Поиск по базе сайта:
Наказ Міністерства праці та соціальної політики України icon

Наказ Міністерства праці та соціальної політики України
Скачати 66.58 Kb.
НазваНаказ Міністерства праці та соціальної політики України
Дата конвертації02.01.2013
Розмір66.58 Kb.
ТипДокументи
ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства праці та

соціальної політики України

21.04.2006 № 140

Зареєстровано в Міністерстві

юстиції України

12 травня 2006 р.

за № 549/12423


(Із змінами, внесеними згідно

з Наказом Міністерства праці та

соціальної політики України

від 05.06.2007 № 283)

Порядок
закупівлі автомобілів вітчизняного виробництва
2006 р. № 140)


1. Цей Порядок установлює єдині правила замовлення автомобілів вітчизняного виробництва іншої марки замість автомобіля "Славута" Міністерством праці та соціальної політики Автономної Республіки Крим, головними управліннями праці та соціального захисту населення обласних державних адміністрацій, Головним управлінням соціального захисту населення Київської міської державної адміністрації, Управлінням праці та соціального захисту населення Севастопольської міської державної адміністрації (далі - органи праці) для інвалідів, крім інвалідів, які забезпечуються автомобілями за рахунок коштів, передбачених у бюджеті Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

2. У разі, якщо інвалід, на ім'я якого в регіон виділяється автомобіль з ручним або звичайним керуванням відповідно до черговості та висновку медико-соціальної експертної комісії (далі - МСЕК), виявив бажання отримати автомобіль вітчизняного виробництва іншої марки замість автомобіля "Славута", він подає до органів праці за місцем проживання заяву про забезпечення інваліда автомобілем вітчизняного виробництва іншої марки замість автомобіля "Славута" (далі - заява) за формою, що додається (додаток 1).

3. Органи праці на підставі заяви інваліда розглядають обґрунтованість звернення та в тижневий термін звертаються до Міністерства праці та соціальної політики України з клопотанням щодо забезпечення інваліда автомобілем вітчизняного виробництва іншої марки замість автомобіля "Славута".

4. Мінпраці розглядає клопотання, враховує їх при підготовці розподілу автомобілів на наступний період та в тижневий термін повідомляє органи праці про прийняте рішення.

Автомобіль "Славута", що залишився невиданим, видається наступному інваліду з тієї самої черговості, у якій перебуває інвалід, що відмовився від цього автомобіля. Забезпечення автомобілем у такому разі здійснюється за умови відповідності його модифікації, визначеної згідно з висновком МСЕК, крім інвалідів, які мають право на забезпечення автомобілем незалежно від наявності медичних показань та сплати різниці у вартості автомобіля "Славута".

5. Мінпраці замовляє автомобіль вітчизняного виробництва іншої марки у підприємства-виконавця державного замовлення (далі - завод-постачальник) та надає органу праці за місцем проживання інваліда дозвіл на забезпечення таким автомобілем.

Органи праці в триденний термін видають інваліду (надсилають поштою з повідомленням) погодження на придбання автомобіля вітчизняного виробництва іншої марки замість автомобіля "Славута" (далі - погодження) за формою, що додається (додаток 2).

Інвалід у тижневий термін після отримання погодження органу праці звертається до дилера, який визначається заводом-постачальником, пред'являючи йому погодження для отримання рахунку-фактури.

Протягом п'яти банківських днів після отримання рахунку-фактури інвалід перераховує на рахунок заводу-постачальника різницю у вартості автомобіля "Славута" та обраного ним автомобіля.

6. У разі смерті інваліда (якщо інвалід сплатив кошти і не одержав автомобіль) або в разі відмови інваліда від поставленого за його заявою автомобіля вітчизняного виробництва іншої марки завод-постачальник перераховує на рахунок Фонду соціального захисту інвалідів вартість автомобіля "Славута". Для перерахування коштів орган праці надає заводу-постачальнику нотаріально засвідчену копію свідоцтва про смерть інваліда, копію заяви або заяву про відмову одержання автомобіля іншої марки замість автомобіля "Славута". Перерахування коштів здійснюється протягом п'яти днів від дати надання органом праці підтвердження.

7. У разі смерті інваліда:

- якщо інвалід сплатив кошти і не одержав автомобіль, завод-постачальник протягом тридцяти календарних днів з моменту звернення з доданням необхідних документів (нотаріально засвідчену копію свідоцтва про смерть та копію заяви) повертає законному представнику померлого інваліда суму коштів, сплачену відповідно до рахунку-фактури.

Для отримання коштів законний представник, зазначений у заяві, повинен надати заводу-постачальнику копію нотаріально засвідченого свідоцтва про смерть та копію заяви, завірену органом праці;

- якщо інвалід одержав автомобіль у дилера, але на момент смерті не зареєстрував його в органах ДАІ (у 10-денний термін), питання повернення автомобіля і грошових розрахунків вирішується між законним представником інваліда й органом праці на підставі копій розрахункових документів, наданих заводом-постачальником (копія рахунку-фактури, копія платіжного документа).

8. У разі відмови інваліда від поставленого за його заявою автомобіля, інвалід втрачає право на повторне отримання автомобіля вітчизняного виробництва іншої марки, крім автомобіля "Славута".

Органи праці на підставі вказаної заяви інваліда звертаються до Мінпраці з клопотанням щодо забезпечення інваліда автомобілем "Славута" згідно з розподілом автомобілів на наступний період.


Додаток 1

до пункту 2 Порядку

закупівлі автомобілів

вітчизняного виробництва


_________________________________
(повна назва органу праці)

_________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові

інваліда (або законного

представника)

_________________________________
(категорія та група інвалідності)

^ ЗАЯВА

про забезпечення інваліда автомобілем

вітчизняного виробництва іншої марки

замість автомобіля "Славута"

Я, ,

(прізвище, ім'я, по батькові інваліда)

мешкаю (зареєстрований) за адресою:

,

паспорт: серія ______ N _____________, виданий ,

_______________________________________________________________________,

відмовляюсь від отримання (уперше або за заміною) автомобіля "Славута" ______________________________________________________________ та прошу

(модифікація згідно з висновком МСЕК)

забезпечити мене автомобілем

(марка, модель, модифікація, колір)

Мені роз'яснено, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2006 року N 221 "Про забезпечення інвалідів автомобілями вітчизняного виробництва" я на бажання можу одержати автомобіль вітчизняного виробництва іншої марки, виготовлений підприємством - виконавцем державного замовлення, за умови відповідності його модифікації, визначеної згідно з висновком МСЕК, та сплати різниці у вартості автомобіля "Славута" та обраного мною автомобіля.

Я поінформований(а) про умови отримання мною автомобіля.

Я попереджений(а), що у тижневий термін з дня отримання погодження, повинен(а) звернутися за рахунком-фактурою до дилера та протягом п'яти банківських днів з дня отримання рахунку перерахувати заводу-постачальнику 100% різниці вартості обраного мною автомобіля та автомобіля "Славута". У разі моєї відмови від поставленого мені автомобіля я втрачаю право на повторне звернення за отриманням автомобіля вітчизняного виробництва іншої марки замість автомобіля "Славута".

У разі моєї смерті на день видачі обраного автомобіля вітчизняного виробництва іншої марки прошу повернути законному представнику

(член сім'ї, прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання)

сплачені мною кошти згідно з рахунком-фактурою.

Заяву прийнято "___" _________ 200_ року

та зареєстровано під N _______

________________________ Ознайомився ___________________________

(прізвище та підпис відповідальної особи)

(підпис заявника, законного представника)

Лінія відрізу

Заяву прийнято "___" _________ 200_ року

та зареєстровано під N _______

________________________ Ознайомився ___________________________

(прізвище та підпис відповідальної особи)

(підпис заявника, законного представника)Додаток 2
до пункту 5 Порядку
закупівлі автомобілів
вітчизняного виробництва

________________________________________________________________________
(назва органу праці)


ПОГОДЖЕННЯ
на придбання автомобіля вітчизняного виробництва
іншої марки замість автомобіля "Славута" N _____


від _____ 200__ року


Видано

(прізвище, ім'я, по батькові інваліда)

На придбання автомобіля

(марка, модель, модифікація, колір)

Відповідно до висновку МСЕК або за заявою від

(дата)

установлено показання на забезпечення автомобілем "Славута"

(модифікація)

За автомобіль "Славута" ___________________________________________

(модифікація)

Фондом соціального захисту інвалідів згідно з договором N ______ від __________ 200 __ р. буде сплачено _________________________________ грн.

(сума прописом)

згідно із специфікацією N ____ від ___________ 200 __ р.


Решта суми різниці вартості автомобіля "Славута" та обраного автомобіля вітчизняного виробництва іншої марки замість автомобіля "Славута" повинна бути сплачена _________________________________________

(прізвище, ім'я, по батькові інваліда)


протягом п'яти банківських днів з моменту виписки дилером рахунку-фактури.


Керівник органу праці

та соціального захисту населення

________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові)


М.П.
______________ 200__ р.

(дата)Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації