Поиск по базе сайта:
Наказ №195 Про участь збірної команди учнів7-х класів знз дзержинського району в обласному етапі Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Старти надій» за програмою обласних спортивних змагань учнівської молоді «Спорт протягом життя» icon

Наказ №195 Про участь збірної команди учнів7-х класів знз дзержинського району в обласному етапі Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Старти надій» за програмою обласних спортивних змагань учнівської молоді «Спорт протягом життя»
Скачати 25.22 Kb.
НазваНаказ №195 Про участь збірної команди учнів7-х класів знз дзержинського району в обласному етапі Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Старти надій» за програмою обласних спортивних змагань учнівської молоді «Спорт протягом життя»
Дата конвертації02.05.2013
Розмір25.22 Kb.
ТипНаказУКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

АДМІНІСТРАЦІЇ ДЗЕРЖИНСЬКОГО РАЙОНУ

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИНАКАЗ

16.05.2011 № 195


Про участь збірної команди

учнів7-х класів ЗНЗ

Дзержинського району

в обласному етапі Всеукраїнських

дитячих спортивних ігор

«Старти надій» за програмою

обласних спортивних змагань

учнівської молоді

«Спорт протягом життя»


Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Старти надій» за програмою обласних спортивних змагань учнівської молоді «Спорт протягом життя» 17.05.2011 року о 10.00 на базі КЗ КДЮСШ «ХТЗ» Харківської обласної ради (Пр. Московський 244/1. Ст. м. ім. Масельського) буде проходити обласний етап Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Старти надій» серед команд учнів 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

З метою організованої участі збірної команди учнів ЗНЗ Дзержинського району у вищезазначених змаганнях та попередження всіх видів дитячого травматизму


Н А К А З У Ю:


1. Методисту МЦ Нестеренко А.В.:

1.1. На базі команди-переможця районних змагань (ЗНЗ № 148) сформувати збірну команду району для участі у обласному етапі Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Старти надій» серед команд учнів 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

12.05.2011


1.2. Довести даний наказ до відома керівників ЗНЗ.

До 17.05.2011

2. Директорам ЗНЗ:

2.1. Забезпечити участь учнів, які входять до складу збірної команди району, у обласному етапі Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Старти надій» за програмою обласних спортивних змагань серед учнівської молоді „Спорт протягом життя” .

17.05.2011

2.2. Призначити відповідальних за збереження життя та здоров`я учасників вищезазначених змагань під час проїзду до місця змагань і в зворотному напрямку, а також під час проведення змагань.

До 17.05.2011

2.3. Організувати проведення з учасниками змагань цільових інструктажів з техніки безпеки та бесід із запобігання усім видам дитячого травматизму, зробити записи про їх проведення у відповідних журналах з техніки безпеки.

Напередодні змагань

2.4. Не допускати заміни учнів 7-х класів учнями старшого шкільного віку, що є грубим порушенням Положення про проведення Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Старти надій» за програмою обласних спортивних змагань учнівської молоді «Спорт протягом життя».

Постійно


3. Директору ХГ № 169 Щербакову О.Ф. з метою чіткої організації участі команди району у обласному етапі Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Старти надій» забезпечити явку Чернікова С.В., керівника районного методичного об`єднання вчителів фізичної культури, учителя фізичної культури ХГ № 169, на вищезазначені змагання.

17.05.2011

4. Контроль за виконанням наказу покласти на завідуючу МЦ Свистун С.В.


Начальник управління освіти

адміністрації Дзержинського району

Харківської міської ради Ю.Г. БашкіроваСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації