Поиск по базе сайта:
Звіт постійної комісії з питань охорони здоров\

Звіт постійної комісії з питань охорони здоров'я, сім'ї, молоді та дітей
Скачати 28.51 Kb.
НазваЗвіт постійної комісії з питань охорони здоров'я, сім'ї, молоді та дітей
Дата конвертації07.07.2013
Розмір28.51 Kb.
ТипЗвіт


Звіт

постійної комісії з питань охорони

здоров'я, сім'ї, молоді та дітей


На другій сесії VI скликання було затверджено рішення Довгинцівської районної в місті ради від 26.11.2010 року № 11 «Про постійні комісії Довгинцівської районної в місті ради VI скликання», згідно якого було утворено 7 постійних комісій районної в місті ради у тому числі і комісію з питань охорони здоров'я, сім'ї, молоді та дітей.

До складу комісії увійшли:

- Медведков О.В. - депутат районної в місті ради від міської організації Партії Регіонів (виборчий округ № 10), голова комісії;

- Кісельова К.Ю. - депутат районної в місті ради від міської організації політичної партії «Фронт Змін» (виборчий округ № 15);

- Ніконенко Д.А.- депутат районної в місті ради від міської організації Партії Регіонів;

- Причиський А.С. - депутат районної в місті ради від міської організації ВО «Батьківщина»;

- Сільченко О.А. - депутат районної в місті ради від міської організації Партії Регіонів (виборчий округ № 12).

Всі члени комісії фахівці, які добре володіють питаннями, що стоять перед комісією і працюють в цій сфері діяльності. Основним завданням є перш за все - контроль за організацією в районі роботи щодо підтримки соціально вразливих верств населення, організації належного медичного обслуговування - що є основою створення здорового суспільства, забезпечення якісного та своєчасного надання соціальних послуг.

Комісія працює за планом, який складається щорічно. За 2011 - 2012 рр. згідно плану комісією було проведено 13 засідань, на яких розглянуто актуальні питання:

- Про роботу Довгинцівського РВ КМУМВС України в Дніпропетровській області за 2010 рік та про виконання заходів боротьби зі злочинністю в районі.

- Про впровадження програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у світі», як важливої умови формування компетентної особистості.

- Про внесення змін до Програми соціально - економічного і культурного розвитку району на 2011 рік.

- Про епідеміологічну ситуацію та заходи Програми протидії захворюваності на туберкульоз.

- Про реалізацію державної сімейної політики в районі та інші.

Члени комісії брали участь у підготовці питань які розглядались на сесіях Довгинцівської районної в місті ради, вносили пропозиції до плану соціально-економічного розвитку району, та пропозиції до інших проектів рішень районної в місті ради.

Були відвідані всі лікувальні заклади району, де ознайомлені з роботою лікувальних закладів, їх проблемами, проведенням робіт по підготовці до осінньо - зимового сезону, придбанням медичного обладнання а також; ходом реформування системи охорони здоров'я.

Члени постійної комісії ведуть прийом виборців у депутатських кімнатах згідно графіка. У 2012 році на прийом звернулось 120 чоловік з різних питань.

На контролі комісії перебувало:

- Рішення сесії Довгинцівської районної в місті ради № 75 від 06.07.2007 року «Про епідемічну ситуацію та затвердження програми протидії захворюваності на туберкульоз в Довгинцівському районі на 2007-2011 роки». Дане рішення було знято з контролю та запропоновано залишити на контролі у державному закладі «Довгинцівська районна санітарно-епідеміологічна станція м. Кривого Рогу»

За час свого існування ми брали активну участь в районних та міських заходах соціального напрямку. Для вирішення питань, які ставали перед комісією залучалися до роботи спеціалісти інших галузей.

З метою покращення роботи комісії плануємо продовжити роз'яснювальну роботу щодо реформування в галузі охорони здоров'я серед мешканців району на нарадах - семінарах, сходах за місцем мешкання, та у засобах масової інформації.


Голова постійної комісії

з питань охорони здоров’я,

сім’ї, молоді та дітей О.Медведков
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації