Поиск по базе сайта:
Розпорядження сахновщина від \"01\" серпня 2012 р. №214 Про стан роботи з контрольними документами в структурних підрозділах районної державної адміністрації за І півріччя 2012 року icon

Розпорядження сахновщина від "01" серпня 2012 р. №214 Про стан роботи з контрольними документами в структурних підрозділах районної державної адміністрації за І півріччя 2012 року
Скачати 27.16 Kb.
НазваРозпорядження сахновщина від "01" серпня 2012 р. №214 Про стан роботи з контрольними документами в структурних підрозділах районної державної адміністрації за І півріччя 2012 року
Дата конвертації26.12.2012
Розмір27.16 Kb.
ТипРозпорядження
САХНОВЩИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ


Сахновщина


від “01” серпня 2012 р. № 214


Про стан роботи з контрольними

документами в структурних підрозділах

районної державної адміністрації

за І півріччя 2012 року


З метою забезпечення безумовного виконання Указу Президента України від 26 липня 2005 року № 1132/2005 «Питання контролю за виконанням указів, розпоряджень і доручень Президента України», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 7 грудня 2011 року № 711 «Про організаційні та методичні засади удосконалення системи роботи з контрольними документами» та враховуючи рішення колегії районної державної адміністрації від 25 липня 2012 року:

1. Першому заступнику голови районної державної адміністрації, заступникам голови районної державної адміністрації, керівнику апарату районної державної адміністрації звернути увагу керівників структурних підрозділів на необхідність підвищення якості проектів відповідей на контрольні документи, їх повноту, обгрунтованість та своєчасність їх підготовки.

1.1 Посилити вимоги до керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо підвищення рівня виконавської дисципліни, здійснювати постійний контроль за дотриманням вимог п.6 Регламенту районної державної адміністрації та Інструкції з питань діловодства при підготовці проектів рішень колегій районної державної адміністрації, розпоряджень та доручень голови районної державної адміністрації.

2. З метою покращення роботи щодо підготовки проектів рішень колегій районної державної адміністрації, розпоряджень та доручень голови районної державної адміністрації враховувати вимоги українського правопису, дотримуватися мовних норм офіційно-ділового стилю.

2.1 Систематично аналізувати стан роботи з контрольними документами, посиливши вимоги до виконавців, відповідальних осіб, що допустили порушення термінів або низьку якість виконання документів та забезпечити подальше удосконалення системи організації роботи з документами.

2.2 При підготовці відповідей на контрольні документи з резолюціями в яких є декілька виконавців, надавати інформацію головному виконавцю (першому в резолюції або визначеному здійснювати їх збір) не пізніше ніж за 2 дні до терміну, вказаного в документі або визначеного в резолюції.

2.3 При підготовці проектів доручень голови районної державної адміністрації обов’язково визначати конкретні терміни та конкретних виконавців, структурний підрозділ, посадову особу, яка повинна інформувати голову районної державної адміністрації .

3. Сектору контролю апарату районної державної адміністрації (Мокляк М.О.):

3.1 Встановити, що розгляд контрольних документів виконаних з порушенням термінів здійснюється лише при наявності пояснювальної записки відповідального за підрозділ про причини порушення терміну виконання та прийняття заходів впливу до безпосереднього виконавця документа. 3.2 Забезпечити подальше удосконалення порядку організації роботи з контрольними документами, підвищення рівня виконавської дисципліни, запровадження автоматизованої системи обліку та контролю за виконанням документів. Термін виконання: липень 2012 року

3.3 Неухильно дотримуватись термінів інформування відділу контролю апарату обласної державної адміністрації.

Термін виконання: щоквартально до 25 числа

4. Визначити таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 квітня 2012 року №132 «Про стан роботи з контрольними документами в структурних підрозділах районної державної адміністрації за 1 квартал 2012 року».

5.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Дудку С.В.


Голова районної

державної адміністрації В.Д. БолюкСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації