Поиск по базе сайта:
Рішення від 27. 07. 2011 №140 смт Велика Новосілка Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 1півріччя 2011 року icon

Рішення від 27. 07. 2011 №140 смт Велика Новосілка Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 1півріччя 2011 року
Скачати 73.76 Kb.
НазваРішення від 27. 07. 2011 №140 смт Велика Новосілка Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 1півріччя 2011 року
Дата конвертації30.12.2012
Розмір73.76 Kb.
ТипРішенняУКРАЇНА

ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІВ И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т


РІШЕННЯ


від 27.07. 2011 № 140

смт Велика Новосілка


Про підсумки роботи

із зверненнями громадян

за 1півріччя 2011 року


Відповідно до ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання ст. 40 Конституції України, Закону України «Про звернення громадян», Закону України « Про доступ до публічної інформації» та Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», заслухавши секретаря виконавчого комітету селищної ради Смірнової Т.О. про підсумки роботи із зверненнями громадян у 1 півріччі 2011 року щодо забезпечення реалізації громадянами територіальної громади селищної ради конституційного права на звернення, з метою забезпечення реалізації та гарантування закріплених Конституцією України прав громадян на звернення до виконавчого комітету селищної ради, підвищення ефективності роботи зі зверненнями громадян, враховуючи необхідність об’єктивного, всебічного і вчасного розгляду звернень громадян відповідно до вимог законодавства України, виконавчий комітет селищної ради


ВИРІШИВ:


1. Інформацію секретаря виконавчого комітету селищної ради про підсумки роботи із зверненнями громадян у 1 півріччі 2011 року щодо забезпечення реалізації громадянами територіальної громади селищної ради конституційного права на звернення взяти до відома (додається).

2. З метою забезпечення неухильного дотримання працівниками виконавчого комітету селищної ради норм Закону України «Про звернення громадян» керуючому складу селищної ради продовжити роботу щодо забезпечення реалізації громадянами селищної ради конституційного права на письмові звернення та особисті прийоми.

4. Оператору комп’ютерного набору селищної ради Піно О.В. дане рішення розмістити на сайті селищної ради у десятиденний термін з дня його прийняття.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря виконавчого комітету селищної ради Смірнову Т.О.


Селищний голова С.С.Тюрін


Інформаційно – аналітична довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Великоновосілківської селищної ради за 1 півріччя 2011 року

Відкритість влади є важливою ознакою демократичності. Питання відкритості стосується багатьох напрямів функціонування системи селищної влади в умовах її конституційного реформування.

Зокрема, по-перше – створення умов для доступу кожного громадянина до інформації щодо діяльності органів виконавчої влади і по-друге – це своєчасне інформування влади своїх громадян, для того, щоб вони мали змогу користуватися своїми правами, обов’язками і свободами.

Враховуючи особливу увагу звернень громадян до виконавчого комітету Великоновосілківської селищної ради у забезпеченні постійного зв’язку, вирішення життєво важливих проблем окремих людей і громадян селищної ради в цілому, з метою підвищення ефективності роботи зі зверненнями громадян, усунення недоліків у цій сфері робота з розгляду звернень громадян, особистого прийому у виконавчому комітеті селищної ради проводилась відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Закону України «Про доступ до публічної інформації»,та Указу Президента України від 07.02.2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів місцевого самоврядування», який здійснюється на належному рівні з конкретним реагуванням керівництва на всі звернення без винятку.

Реалізуючи вимоги вищезазначених законодавчих актів, систематично здійснюється ряд заходів щодо підвищення рівня цієї роботи, в основі якої лежить, перш за все, уважне ставлення до вирішення проблем, з яким звертаються громадяни до виконавчого комітету селищної ради, а також постійний аналіз, узагальнення усних та письмових звернень.

За 1півріччя 2011 року до виконавчого комітету Великоновосілківської селищної ради надійшло 82 звернення громадян, це на 23 звернення більше, ніж за відповідний період минулого року. З загальної кількості звернень на особистому прийомі у селищного голови, заступника селищного голови з питань виконавчої роботи влади та секретаря виконавчого комітету селищної ради вирішували свої проблеми 70 мешканців селищної ради ( 85,4 % від загальної кількості звернень).Особисто до селищного голови звернулося 38 громадян.

За спектром і характером питання, з якими звертались громадяни у 1 півріччі 2011 року, розподіляються таким чином:

-

№ п/п

Питання

Надійшло звернень

письмових

усних

1

Аграрна політика і земельні відносини

12

12

2

Транспорт і зв’язок

0

0

3

Питання будівництва та архітектури

5

5

4

Фінансова, податкова, митна політика

-4

4

5

Соціальний захист

22

22

6

Праця і заробітна плата

0

0

7

Охорона здоров’я

0

0

8

Комунальне господарство

8

8

9

житлова політика

13

13

10

Екологія та природні ресурси

-

1

11

Забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку12

Сім’я, діти, молодь, фізична культура і спорт

12

5

13

Культура та культурна спадщина14

Освіта, наука
-

15

Діяльність об’єднань громадян16

Діяльність ВРУ, Президента України, КМУ17

Діяльність місцевих органів виконавчої влади18

Інше

6

6
Всього

82

76

З них: 82 звернень – опрацьовано .

Таким чином:

- питаня соціального захисту населення, їх 22 або 26,8% від загальної кількості. Основна причина звернень з соціальних питань - недостатній життєвий рівень малозабезпечених верств населення, невеликий розмір пенсій, соціальних допомог;

- на другому місці питання житлового господарства, які складають 15,85 % від загальної кількості, або 13 питань, з них більш актуальними були питання ремонту покрівлі – 6, поліпшення умов проживання 4, ремонту систем водопостачання та каналізаційних стоків 3;

- на третьому місці аграрна політика, земельні відносини та питання сімей ,дітей та молоді, які складають 29,26 %, або 24 звернення.

Питання комунального господарства, також займають вагоме місце серед звернень громадян 9,75 %( 8 питань) від загальної кількості, з них більш актуальними були питання водопостачання – 3, благоустрою територій, ремонту доріг, освітлення 4, каналізаційні стоки – 1.

За 1 півріччя 2011 року кількість контрольних звернень становить 3, з них вирішено по суті 2, роз’яснено 1 .

Протягом звітного періоду виконкомом селищної ради приймалися заходи щодо всебічного розгляду звернень громадян, їх результативного вирішення та упередження, поліпшення виконавчої дисципліни. Розпорядження селищного голови від 04.01.2011 № 4/01р були затверджені графіки прийому громадян у виконавчому комітеті селищної ради.

Для забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення протягом 1 півріччя 2011 року, згідно затверджених графіків, відбулося 12 особистих прийомів, ( розглянуто 14 звернень),виїзних прийомів 9 розглянуто 9 звернень), проведено 4 «Гарячих ліній»( надійшло 6 звернень).

Особлива увага приділяється розгляду звернень інвалідів, ветеранів війни та праці, одиноких малозабезпечених громадян.

Найбільше звернень зазначеної категорії громадян надійшло від:

осіб похилого віку, інвалідів, пенсіонерів – 32;

учасників війни, дітей війни – 12;

членів багатодітних сімей, одиноких матерів – 23.

Питання щодо роботи із зверненнями громадян знаходяться під контролем селищного голови, тому постійно заслуховуються на апаратних нарадах, кожні півріччя розглядаються на засіданнях виконавчого комітету.

Звернення громадян забезпечують постійний зв'язок між державою та її громадянином, надають можливість через проблеми окремого заявника бачити проблему суспільства в цілому, а реалізація через звернення конституційних прав і свобод є кроком до зміцнення демократичної правової держави. Тому робота зі зверненням громадян у виконавчому комітеті селищної ради буде й надалі пріоритетною у повсякденній діяльності.


Секретар виконавчого комітету

селищної ради Т.О.СмірноваСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації