Поиск по базе сайта:
Розглянувши заяву директора поп «Русь єдина» Шевченка В. Г icon

Розглянувши заяву директора поп «Русь єдина» Шевченка В. Г
Скачати 22.71 Kb.
НазваРозглянувши заяву директора поп «Русь єдина» Шевченка В. Г
Дата конвертації07.08.2013
Розмір22.71 Kb.
ТипДокументи

ВОВЧАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р о з п о р я д ж е н н я

Вовчанськвід 22.03.2012 р. № 144


Про надання Приватно-орендному підприємству «Русь єдина» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для подальшої приватизації, які розташовані за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, для обслуговування нежитлових приміщень та споруд.

Розглянувши заяву директора ПОП «Русь єдина» Шевченка В.Г. стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок орієнтовною площею 0,2900 га, на якій розташовані нежитлові будівлі, критий тік, який належить ПОП «Русь єдина» на підставі свідоцтва право власності /САЕ №026016/22.04.2012/, виданого Іванівською сільською радою Вовчанського району Харківської області, та земельну ділянку площею 0,1700 га, на якій розташована нежитлова будівля, ангар, який належить ПОП «Русь єдина» на підставі рішення виконкому Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області від 14.04.2010 року №7, для обслуговування нежитлових приміщень та споруд, які розташовані за межами населеного пункту на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, керуючись п. 12 Перехідних положень, ст. 17, 22, 134 Земельного Кодексу України, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 року № 677 «Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок», ст. 25, 50 Закону України “Про землеустрій”:

1.Надати Приватно – орендному підприємству «Русь єдина» дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 0,4600 га, в т.ч. земельну ділянку площею 0,2900 га, на якій розташований критий тік, який належить ПОП «Русь єдина» на підставі свідоцтва право власності /САЕ №026016/22.04.2012/, виданого Іванівською сільською радою Вовчанського району Харківської області, та земельну ділянку площею 0,1700 га, на якій розташований ангар, який належить ПОП «Русь єдина» на підставі рішення виконкому Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області від 14.04.2010року №7, які розташовані за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, з метою подальшої приватизації земельних ділянок для обслуговування нежитлових приміщень та споруд (критий тік, ангар)

2. Рекомендувати керівництву ПОП «Русь єдина» для розробки землевпорядної документації звернутися до землевпорядних організацій, які мають відповідну ліцензію на проведення цих робіт. Розроблений проект землеустрою подати на розгляд та затвердження до Вовчанської районної державної адміністрації.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Н.М.Гордієнко.


Голова районної державної

адміністрації В.В.ПАНОВ
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації