Поиск по базе сайта:
Розпорядження від 30 січня 2012 року №14 Про стан призначення субсидій та соціальних допомог за підсумками 2011 року icon

Розпорядження від 30 січня 2012 року №14 Про стан призначення субсидій та соціальних допомог за підсумками 2011 року
НазваРозпорядження від 30 січня 2012 року №14 Про стан призначення субсидій та соціальних допомог за підсумками 2011 року
Дата конвертації23.12.2012
Розмір12.8 Kb.
ТипРозпорядження
САХНОВЩИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30 січня 2012 року № 14Про стан призначення

субсидій та соціальних допомог

за підсумками 2011 року.


З метою забезпечення призначення субсидій за спрощеним порядком громадянам (постанова Кабінету Міністрів України № 621 від 14 липня 2010 року «Про посилення соціального захисту населення під час оплати житлово-комунальних послуг»), які мають на це право, враховуючи рішення колегії районної державної адміністрації від 25 січня 2012 року:


  1. Управлінню праці та соціального захисту населення Сахновщинської райдержадміністрації проводити роз’яснення та навчання щодо оформлення житлових субсидій громадянам, які мають на це право, з уповноваженими особами сільських та селищної рад, інформувати населення району про зміни в законодавстві України з призначення субсидій та соціальних допомог.
  1. Заступнику голови районної державної адміністрації Комочкіну І.О. забезпечити організацію та координацію діяльності підпорядкованих структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, житлово-комунального господарства, газо- та енергопостачальних організацій з надання населенню субсидій за спрощеним порядком, організувати роботу уповноважених осіб у кожній сільській та селищній раді по здійсненню прийому заяв з необхідними документами для призначення субсидій та передачу їх управлінню праці та соціального захисту населення.


3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Комочкіна І.О.


Голова районної

державної адміністрації В.Д. БОЛЮКСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації