Поиск по базе сайта:
Тема Дата icon

Тема Дата
НазваТема Дата
Сторінка1/8
Дата конвертації06.07.2013
Розмір1.06 Mb.
ТипДокументи
  1   2   3   4   5   6   7   8
Назва

секції

Назва семінару

Тема

Дата

Місце

проведення

Відповідальні

Директори професійно-технічних навчальних закладів

Міська методична секція

1. Тема: Розвиток соціального партнерства та створення сучасних навчально-практичних центрів будівельної галузі – пріоритетний напрямок розвитку навчального закладу.

Мета: Ознайомлення з досвідом роботи ПТНЗ щодо створення навчально-практичного центру на базі навчального закладу та використання в навчально-виробничому процесі сучасних будівельних технологій.

    1. Відвідування та аналіз відкритих уроків теоретичного та виробничого навчання.

Карпова Ж П., Деркач Л.П. – заступники директора з навчально-виробничої та навчальної роботи Київського професійного будівельного ліцею.

    1. Перспективи розвитку Київського професійного будівельного ліцею та створення сучасного навчально-практичного центру в умовах зростання попиту на якісні та висококваліфіковані робітничі кадри на ринку праці.

Іванець М.Д. – директор Київського професійного будівельного ліцею.

    1. Робота по організації навчально-практичного центру: проблеми, пошуки, здобутки.

Представники фірми – соціального партнера.

    1. Розвиток та використання матеріально-технічної бази навчально-виробничих майстерень, лабораторій, кабінетів загально-професійної та професійно-теоретичної підготовки – потреба інноваційних змін та ресурсних можливостей ПТНЗ.

Карпова Ж П.– заступник директора з навчально-виробничої роботи Київського професійного будівельного ліцею.

    1. Круглий стіл: «Можливість використання сучасних виробничих технологій в умовах навчального закладу: проблеми та шляхи їх вирішення».

Учасники методичної секції

1.6. Огляд-знайомство з матеріально-технічною базою ПТНЗ.

Іванець М.Д. – директор Київського професійного будівельного ліцею.

19.10.2011

Київський професійний будівельний ліцей

Кучинський М.С.,

Мірошниченко К.Б., Іванець М.Д.

Директори професійно-технічних навчальних закладів

Міська методична секція

2. Тема: Використання у навчально-виробничому процесі інноваційних педагогічних, методичних, інформаційно-комунікаційних та виробничих технологій – передумова якісної професійної підготовки кваліфікованого робітника.

Мета: Активізувати роботу навчальних закладів щодо використання в навчальному процесі новітніх методичних, інформаційно-комунікаційних та виробничих технологій шляхом вивчення й впровадження передового педагогічного та інноваційного виробничого досвіду.

2.1. Відвідування та аналіз відкритих уроків теоретичного та виробничого навчання.

Михальчук О.І., Гулько Н.М. – заступники директора з навчально-виробничої та навчальної роботи Київського професійного енергетичного ліцею.

2.2. Сучасні підходи до організації навчально-виробничого та виховного процесу – шлях до створення навчального закладу профтехосвіти нового типу.

Дідковський А.В. – директор Київського професійного енергетичного ліцею.

2.3. Використання новітніх методико-педагогічних прийомів, засобів навчання та матеріально-технічного забезпечення при організації загальноосвітньої, професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки.

Михальчук О.І., Гулько Н.М. – заступники директора з навчально-виробничої та навчальної роботи Київського професійного енергетичного ліцею.

2.4. Особливості організації професійно-практичної підготовки та проблемні моменти навчання учнів в умовах виробництва.

Представники підприємств – замовників робітничих кадрів.

2.5. Круглий стіл: «Шляхи забезпечення професійного зросту педагогічних кадрів ПТНЗ за профільним спрямування та організації їх стажування в умовах виробництва».

Учасники методичної секції.

2.6. Ознайомлення з матеріально-технічною базою навчального закладу

Дідковський А.В. – директор Київського професійного енергетичного ліцею.

21.12.2011

Київський професійний енергетичний ліцей

Кучинський М.С.,

Мірошниченко К.Б.,

Дідковський А.В.

Директори професійно-технічних навчальних закладів

Міська

методична секція

3. Тема: Оновлення матеріально-технічної бази ПТНЗ та ефективна співпраця з соціальними партнерами, участь учнівського самоврядування в організації навчально-виробничого та виховного процесу – необхідні складові успішного навчального закладу.

Мета: Вивчити досвід роботи навчального закладу з питань оновлення матеріально-технічного забезпечення навчального процесу та якісної організації роботи із соціальними партнерами, ефективного впливу гурткової роботи та діяльності учнівського самоврядування на якість підготовки кваліфікованих робітничих кадрів.

3.1. Відвідування та аналіз відкритих уроків теоретичного та виробничого навчання.

Пількевич П.П., Гриненко Л.В. – заступники директора з навчально-виробничої та навчальної роботи Київського вищого професійного училища деревообробки.

3.2. Визначення перспективних напрямів розвитку ПТНЗ та тісна співпраця з соціальними партнерами як важелі впливу на ефективну роботу педагогічного та учнівського колективів з питань вдосконалення якості професійної освіти.

Громадюк П.І. – директор Київського вищого професійного училища деревообробки.

3.3. Результативність процесу оновлення матеріально-технічної бази навчального закладу задля підвищення якості професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки.

Пількевич П.П.– заступник директора з навчально-виробничої роботи Київського вищого професійного училища деревообробки.

3.4. Стан співпраці навчального закладу із соціальними партнерами – підприємствами-замовниками робітничих кадрів: шляхи вирішення проблем організації виробничого навчання та практики в умовах виробництва.

Представники підприємств, установ та організацій – замовників робітничих кадрів.

3.5. Дискусія: «Роль та основні напрямки діяльності учнівського самоврядування: чи є межа дозволеного?»

Учасники методичної секції.

3.6. Огляд-знайомство з навчальним закладом.

Громадюк П.І. – директор Київського вищого професійного училища деревообробки.

15.02.2012

Київське вище професійне училище деревообробки

Кучинський М.С.,

Мірошниченко К.Б.,

Громадюк П.І.

Директори професійно-технічних навчальних закладів

Міська методична секція

4. Тема: Особливості організації навчально-виробничого та виховного процесу для реалізації державної політики з інклюзивної освіти та надання освітніх послуг молоді, що здобуває базову загальну середню освіту й допрофесійну підготовку в професійно-технічних навчальних закладах.

Мета: Ознайомлення з досвідом роботи навчального закладу щодо організації навчального та виховного процесу, розробки робочих навчальних планів, змісту освітніх програм для організації інклюзивної освіти та експерименту з навчання і виховання дезадаптованої молоді в умовах ПТНЗ.

4.1. Відвідування та аналіз уроків теоретичного та виробничого навчання.

Мошнягул І.Я., Колосюк Є.К. – заступники директора з навчально-виробничої роботи та навчальної роботи Київського вищого професійного училища сервісу і дизайну.

4.2. Аналіз нормативно-правового поля для організації й здійснення інклюзивного навчання в професійно-технічних навчальних закладах та надання освітніх послуг молоді, що не отримала базової загальної середньої освіти.

Агафонов Є.О. – директор Київського вищого професійного училища сервісу і дизайну.

4.3. Розробка навчальних планів і програм, адаптація змісту освіти, впровадження інноваційних педагогічних і виховних технологій в освітній процес – необхідна передумова для навчання і виховання учнів з особливими потребами та дезадаптованої молоді.

Мошнягул І.Я., Колосюк Є.К.– заступники директора з навчально-виробничої роботи та навчальної роботи Київського вищого професійного училища сервісу і дизайну.

4.4. Активне залучення учнівського самоврядування до процесу адаптації учнів з особливими потребами та проблемної молоді в соціум, розвиток творчості, формування громадської позиції – шлях до самоствердження особистості.

Кравченко С.Ю. – заступник директора з навчально-виховної роботи Київського вищого професійного училища сервісу і дизайну.

4.5. Обмін досвідом роботи з питань інклюзивного навчання та навчання дезадаптованої молоді.

Учасники методичної секції.

4.6. Ознайомлення з матеріально-технічною базою навчального закладу.

Агафонов Є.О. – директор Київського вищого професійного училища сервісу і дизайну.

25.04.2012

Київське вище професійне училище сервісу і дизайну

Кучинський М.С.,

Мірошниченко К.Б.,

Агафонов Є.О.
^ Назва

секції

Назва семінару

Тема

Дата

Місце

проведення

Відповідальні

Заступники директорів

з навчально-виробничої роботи

Міська методична секція

^ 1. Тема: Орієнтація на вимоги сучасного виробництва – запорука конкурентної спроможності кваліфікованого робітника (проблеми, підходи, рішення).

Мета: Ознайомлення з досвідом роботи навчального закладу щодо організації підготовки кваліфікованих робітників, впровадження якісного професійного навчання та інновацій в професійній підготовці, врахування сучасних вимог виробництва в процесі підготовки кваліфікованих робітників при укладанні 2-х сторонніх договорів з підприємствами-замовниками кадрів.

1.1. Наближення професійного навчання до потреб та вимог сучасного виробництва.

Братан Л.П. – заступник директора з навчально-виробничої роботи Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства.

1.2. Адаптація вимог сучасного виробництва з професії «Електромонтажник вторинних ланцюгів; слюсар з ремонту електроустаткування на автомобільному транспорті» згідно вимог ДС ПТО.

Чубрикова Т.П. – викладач професійно-теоретичної підготовки, голова методичної комісії педагогічних працівників електротехнічних професій Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства.

1.3. Проблеми та шляхи їх розв’язання при викладанні предмету «Монтаж санітарно-технічних систем та устаткування» при реалізації ДС ПТО.

Марфич В.Ю. – викладач професійно-теоретичної підготовки, голова методичної комісії педагогічних працівників слюсарно-зварювальних професій Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства.

1.4. ^ З досвіду роботи: «Зміст професійного навчання – основа якісної підготовки кваліфікованого робітника».

Кононова Л.О. – викладач професійно-теоретичної підготовки, голова методичної комісії педагогічних працівників опоряджувальних професій Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства.

1.5. Проблеми при підготовці кваліфікованих робітників за професією «Оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» відповідно до ДС ПТО.

Руднєва М.В. – викладач професійно-теоретичної підготовки, голова методичної комісії педагогічних працівників інформатики та інформаційних технологій Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства.

Учасники міської методичної секції.

1.6. Ознайомлення з навчально-матеріальною базою навчального закладу.

Братан Л.П. – заступник директора з навчально-виробничої роботи Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства.

27.10.2011

Київський професійний ліцей будівництва і комунального господарства

Мусієнко Т.П., Павлюк І.М.,

Куришко А.К.

Заступники директорів

з навчально-виробничої роботи

Міська методична секція

^ 2. Тема: Елементи навчально-виховного процесу як складова професійно-практичної та професійно-теоретичної підготовки.

Мета: Ознайомлення з досвідом роботи навчального закладу щодо використання елементів навчально-виховного процесу під час викладання предметів професійно-практичної та професійно-теоретичної підготовки.

2.1. Використання елементів навчально-виховного процесу під час викладання предметів професійно-практичної і професійно-теоретичної підготовки.

Новак А.О. – заступник директора з навчально-виробничої роботи ДПТНЗ «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва».

2.2. Робота методичних комісій над загально-методичною темою навчального закладу «Мистецтво при викладанні навчальних предметів».

Самойленко С.М. – методист ДПТНЗ «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва».

2.3. Виявлення творчих здібностей в учнів під час проведення уроків та застосування їх в позаурочній діяльності центру.

Грищенко Е.Д. – заступник директора з навчально-виховної роботи ДПТНЗ «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва».

2.4. Дискусія: «Розвиток інтелектуальної творчості учнів та залучення їх до пошукової-дослідницької діяльності».

Учасники міської методичної секції.

2.5. Ознайомлення з навчально-матеріальною базою навчального закладу.

Новак А.О. – заступник директора з навчально-виробничої роботи ДПТНЗ «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва».

22.12.2011

Державний професійно-технічний навчальний заклад

«Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва

м. Києва»

Мусієнко Т.П., Павлюк І.М.,

Авраменко О.О.

Заступники директорів

з навчально-виробничої роботи

Міська методична секція

^ 3. Тема: Технологія упровадження інтегрованого навчання в навчально-виробничий процес та її вплив на якість підготовки кваліфікованих робітників.

Мета: Ознайомлення з методикою, рекомендаціями та досвідом роботи навчального закладу щодо проведення інтегрованих (бінарних) уроків під час навчально-виробничого процесу навчального закладу.

3.1. Впровадження технології інтегрованого навчання – запорука якісної підготовки кваліфікованих робітників.

Гончаренко А.І – заступник директора з навчально-виробничої роботи Київського вищого професійного поліграфічного училища.

3.2. ^ З досвіду роботи: «Технологія проведення бінарних уроків з професійної підготовки: від теорії до практики».

Петренко О.М. – викладач професійно-теоретичної підготовки Київського вищого професійного поліграфічного училища.

3.3. Переваги впровадження в професійно-практичну підготовку інтегрованих (бінарних) уроків з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

Перебейнус О.М – майстер виробничого навчання Київського вищого професійного поліграфічного училища.

3.4. Круглий стіл: «Застосування технології інтегрованого навчання у навчальних закладах: пропозиції та рекомендації».

Учасники міської методичної секції.

3.5. Ознайомлення з навчально-матеріальною базою навчального закладу.

Гончаренко А.І. – заступник директора з навчально-виробничої роботи Київського вищого професійного поліграфічного училища.

24.02.2012

Київське вище професійне поліграфічне училище

Мусієнко Т.П., Павлюк І.М.,

Велічко В.П.

Заступники директорів

з навчально-виробничої роботи

Міська методична секція

^ 4. Тема: Навчально-практичний будівельний центр професійно-технічного навчального закладу

нового типу – вимога часу.

Мета: Ознайомлення з досвідом роботи ПТНЗ щодо створення навчально-практичного будівельного центру на базі навчального закладу та використання в навчальному процесі сучасних будівельних технологій.

4.1. Основні напрямки розвитку Київського професійного будівельного ліцею в сучасних соціально-економічних умовах.

Іванець М.Д. – директор Київського професійного будівельного ліцею.

4.2. Налагодження партнерських зв’язків між підприємствами-виробниками сучасної будівельної продукції та будівельними організаціями м. Києва – пріоритетний напрямок розвитку центру.

Карпова Ж.П. – заступник директора з навчально-виробничої роботи Київського професійного будівельного ліцею.

4.3. Прискорення передачі інформації сучасними будівельними компаніями стосовно новітніх прогресивних технологій та впровадження їх у навчальний процес.

Омельчук В.Б. – старший майстер Київського професійного будівельного ліцею.

4.4. Організація роботи з підвищення кваліфікації робітників і спеціалістів будівельних організацій щодо вивчення та відпрацювання технологій, набуття умінь та навичок роботи з новітніми й перспективними будівельними матеріалами.

Колбанцева С.В. – викладач професійно-теоретичної підготовки Київського професійного будівельного ліцею.

4.5. Організація роботи з підвищення кваліфікації викладачів професійної підготовки та майстрів виробничого навчання.

Кузьменко Л.К. – методист Київського професійного будівельного ліцею.

4.6. Круглий стіл: «Створення навчально-практичних центрів: стан, результати та перспективи».

Учасники міської методичної секції.

4.7. Ознайомлення з навчально-матеріальною базою навчального закладу.

Карпова Ж.П. – заступник директора з навчально-виробничої роботи Київського професійного будівельного ліцею.

19.04.2012

Київський професійний будівельний ліцей

Мусієнко Т.П.,

Павлюк І.М.,

Іванець М.Д.
^ Назва

секції

Назва семінару

Тема

Дата

Місце

проведення

Відповідальні

Заступники директорів

з навчальної роботи

Міська методична секція

^ 1. Тема: Планування та організація тематичного контролю в ПТНЗ. Досвід щодо укладання та оформлення навчально-плануючої документації.

Мета: Ознайомлення з вимогами щодо оформлення та збереження навчально-плануючої документації відповідно до положень нормативно-законодавчих актів.

1.1. Загальні принципи планування тематичного контролю.

Баклан С.С. – заступник директора Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України.

Товстенко Л.М. – заступник директора Київського професійного ліцею "Авіант".

1.2. Організація та аналіз контролю теоретичного навчання.

Андрусенко В.П. – заступник директора Київського професійного ліцею транспорту.

Пенделя З.Є. – заступник директора Київського вищого професійного училища будівництва і архітектури.

1.3. Тематичний контроль як один із напрямків удосконалення навчального процесу.

Гриненко Л.В. – заступник директора Київського вищого професійного училища деревообробки.

1.4. Про впровадження Інструкції з ведення журналів обліку теоретичного навчання учнів ПТНЗ.

Бондарева О.М. – методист Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві.

1.5. Перелік обов’язкової навчально-плануючої документації та терміни її зберігання.

Тумановська А.М. – заступник директора Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну.

1.6. Відвідування та аналіз уроків викладачів Київського вищого професійного поліграфічного училища.

Учасники міської методичної секції.

1.7. Обмін думками: «Ефективні шляхи організації тематичного контролю знань учнів: від теорії до практики».

Учасники міської методичної секції.

1.8. Різне.

Бондарева О.М. – методист Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві.

07.12.2011

Київське вище професійне поліграфічне училище

Велічко В.П.,

Пронічева Л.Г.,

Бондарева О.М.


Заступники директорів

з навчальної роботи

Міська методична секція

^ 2. Тема: Науково-методичні підходи до побудови освітнього процесу обдарованих учнів.

Мета: Визначення основних завдань адміністрації та педагогічного колективу навчального закладу в плануванні роботи з обдарованими учнями.

2.1. Формування мотивації навчальної діяльності учнів ПТНЗ.

Деркач Л.П. – заступник директора Київського професійного будівельного ліцею.

2.2. Роль викладача-предметника у формуванні успішності учнів та розвитку їх обдарувань.

Уставщикова Л.М. – заступник директора Професійного ліцею Національного авіаційного університету.

Щербій Н.І. – заступник директора Київського вищого професійного поліграфічного училища.

2.3. Система роботи з вивчення та творчого впровадження передового педагогічного досвіду в навчальний процес.

Володось І.Є. – заступник директора Київського вищого професійного училища залізничного транспорту.

Писарець Н.В. – заступник директора Державного професійно-технічного навчального закладу "Київське вище професійне училище технологій та дизайну виробів із шкіри".

2.4. Підвищення професійної компетентності педагогів.

Колосюк Є.К. – заступник директора Київського вищого професійного училища сервісу і дизайну.

Стельмащук Т.В. – заступник директора Київського професійного енергетичного ліцею.

2.5. Створення сприятливого психологічного клімату в ПТНЗ.

Сидоркіна І.П. – заступник директора Державного навчального закладу "Київське регіональне вище професійне училище будівництва" .

Лісовенко С.А. – заступник директора Державного навчального закладу "Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівельної механізації".

2.6. Круглий стіл: «Обдаровані діти: виявлення – навчання – розвиток»».

Учасники міської методичної секції.

2.7. Відвідування та аналіз уроків викладачів Київського вищого професійного училища залізничного транспорту.

2.8. Різне.

Учасники міської методичної секції.

Бондарева О.М. – методист Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві.

26.04.2012

Київське вище професійне училище залізничного транспорту

Мельник О.С.,

Пронічева Л.Г.,

Бондарева О.М.
  1   2   3   4   5   6   7   8Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації