Поиск по базе сайта:
Наказ №25 Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах Дзержинського icon

Наказ №25 Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах Дзержинського
Скачати 36.18 Kb.
НазваНаказ №25 Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах Дзержинського
Дата конвертації01.05.2013
Розмір36.18 Kb.
ТипНаказУКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

АДМІНІСТРАЦІЇ ДЗЕРЖИНСЬКОГО РАЙОНУ

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НАКАЗ

31.01.2012 № 25


Про призупинення

навчально-виховного процесу

в навчальних закладах Дзержинського

району м. Харкова


У зв’язку з різким зниженням температури повітря, відповідно до п. 9.20 ДСанПіН 5.5.2.008-01 «Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу», на підставі наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.01.2012 №81 «Про роботу навчальних закладів в умовах низьких температур», листа Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 27.01.2012 № 01-12/417 «Про дотримання температурного режиму та проведення протиепідемічних заходів у навчальних закладах області», бюлетеня Харківського регіонального центру з гідрометеорології від 30.01.2010 № 19, на виконання розпорядження міського голови від 31.01.2012 № 214 «Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах м. Харкова», керуючись ст.ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та згідно з наказом Департаменту освіти

Харківської міської ради від 31.01.2012№214, з метою запобігання шкідливому впливу низьких температур на стан здоров’я вихованців дошкільних і позашкільних закладів, учнів загальноосвітніх навчальних закладів, а також безпечного функціонування в цих умовах навчальних закладів


НАКАЗУЮ:  1. Призупинити з 01.02.2012 навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах Дзержинського району м. Харкова всіх типів і форм власності до окремого розпорядження.

  2. Животченко А.Б., заступнику начальника управління освіти, Веві А.В., головному спеціалісту управління освіти:

2.1. Взяти під контроль проведення відповідних організаційних та санітарно-профілактичних заходів у закладах освіти району всіх типів і форм власності.

2.2.Перенести на інші терміни проведення районних масових, дозвільних, розважальних і спортивно-масових заходів на відкритому повітрі та таких, які вимагають переїздів учасників навчально-виховного процесу.

2.3.Довести цей наказ до відома керівників навчальних закладів

31.01.2012

3.Удовенко С.П., головному бухгалтеру управління освіти, вирішити питання організації роботи та оплати праці педагогічних та інших працівників загальноосвітніх навчальних закладів у цей період згідно з законодавством України.

4.Кот Т.В., інженеру технагляду управління освіти, забезпечити контроль за проведенням відповідними службами комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, а також необхідного температурного режиму в навчальних закладах.

5.Сергієнко І.О., інженеру з охорони праці управління освіти, забезпечити контроль за дотриманням правил техніки безпеки у навчальних закладах.

6.Веві А.В., головному спеціалісту управління освіти, взяти під контроль неухильне дотримання санітарного законодавства щодо проведення прогулянок, інших заходів у дошкільних навчальних закладах.

7.Покласти персональну відповідальність на керівників навчальних закладів за дотримання санітарних норм, температурного режиму, безпечного функціонування навчальних закладів тощо.

8.Керівникам навчальних закладів усіх типів і форм власності Дзержинського району м. Харкова:

8.1.Провести роз’яснювальну роботу серед вихованців дошкільних і позашкільних, учнів загальноосвітніх навчальних закладів щодо поведінки в умовах низьких температур, запобігання випадкам переохолодження та обмороження, навчання з надання першої медичної допомоги при переохолодженні.

8.2.Провести позапланові інструктажі з безпеки життєдіяльності з учасниками навчально-виховного процесу та працівниками щодо безпечного користування обігрівальними приладами тощо.

8.3.Перенести на інші терміни проведення масових, дозвільних, розважальних і спортивно-масових заходів на відкритому повітрі та таких, які вимагають переїздів учасників навчально-виховного процесу, а також навчальної практики.

8.4.Забезпечити проведення комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки, а також необхідного температурного режиму в навчальних закладах.

8.5.Забезпечити неухильне дотримання санітарного законодавства щодо проведення прогулянок, інших заходів у дошкільних навчальних закладах.

8.6.Невідкладно інформувати управління освіти адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради про надзвичайні випадки у навчальних закладах.


9.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.


Начальник управління освіти

адміністрації Дзержинського району

Харківської міської ради Ю.Г.Башкірова


З наказом ознайомлені:

Животченко А.Б.

Удовенко С.П.

Вева А.В.

Кот Т.В.

Сергієнко І.О.

Керівники закладів:Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації