Поиск по базе сайта:
Наказ №141 Про підсумки проведення II (районного) етапу Всеукраїнської акції «Живи, книго!» icon

Наказ №141 Про підсумки проведення II (районного) етапу Всеукраїнської акції «Живи, книго!»
Скачати 23.04 Kb.
НазваНаказ №141 Про підсумки проведення II (районного) етапу Всеукраїнської акції «Живи, книго!»
Дата конвертації02.05.2013
Розмір23.04 Kb.
ТипНаказУКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

АДМІНІСТРАЦІЇ ДЗЕРЖИНСЬКОГО РАЙОНУ

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИНАКАЗ

28.04.2011 №141


Про підсумки проведення

II (районного) етапу

Всеукраїнської акції «Живи, книго!»


На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 21. 10.2009 року №956 «Про затвердження умов організації та проведення щорічної Всеукраїнської акції «Живи, книго!» та наказу Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 08.12.2009 року № 689 «Про організацію та проведення щорічної Всеукраїнської акції «Живи, книго!» ,наказу управління освіти адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради» від 05.11.2010 року № 287 « Про участь учнів ЗНЗ Дзержинського району у Всеукраїнській акції «Живи, книго!» та з метою збереження навчальної літератури в закладах освіти Дзержинського району був проведений II (районний) етап акції.

В ході проведення II (районного) етапу Всеукраїнської акції «Живи, книго!» серед бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів Дзержинського району встановлено, що в цілому у ЗНЗ стан роботи з раціонального використання та збереження навчальної літератури є задовільним, створюються умови для її збереження, організовуються реставраційні гуртки, підвищується рівень роботи з учнями та їх батьками з формування культури читання, дбайливого ставлення до книги. У закладах освіти впроваджуються різноманітні форми роботи бібліотекарів, педагогічних та учнівських колективів із збереження і використання книги та подовження її існування.

За результатами II (районного) етапу акції «Живи, книго!» переможцями визначені: I місце - Гісцева Н.Д., завідувач бібліотекою НВК № 169; II місце-Григор`єва О.О., завідувач бібліотекою Харківської гімназії № 6 та Новакова С. В., завідувач бібліотекою Харківського ліцею № 149; III місце-Шепелева С.Л., завідувач бібліотекою Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 117.

На підставі вищезазначеного


НАКАЗУЮ:

1. Нагородити грамотами управління освіти адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради переможців II(районного) етапу Всеукраїнської акції «Живи, книго!».

2. За активну участь в організації та проведенні II (районного) етапу Всеукраїнської акції «Живи, книго!» відзначити подякою управління освіти адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради Шепелеву С.Л., завідувача бібліотекою Харківської загальноосвітньої школи № 117, НгуенЛ.В., завідувача бібліотекою Харківської загальноосвітньої школи №159, Коваль Н.П., завідувача бібліотекою Харківської загальноосвітньої школи №129, Циферову Н.П., завідувача бібліотекою гімназії № 47.

3.Контроль за виконанням даного наказу покласти на завідувача МЦ Свистун С.В.


Начальник управління освіти

адміністрації Дзержинського району

Харківської міської ради Ю.Г. Башкірова


З наказом ознайомлені:Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації