Поиск по базе сайта:
Про затвердження Порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, розпорядником якої є Сахновщинська районна державна адміністрація Зареєстровано в Сахновщинському районному управлінні юстиції 15. icon

Про затвердження Порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, розпорядником якої є Сахновщинська районна державна адміністрація Зареєстровано в Сахновщинському районному управлінні юстиції 15.
Скачати 17.16 Kb.
НазваПро затвердження Порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, розпорядником якої є Сахновщинська районна державна адміністрація Зареєстровано в Сахновщинському районному управлінні юстиції 15.
Дата конвертації20.12.2012
Розмір17.16 Kb.
ТипРозпорядження

САХНОВЩИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ03.05.2012


Сахновщина


134
Про затвердження Порядку

відшкодування фактичних

витрат на копіювання або друк

документів, що надаються за

запитами на інформацію,

розпорядником якої є

Сахновщинська районна

державна адміністрація
Зареєстровано


в Сахновщинському

районному управлінні

юстиції 15.05.2012р.

№ 3/90


З метою упорядкування роботи Сахновщинської районної державної адміністрації по забезпеченню запитувачів публічною інформацією, розпорядником якої є Сахновщинська районна державна адміністрація за запитом на інформацію, відповідно до частини третьої статті 21 Закону України „Про доступ до публічної інформації” та постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 № 740 „Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію”, керуючись статтями 6, 39, 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”.


1. Затвердити Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, розпорядником якої є Сахновщинська районна державна адміністрація (додається).


2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату Сахновщинської районної державної адміністрації С.В. Дудку.


3. Це розпорядження набуває чинності з дня його опублікування в газеті „Колос”.


Голова районної державної

адміністрації В.Д.БОЛЮК
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації