Поиск по базе сайта:
Положення про фонд нормативних документів Мінагрополітики України icon

Положення про фонд нормативних документів Мінагрополітики України
Скачати 21.27 Kb.
НазваПоложення про фонд нормативних документів Мінагрополітики України
Дата конвертації22.11.2012
Розмір21.27 Kb.
ТипПоложення
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ


НАКАЗ


03 ” вересня 2007 року м. Київ № 639


Про затвердження Положення

про фонд нормативних документів

Мінагрополітики України


На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18.09.02 р. № 1395 “Про створення національного фонду нормативних документів”, керуючись Положенням про Міністерство аграрної політики України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.11.2006 р. №1541, та з метою удосконалення інформаційного забезпечення підприємств, установ, організацій у сфері, в якій реалізація державної політики належить до повноважень Міністерства аграрної політики України,НАКАЗУЮ:


  1. . Затвердити Положення про фонд нормативних документів Міністерства аграрної політики України (додається).

  2. . Делегувати повноваження з ведення фонду нормативних документів Українському державному центру стандартизації та сертифікації (далі – державний центр “Украгростандартсертифікація”).

  3. . Керівникам урядових органів державного управління, самостійних структурних підрозділів міністерства, керівникам підприємств, установ та організацій, що входять до сфери управління Мінагрополітики, забезпечити надання державному центру “Украгростандартсертифікація” інформації про наявні нормативні документи.

  4. . Встановити, що фінансування фонду проводиться за рахунок бюджетних коштів, які виділяються державному центру ”Украгростандартсертифікація” на здійснення своїх повноважень.

5. Директору державного центру “Украгростандартсертифікація” Ніколенку А.І. забезпечити виконання цього наказу.

6. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства сільського господарства і продовольства від 06.06.1995 № 147 ”Про створення інформаційного фонду стандартів Мінсільгосппроду України”.

7. Визнати таким, що втратило чинність, Положення про Інформаційний фонд стандартів Мінсільгосппроду України, затверджене заступником Міністра сільського господарства і продовольства України В.Д. Гревцовим від 07.06 1995, погоджене заступником голови Держстандарту України Т.М. Кисельовою.

8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.


В. о. Міністра Б. К. Супіханов
Погоджено:

Голова Держспоживстандарту України


О. С. Шнипко

“ 16 ” серпня 2007 р.
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації