, це штучно створений резервуар для прийняття дренажних вод з бульвару Вечірній, вулиці Дніпропетровське шосе та не призначене для купання. Поруч з озером розташовані каналізаційні насосні станції №16,57,82 КП "Кривбасводоканал", стічні води з яких у разі аварійної ситуації надходять безпосередньо у водоймище і можуть послужити джерелом його забруднення.

Працівниками ДЗ "Довгинцівська районна санітарно-епідеміологічна станція" неодноразово бралися проби води з озера для бактеріологічного та фізико-хімічного дослідження. За результатами бактеріологічного дослідження рівень лактозо-позитивної кишкової палички перевищують допустимі норми. Рівень коліфагів перевищує у два рази, що свідчить про бактеріальне забруднення води та потенційну можливість виникнення і розповсюдження інфекційних захворювань серед населення.

Дзеркало озера є анафілогенною зоною (місцем виплоду комарів), які можуть послужити джерелом виникнення небезпечного захворювання – малярії.

Крім того, згідно з ГОСТом 17.1.5.02-80 "Гигиенические требования к зонам рекреации водних объектов" для організації зони відпочинку необхідні наявність під"їзних шляхів, наявність підходів до води, небезпечний рельєф дна та інше.

Зважаючи на вищевикладене виконком Довгинцівської районної в місті ради попереджає мешканців району що купатися в озері – ЗАБОРОНЕНО!
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації