Поиск по базе сайта:
Розпорядження від «01» листопада 2011 року №319 Про стан роботи з контрольними документами в структурних підрозділах районної державної адміністрації за 9 місяців 2011 року icon

Розпорядження від «01» листопада 2011 року №319 Про стан роботи з контрольними документами в структурних підрозділах районної державної адміністрації за 9 місяців 2011 року
Скачати 33.51 Kb.
НазваРозпорядження від «01» листопада 2011 року №319 Про стан роботи з контрольними документами в структурних підрозділах районної державної адміністрації за 9 місяців 2011 року
Дата конвертації27.12.2012
Розмір33.51 Kb.
ТипРозпорядження
САХНОВЩИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ


Від «01» листопада 2011 року № 319


Про стан роботи з контрольними

документами в структурних підрозділах

районної державної адміністрації за

9 місяців 2011 року


З метою забезпечення безумовного виконання Указу Президента України від 26 липня 2005 року» №1132/2005 «Питання контролю за виконанням указів, розпоряджень і доручень Президента України, розпорядження Президента України», розпорядження Президента України від 15 лютого 2011 року №71/2011-рп «Про вивчення стану виконання у 2011 році актів і доручень Президента України», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 серпня 2011 року №478 «Про організацію роботи з контрольними документами та стан виконавської дисципліни в районних державних адміністраціях», доручення голови обласної державної адміністрації від 21 березня 2011 р. №01-102/1972 по даному питанню та, враховуючи рішення колегії районної державної адміністрації від 26 жовтня 2011 року:

1. Першому заступнику голови районної державної адміністрації, заступникам голови районної державної адміністрації, керівнику апарату районної державної адміністрації:

1.1. Взяти під особистий контроль організацію щомісячного моніторингу стану виконання у 2011 році районною державною адміністрацією завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, розпоряджень та доручень голови обласної, районної державних адміністрацій.

1.2. Посилити вимоги до керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо підвищення рівня виконавської дисципліни, здійснення постійного контролю за дотриманням вимог пункту 6 Регламенту районної державної адміністрації та Інструкції з питань діловодства в районній державній адміністрації при підготовці проектів розпоряджень, доручень голови районної державної адміністрації, рішень колегій районної державної адміністрації.

1.3. Взяти під особистий контроль своєчасність та якість виконання контрольних документів.

2. Начальникам управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації:

2.1. Звернути увагу керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації на їх персональну відповідальність за стан роботи з контролю за виконанням завдань, визначених законами України, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями і дорученнями голів обласної та районної державних адміністрацій.

2.2. Вжити невідкладних заходів щодо недопущення випадків порушень термінів розгляду звернень громадян, у тому числі тих, що надходять з урядової гарячої лінії, надання необґрунтованих і неповних відповідей за зверненнями громадян, безпідставної передачі розгляду звернень іншим органам.

2.3. При підготовці проектів рішень колегії, розпоряджень і доручень голови районної державної адміністрації неухильно дотримуватися вимог Регламенту районної державної адміністрації та Інструкції з питань діловодства в районній державній адміністрації, інших регламентуючих документів, зокрема в частині порядку внесення та розгляду проектів розпоряджень і доручень голови районної державної адміністрації, виконання основних правил роботи з документами.

2.4. З метою покращення роботи щодо підготовки проектів рішень колегії, розпоряджень і доручень голови районної державної адміністрації, враховувати вимоги українського правопису, дотримуватися мовних норм офіційно-ділового стилю.

2.5. При підготовці відповідей на контрольні документи з резолюціями в яких є декілька виконавців, надавати інформацію головному виконавцю (першому в резолюції або визначеному здійснювати їх збір) не пізніше ніж за 2 дні до терміну, вказаного в документі або визначеного в резолюції.

2.6. При підготовці проектів доручень голови районної державної адміністрації обов’язково визначити конкретні терміни та конкретних виконавців, структурний підрозділ, посадову особу, яка повинна інформувати голову районної державної адміністрації.

2.7. Систематично аналізувати стан роботи з контрольними документами, посиливши вимоги до підлеглих, що допустили порушення термінів або низьку якість виконання поставлених завдань.

3. Сектору контролю апарату районної державної адміністрації (Мокляк М.О.):

3.1. Встановити, що розгляд контрольних документів, виконаних з порушенням термінів здійснюється лише при наявності пояснювальної записки відповідального за підрозділ про причини порушення терміну виконання і заходи впливу до безпосереднього виконавця документа.

3.2. Неухильно дотримуватись термінів інформування відділу контролю апарату обласної державної адміністрації.

4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 29 липня 2011 року №200 «Про стан роботи з контрольними документами в структурних підрозділах районної державної адміністрації за І півріччя 2011 року».

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Дудку С.В.


Голова районної

державної адміністрації В.Д.БОЛЮКСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації