Поиск по базе сайта:
Розпорядження голови миколаївської районної державної адміністрації від 4 квітня 2011р. №151 м. Миколаїв Про готовність агропромислового комплексу району до проведення весняно-польових робіт icon

Розпорядження голови миколаївської районної державної адміністрації від 4 квітня 2011р. №151 м. Миколаїв Про готовність агропромислового комплексу району до проведення весняно-польових робіт
НазваРозпорядження голови миколаївської районної державної адміністрації від 4 квітня 2011р. №151 м. Миколаїв Про готовність агропромислового комплексу району до проведення весняно-польових робіт
Дата конвертації07.03.2013
Розмір15.8 Kb.
ТипРозпорядження


УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


від 4 квітня 2011р. №151

м. Миколаїв


Про готовність агропромислового комплексу

району до проведення весняно-польових робіт

та стану розвитку тваринництва у І кварталі

2011 року


Відповідно до ст.ст. 13, 16, 21, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 31 березня 2011 року № 9/02-10 «Про готовність агропромислового комплексу району до проведення весняно-польових робіт та стану розвитку тваринництва у І кварталі 2011 року»:

1. Заступникові голови райдержадміністрації А.Пакульцю та керівникові управління агропромислового розвитку райдержадміністрації І.Кузьм’яку забезпечити:

1.1. Своєчасне і якісне проведення весняно-польових робіт.

1.2. Залучення інвестиційних коштів у галузь тваринництва, особливо у молочне скотарство, що дасть можливість збільшити поголівя ВРХ корів молочного стада.

1.3. Упродовж 2011 року відновлення молочного скотарства у с.Долішне на базі ФГ «Межиріччя».

1.4. Контроль за забезпеченістю сільськогосподарських підприємств пальним у період посіву сільськогосподарських культур.

1.5. Сприяння одержанню сільськогосподарськими підприємствами коштів з бюджетів всіх рівнів з метою покращення їх фінансового стану .

1.6. Стовідсоткове використання ріллі всіма категоріями господарств АПК району.

1.7. Залучення бюджетних коштів всіх рівнів до галузі тваринництва з метою недопущення спаду виробництва продукції тваринництва, покращення якісного стану корів та збільшення його продуктивності.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації А.І.Пакульця.


Голова районної державної

адміністрації І.Я.ПілкаСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації