Поиск по базе сайта:
Звіт про надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам (Затверджено наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 1 вересня 2003 року №241) Порядок формування звіту за формою дсді icon

Звіт про надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам (Затверджено наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 1 вересня 2003 року №241) Порядок формування звіту за формою дсді
НазваЗвіт про надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам (Затверджено наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 1 вересня 2003 року №241) Порядок формування звіту за формою дсді
Сторінка1/3
Дата конвертації02.01.2013
Розмір0.58 Mb.
ТипЗвіт
  1   2   3

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Мінпраці України

01.09.2003 № 241

Зареєстровано в Міністерстві

юстиції України

18 вересня 2003 р.

за № 823/8144

ІНСТРУКЦІЯ
щодо заповнення форми державної статистичної звітності ДСДІ "Звіт про надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам"
(Затверджено наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 1 вересня 2003 року № 241)


Порядок формування звіту за формою ДСДІ:

1. Для забезпечення оперативного контролю за станом реалізації Закону України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" управління праці та соціального захисту населення районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських і районних у містах (крім міст Києва і Севастополя) рад та центри з нарахування та виплати пенсій та допомоги (центри з нарахування та виплати допомоги та здійснення контролю за правильністю призначення та виплати пенсій) складають відомчу статистичну звітність за формою ДСДІ один раз на місяць, станом на 1-ше число місяця, наступного за звітним, і 5-го числа місяця після звітного періоду подають Міністерству праці та соціального захисту Автономної Республіки Крим, головним управлінням праці та соціального захисту населення обласних державних адміністрацій, головному управлінню соціального захисту населення Київської міської державної адміністрації та Управлінню праці та соціального захисту населення Севастопольської міської державної адміністрації.

2. Міністерство праці та соціального захисту Автономної Республіки Крим, головні управління праці та соціального захисту населення обласних державних адміністрацій, Головне управління соціального захисту населення Київської міської державної адміністрації та Управління праці та соціального захисту населення Севастопольської міської державної адміністрації до 15-го числа місяця після звітного періоду подають звіт за формою ДСДІ Міністерству праці та соціальної політики України

3. Облік чисельності отримувачів державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам та облік сум цієї допомоги здійснюється органами праці та соціального захисту населення на підставі особових справ одержувачів державної соціальної допомоги або на підставі запиту до баз даних отримувачів цього виду допомоги.

4. У графах з 1 по 6 показується інформація щодо загальної чисельності отримувачів державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам у цілому та окремо за певними періодами.

5. У графі 1 показується загальна кількість отримувачів державної соціальної допомоги (інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам), у тому числі які перебувають на повному державному утриманні, за станом на 1-ше число звітного періоду. Цей показник щомісяця змінюється з урахуванням чисельності осіб, яким призначена допомога у звітному періоді, і тих, кому виплата її припинена.

6. У графі 2 показується загальна кількість отримувачів державної соціальної допомоги (інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам), які перебувають на повному державному утриманні, з числа осіб, зазначених у графі 1 за станом на 1-ше число звітного періоду. Цей показник щомісяця змінюється з урахуванням чисельності осіб, яким призначена допомога у звітному періоді, і тих, кому виплата її припинена.

7. У графі 3 показується загальна кількість отримувачів державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям інвалідам, у тому числі які перебувають на повному державному утриманні, з початку поточного року. Цей показник формується наростаючим підсумком з початку поточного року, він щомісяця змінюється з урахуванням чисельності осіб, яким призначена допомога у звітному періоді, і тих, кому виплата її припинена.

8. У графі 4 показується загальна кількість отримувачів державної соціальної допомоги з початку поточного року, які перебувають на повному державному утриманні, з числа осіб, зазначених у графі 3. Цей показник формується наростаючим підсумком, він щомісяця змінюється з урахуванням чисельності осіб, яким призначена зазначена допомога у звітному періоді, і тих, кому виплата її припинена.

9. У графі 5 показується загальна кількість отримувачів державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, у тому числі, які перебувають на повному державному утриманні, яким ця допомога призначена у звітному місяці (новопризначені за звітний місяць).

10. У графі 6 показується загальна кількість отримувачів державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, які перебувають на повному державному утриманні, призначеної у звітному місяці (новопризначені за звітний місяць), із числа осіб, зазначених у графі 5.

11. У графі 7 указується загальна кількість допомоги, нарахованої інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, у тому числі тим, які перебувають на повному державному утриманні, з початку звітного року. Вона визначається, виходячи із кількості нарахувань на особових рахунках отримувачів допомоги. Цей показник формується наростаючим підсумком, він щомісяця змінюється з урахуванням нарахувань зазначеної допомоги у звітному періоді, припинення її виплати.

12. У графі 8 указується загальна кількість допомоги, нарахованої інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, які перебувають на повному державному утриманні, з початку звітного року, що визначається, виходячи із кількості нарахувань на особових рахунках отримувачів допомоги. Цей показник формується наростаючим підсумком, він щомісяця змінюється з урахуванням нарахувань зазначеної допомоги у звітному періоді, і припинення її виплати.

13. У графі 9 указується загальна кількість допомоги, нарахованої інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, у тому числі які перебувають на повному державному утриманні, у звітному місяці, що визначається, виходячи із кількості нарахувань на особових рахунках отримувачів допомоги.

14. У графі 10 указується загальна кількість допомоги, нарахованої інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, які перебувають на повному державному утриманні, у звітному місяці, що визначається, виходячи із кількості нарахувань на особових рахунках отримувачів допомоги.

15. У графі 11 указується загальна профінансована сума на виплату допомоги, нарахованої інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, у тому числі тим, які перебувають на повному державному утриманні, з початку поточного року. Показник формується наростаючим підсумком та щомісяця збільшується на суму коштів, перерахованих на виплату у відповідному місяці.

16. У графі 12 указується загальна профінансована сума на виплату допомоги, нарахованої інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, які перебувають на повному державному утриманні, з початку поточного року наростаючим підсумком. Показник формується наростаючим підсумком та щомісяця збільшується на суму коштів, перерахованих на виплату у відповідному місяці.

17. У графі 13 указується профінансована сума на виплату допомоги, нарахованої інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, у тому числі тим, які перебувають на повному державному утриманні, у звітному місяці.

18. У графі 14 указується сума коштів, перерахованих на виплату допомоги, нарахованої інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, які перебувають на повному державному утриманні, у звітному місяці.

19. У графі 15 указується профінансована сума на погашення заборгованості з виплати державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, у тому числі тим, які перебувають на повному держаному утриманні, за попередні роки.

20. У графі 16 указується загальна профінансована сума на погашення заборгованості з виплати державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, які перебувають на повному держаному утриманні.

21. У графі 17 указується загальна сума коштів, фактично виплачених інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, у тому числі особам, які перебувають на повному державному утриманні, з початку звітного року. Показник формується наростаючим підсумком та щомісяця збільшується на суму коштів, фактично виплачених у відповідному місяці.

22. У графі 18 указується загальна сума коштів, фактично виплачених інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, які перебувають на повному державному утриманні, з початку звітного року. Показник формується наростаючим підсумком та щомісяця збільшується на суму коштів, фактично виплачених у відповідному місяці.

23. У графі 19 указується загальна сума коштів, фактично виплачених інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, у тому числі які знаходяться на повному державному утриманні, у звітному місяці.

24. У графі 20 указується загальна сума коштів, фактично виплачених інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, які перебувають на повному державному утриманні, у звітному місяці.

25. У графі 21 показується заборгованість з виплати державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам за станом на 1 січня поточного року, яка утворилася за попередні роки. Даний показник є незмінним протягом усього звітного року.

26. У графі 22 показується сума заборгованості з виплати допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, у тому числі тим, які перебувають на повному державному утриманні, за період з 1 січня поточного року по 1-ше число місяця, за який складається звіт. Цей розмір визначається як різниця між показниками за графами 11 та 7.

27. У графі 23 показується сума заборгованості з виплати допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, які перебувають на повному державному утриманні, за період з 1 січня поточного року по 1-ше число місяця, за який складається звіт. Цей розмір визначається як різниця між показниками за графами 12 та 8.

28. У графі 24 показується загальна сума заборгованості з виплати допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, у тому числі тим, які перебувають на повному державному утриманні, за станом на 1-ше число місяця, наступного за звітним.

29. У графі 25 показується загальна сума заборгованості з виплати допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, які перебувають на повному державному утриманні, за станом на 1-ше число місяця, наступного за звітним.

30. У 1-й рядок заноситься інформація щодо всіх одержувачів державної соціальної допомоги з числа інвалідів з дитинства I, II та III групи, а також дітей-інвалідів віком до 16 років (рядки 2 + 6).

31. У 2-й рядок заноситься інформація щодо одержувачів державної соціальної допомоги з числа інвалідів з дитинства I, II та III групи (рядки 3 + 4 + 5).

32. У 3-й рядок заноситься інформація щодо одержувачів державної соціальної допомоги з числа інвалідів з дитинства I групи.

33. У 4-й рядок заноситься інформація щодо одержувачів державної соціальної допомоги з числа інвалідів з дитинства II групи.

34. У 5-й рядок заноситься інформація щодо одержувачів державної соціальної допомоги з числа інвалідів з дитинства III групи.

35. У 6-й рядок заноситься інформація щодо одержувачів державної соціальної допомоги з числа дітей-інвалідів віком до 16 років.

36. У 7-й рядок заноситься інформація щодо одержувачів надбавки на догляд за інвалідом з дитинства I групи та дитиною-інвалідом віком до 16 років із загального числа одержувачів (рядки 8 + 9 + 12).

37. У 8-й рядок заноситься інформація щодо одержувачів надбавки на догляд за інвалідом з дитинства I групи.

38. У 9-й рядок заноситься інформація щодо одержувачів надбавки (одинокі матері, батьки) на догляд за дитиною-інвалідом віком до 16 років (рядки 10 + 11).

39. У 10-й рядок заноситься інформація щодо одержувачів надбавки (одинокі матері, батьки) на догляд за дитиною-інвалідом віком до 6 років включно.

40. У 11-й рядок заноситься інформація щодо одержувачів надбавки (тільки одинокі матері, батьки) на догляд за дитиною-інвалідом віком від 6 до 16 років включно.

41. У 12-й рядок заноситься інформація щодо одержувачів надбавки на догляд за дитиною-інвалідом віком до 16 років включно, крім одиноких матерів, батьків (рядки 13 + 14).

У 13-й рядок заноситься інформація щодо одержувачів надбавки на догляд за дитиною-інвалідом віком до 6 років включно, крім одиноких матерів, батьків.

43. У 14-й рядок заноситься інформація щодо одержувачів надбавки на догляд за дитиною-інвалідом віком від 6 до 16 років включно, крім одиноких матерів, батьків.

44. У 15-й рядок заноситься інформація щодо кількості отриманої у звітному періоді допомоги на поховання (рядки 16 + + 20).

45. У 16-й рядок заноситься інформація щодо кількості отриманої у звітному періоді допомоги на поховання інвалідів з дитинства I, II, III груп (рядки 17 + 18 + 19).

46. У 17-й рядок заноситься інформація щодо кількості отриманої у звітному періоді допомоги на поховання інвалідів з дитинства I групи.

47. У 18-й рядок заноситься інформація щодо кількості отриманої у звітному періоді допомоги на поховання інвалідів з дитинства II групи.

48. У 19-й рядок заноситься інформація щодо кількості отриманої у звітному періоді допомоги на поховання інвалідів з дитинства III групи.

49. У 20-й рядок заноситься інформація щодо кількості отриманої у звітному періоді допомоги на поховання дітей-інвалідів віком до 16 років.

50. Міністерство праці та соціальної політики України подає зведений звіт по Україні про надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам Державному комітету статистики України один раз на рік до 15 березня відповідного року.

Звітність


К О Д И
організації-складача ідентифі-каційний код(ЄДРПОУ)

території (КОАТУУ)

виду економічної діяльності (КВЕД)

форми власності (КФВ)

організаційно-правової форми господарю-вання (КОПФГ)

міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади (КОДУ)

організації вищого рівня –ідентифікаційний код за ЄДРПОУ
КС

1

2

3

4

5

6

7

8

9
Кому подається

____________________________

(назва і адреса одержувача)


Ким подається

____________________________

(назва і адреса організації)

форма ДСДІ

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Мінпраці України

01.09.2003 № 241

поштова-місячна

  1   2   3Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації