Поиск по базе сайта:
Работаю в Италии, имею Permesso di soggiorno, у меня заканчивается срок действия загранпаспорта, и хотела бы узнать, могу ли я здесь, в Милане, получить новый, за сколько времени необходимо подавать документы, сколько это стоит и какие документы необходимы предоставить. icon

Работаю в Италии, имею Permesso di soggiorno, у меня заканчивается срок действия загранпаспорта, и хотела бы узнать, могу ли я здесь, в Милане, получить новый, за сколько времени необходимо подавать документы, сколько это стоит и какие документы необходимы предоставить.




НазваРаботаю в Италии, имею Permesso di soggiorno, у меня заканчивается срок действия загранпаспорта, и хотела бы узнать, могу ли я здесь, в Милане, получить новый, за сколько времени необходимо подавать документы, сколько это стоит и какие документы необходимы предоставить.
Дата конвертації15.03.2013
Розмір6.52 Kb.
ТипДокументи

Работаю в Италии, имею Permesso di soggiorno, у меня заканчивается срок действия загранпаспорта, и хотела бы узнать, могу ли я здесь, в Милане, получить новый, за сколько времени необходимо подавать документы, сколько это стоит и какие документы необходимы предоставить. Или нужно ехать в Украину?

Заранее благодарна, Люба, Sesto Calende.

ВІДПОВІДЬ: «У разі закінчення терміну дії паспорта Вам слід звернутися до Генерального консульства з клопотанням про його продовження. Окрім заяви подається також фотокопія першої сторінки документа, а також копію дозволу компетентних італійських властей на законне перебування в Італії. Консульський збір – 10 євро. Можливість продовження паспорта громадянина України для виїзду за кордон погоджується з компетентним територіальним підрозділом паспортної роботи МВС України».



Схожі:




База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації