Поиск по базе сайта:
Рішення від 31. 12. 2010 року. Новосуханівка Про бюджет сільської ради на 2011 рік icon

Рішення від 31. 12. 2010 року. Новосуханівка Про бюджет сільської ради на 2011 рік
Скачати 45.46 Kb.
НазваРішення від 31. 12. 2010 року. Новосуханівка Про бюджет сільської ради на 2011 рік
Дата конвертації03.04.2013
Розмір45.46 Kb.
ТипРішення

УКРАЇНА

НОВОСУХАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СУМСЬКИЙ РАЙОН СУМСЬКА ОБЛАСТЬ


П'ЯТА СЕСІЯ ШОСТЕ СКЛИКАННЯ РІШЕННЯ


від 31.12.2010 року. Новосуханівка


Про бюджет сільської ради на 2011 рік.


Розглянувши проект сільського бюджету на 2011 рік, сформований на підставі Бюджетного Кодексу України та Закону України «Про Державний бюджет на 2011 рік», відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новосуханівська сільська рада вирішила:

1. Установити загальний обсяг доходів сільського бюджету на 2011 рік в сумі 561,1 тис. гривень, у тому числі обсяг дотації вирівнювання з районного бюджету в сумі 319,6 тис гривень.

Обсяг доходів загального фонду бюджету визначено в сумі 539,6 тис. гривень, спеціального фонду бюджету - 21,4 тис. гривень, в тому числі бюджет розвитку 8,1 тис. гривень (додаток № 1).

2. Затвердити загальний обсяг видатків сільського бюджету на 2011 рік в сумі 561,1 тис. гривень; з них обсяг видатків загального фонду бюджету в сумі 539,6 тис гривень, обсяг видатків спеціального фонду бюджету в сумі 21,4 тис. гривень. в тому числі бюджет розвитку 8,1 тис. гривень.(додатки№2,3).

^ 3. Установити розмір оборотної касової готівки сільського бюджету в сумі 2500 гривень.

4. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів, сільського бюджету на 2011 рік:

- надання субвенції місцевому бюджету Сумського району. КФК 250323 «Субвенція на утримання об'єктів спільного користування» в сумі 0,8 тис. гривень.

5. Затвердити такий перелік захищених статей видатків загального фонду
бюджету на 2011 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ (код 1110);

нарахування на заробітну плату (код 1120);

придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів (код 1132);

забезпечення продуктами харчування (код 1133);

оплата енергоносіїв (код 1160);

Установити, що фінансування витрат по захищених статтях сільського бюджету проводиться в першочерговому порядку

6. Розпоряднику коштів сільського бюджету при виконанні бюджету
забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну енергію,

водопостачання, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості з оплати вищезазначених товарів та послуг. Забезпечити укладання угод по кожному виду енергоносіїв в межах встановлених обгрунтованих лімітів споживання.

   1. Затвердити в складі видатків сільського бюджету кошти на проведення повторних виборів депутатів Новосуханівської сільської ради призначених на 2 січня 2011 року КФК 250203 «Проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» в сумі 3500 гривень.

   2. Надати право виконавчому комітету сільської ради при необхідності вносити зміни та уточнення до сільського бюджету на 2011 рік в межах функціональної структури з подальшим затвердженням на черговій сесії сільської ради.

   3. Дозволити сільському голові у виключних випадках за обґрунтованим поданням розпорядника коштів сільського бюджету здійснювати перерозподіл видатків за економічною класифікацією в межах загального обсягу його бюджетних призначень по загальному фонду сільського бюджету.

   4. Установити, що керівники бюджетних установ утримують чисельність та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу лише в межах фонду заробітної плати, затверджених для бюджетних установ у кошторисах.

   5. Відповідно до статті 44 Закону «Про Державний бюджет України на 2011 рік» дозволити Новосуханівській сільській раді на договірних умовах одержання в органах Державного казначейства безпроцентних короткотермінових позичок для покриття планових обсягів тимчасових касових розривів, що виникають під час виконання загального фонду сільського бюджету, пов'язаних із забезпеченням видатків на оплату праці працівникам бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування та медикаментів та оплату енергоносіїв.

   6. Установити, що розпорядники коштів сільського бюджету мають право брати бюджетні зобов'язання у 2011 році на здійснення видатків або платежів, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов'язань минулих років, взятих на облік у відділенні Державного казначейства у Сумському районі, в межах відповідних бюджетних асигнувань.

Зобов'язання, взяті розпорядниками коштів сільського бюджету без відповідних бюджетних асигнувань, не вважаються бюджетними зобов'язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів.

Поточні видатки, пов'язані з утриманням бюджетних установ, можуть здійснюватися розпорядником коштів у разі, коли відсутня заборгованість із заробітної плати.


Додатки № 1 - 3 до цього рішення є його невід'ємною частиною.


Сільський голова П.В. НікітенкоСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації