Поиск по базе сайта:
Оцінка проводилась відповідно до Методики проведення оцінки ефективності здійснення органами виконавчої влади контролю за виконанням завдань, затвердженою Постановою Кабінету Міністрів України від 18. 05 icon

Оцінка проводилась відповідно до Методики проведення оцінки ефективності здійснення органами виконавчої влади контролю за виконанням завдань, затвердженою Постановою Кабінету Міністрів України від 18. 05
НазваОцінка проводилась відповідно до Методики проведення оцінки ефективності здійснення органами виконавчої влади контролю за виконанням завдань, затвердженою Постановою Кабінету Міністрів України від 18. 05
Дата конвертації04.12.2013
Розмір46 Kb.
ТипДокументи


ІНФОРМАЦІЯ


Про результати проведення у 2013 році оцінки ефективності здійснення структурними підрозділами виконкому Довгинцівської районної в місті ради контролю за виконанням завдань, визначених законами України, актами Верховної Ради, Президента та Кабінету Міністрів України, голови Дніпропетровської облдержадміністрації, міської та районної в місті рад та їх виконкомів, міського голови та голови районної в місті ради


З метою підвищення стану виконавської дисципліни, результативності роботи з контролю та діловодства, на виконання розпорядження Криворізького міського голови від 14 серпня 2013 року № 194-р «Про проведення в 2013 році оцінки ефективності здійснення контролю за виконанням завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України, розпоряджен-нями голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації», на підставі розпорядження голови районної в місті ради від 30.09.2013 №199-р «Про проведення оцінки ефективності здійснення контролю за виконанням завдань, ви - значених законами України, актами Верховної Ради, Президента та Кабінету Міністрів України, голови Дніпропетровської облдержадміністрації, міської та районної в місті рад та їх виконкомів, міського голови та голови районної в місті ради» була створена робоча група, яка в період з 18 по 22 листопада 2013 року  проводила оцінку здійснення структурними  підрозділами виконкому районної в місті ради контролю за виконанням завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, голови Дніпропетровської облдержадміністрації, міської та районної в місті рад та їх виконкомів, міського голови та голови районної в місті ради (далі - Оцінка).

Оцінка проводилась відповідно до Методики проведення оцінки ефективності здійснення органами виконавчої влади контролю за виконанням завдань, затвердженою Постановою Кабінету Міністрів України від 18.05.2012 №522, за критеріями:

1. Дотримання строків виконання завдань.

2. Дотримання порядку попередньої реєстрації та розгляду документів.

3. Дотримання порядку формування справ, картотек, банків даних.

4. Дотримання вимог щодо:

- розгляду і встановлення строків виконання завдань, підготовки проектів документів;

- змісту, рівня підготовки та належного оформлення документів;

- погодження проектів документів;

- організації і здійснення контролю за виконанням завдань;

- здійснення контролю за виконанням планів заходів із забезпечення виконання завдань;

-  розроблення та затвердження орієнтовних графіків, робочих планів здійснення контролю за виконанням завдань.


На підставі матеріалів перевірок структурних підрозділів, які були проведені під час проведення оцінювання, та звітів щодо організації діловодства та контролю, які надали структурні підрозділи, робоча група зробила висновки.

За результатами перевірок встановлено, що в цілому, робота структурних підрозділів районної в місті ради спрямована на організацію належного і своєчасного виконання завдань, визначених законами України, актами Верховної Ради, Президента та Кабінету Міністрів України, голови Дніпропетровської облдержадміністрації, міської та районної в місті рад та їх виконкомів, міського голови та голови районної в місті ради. Питання організації своєчасного виконання завдань перебувають на постійному контролі у структурних підрозділах виконкому районної в місті ради.

У роботі з документами структурні підрозділи  виконкому районної в місті ради керуються документами органів влади вищого рівня, Інструкцією з діловодства в органах місцевого самоврядування міста, затвердженою рішенням Криворізької міської ради від 08.02.2012 №71, Регламентами Криворізької міської та районної в місті рад та їх виконкомів

Аналіз стану виконання показників оцінки ефективності  здійснення контролю за виконанням  завдань свідчить про те, що структурними підрозділами виконкому районної в місті ради порушень термінів інформування органів виконавчої влади вищого рівня про стан виконання контрольних документів та доручень  не допущено.

На виконання рішень районної в місті ради, її виконавчого комітету, розпоряджень голови районної в місті ради, які перебувають на контролі у структурних підрозділах виконкому,  готуються зведені інформації про стан виконання документів із відповідним  висновком «зняти з контролю» або «продовжити контроль». Інформація подається через загальний відділ голові районної в місті ради, його заступникам, керуючому справами виконкому. Хід виконання більшості контрольних рішень виконавчого комітету районної в місті ради розглядається на його засіданнях у порядку контролю.

       Проекти документів та інформацій, які готуються структурними підрозділами, в основному, відповідають вимогам Інструкції з діловодства та погоджуються в установленому порядку.

На виконання документів органів влади вищого рівня структурними підрозділами готуються проекти рішень районної в місті ради , її виконкому та розпоряджень голови районної в місті ради, розробляються  районні програми та  заходи до них.

Проекти рішень районної в місті ради, її виконкому та розпоряджень голови районної в місті ради  готуються  та погоджуються відповідно до Регламенту виконкому районної в місті ради.

       Контроль за виконанням документів у виконкомі районної в місті ради здійснюється загальним відділом з використанням автоматизованої електронної системи «КАІ-документообіг», за допомогою якої проводиться щоденний моніторинг контрольних документів та щотижневий, щомісячний, щоквартальний аналіз виконавської дисципліни щодо їх виконання.

На контрольні рішення районної в місті ради та розпорядження голови районної в місті ради структурними підрозділами ведуться контрольні справи, у яких сформовані розпорядчі документи із забезпечення їх виконання, проміжні та підсумкові інформації.  

За результатами проведеної оцінки ефективності здійснення структурними підрозділами виконкому Довгинцівської районної в місті ради контролю за виконанням завдань, визначених законами України, актами Верховної Ради, Президента та Кабінету Міністрів України, голови Дніпропетровської облдержадміністрації, міської та районної в місті рад та їх виконкомів, міського голови та голови районної в місті ради робочою групою роботу структурних підрозділів визнано  ефективною.

 


КЕРУЮЧИЙ СПРАВАМИ ВИКОНКОМУ О.О.ГИЖКО
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації