Поиск по базе сайта:
Проведено підсумкове засідання районної атестаційної комісії icon

Проведено підсумкове засідання районної атестаційної комісії
Скачати 17.04 Kb.
НазваПроведено підсумкове засідання районної атестаційної комісії
Дата конвертації04.12.2013
Розмір17.04 Kb.
ТипДокументи

Проведено підсумкове засідання районної атестаційної комісії


8 квітня 2013 року на базі Криворізького науково-технічного металургійного ліцею №81 проведено підсумкове засідання районної атестаційної комісії.

За наслідками атестації було підтверджено раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» 83 педагогічним працівникам, присвоєно вищу кваліфікаційну категорію 21 педагогу, атестовано на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель» 11 працівників, на присвоєння педагогічного звання «старший учитель» - 17; 30 педагогам підтверджено та 8 встановлено педагогічне звання «учитель-методист»; 38 працівникам було підтверджено або підвищено тарифний розряд. Атестовано на відповідність або присвоєння педагогічного звання «старший вихователь» 3 працівники, «вихователь-методист» - 1 працівника, «керівник гуртка-методист» - 5 педагогів.

Всього проведено 4 засідання районної атестаційної комісії, під час яких було вивчено, розглянуто та внесено корективи до списків педагогічних працівників, які подали заяви на проходження атестації у 2013 році. Протягом навчального року вивчалася результативність роботи педагогічних працівників, які атестуються, розглядалися їх характеристики та надавалися рекомендації атестаційним комісіям І рівня. Педагогічні працівники проводили відкриті уроки та позакласні заходи, виступали з доповідями з досвіду роти на засіданнях районних методичних об’єднань і на семінарах-практикумах, публікували статті в освітянській пресі, розробляли педагогічні посібники, авторські програми тощо. Підтвердженням професіоналізму педагогічних працівників закладів освіти району у першу чергу є результати участі їх вихованців у районних, міських та обласних олімпіад, інтелектуальних і творчих конкурсах різних рівнів.


^ Робота районної атестаційної комісії
Учителів Криворізької загальноосвітньої школи №65 представляє директор закладу Суворова О.Г.Учителів Криворізького науково-технічного ліцею №81 представляє

заступник директора з навчально-виховної роботи Гетьман Г.Б.
Учителів Криворізької педагогічної гімназії представляє

заступник директора з науково-методичної роботи Кушнір О.І.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації