Поиск по базе сайта:
Положення про XХ традиційний легкоатлетичний пробіг-естафету вулицями Львова під гаслом «Від Сокільства до стрілецтва! Від уса до ноку!» Мета icon

Положення про XХ традиційний легкоатлетичний пробіг-естафету вулицями Львова під гаслом «Від Сокільства до стрілецтва! Від уса до ноку!» Мета
Скачати 29.27 Kb.
НазваПоложення про XХ традиційний легкоатлетичний пробіг-естафету вулицями Львова під гаслом «Від Сокільства до стрілецтва! Від уса до ноку!» Мета
Дата конвертації02.06.2013
Розмір29.27 Kb.
ТипПоложення

«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Ректор ЛДУФК

Приступа Є.Н.

«10» жовтня 2012 р.


ПОЛОЖЕННЯ

про XХ традиційний легкоатлетичний пробіг-естафету вулицями Львова під гаслом

«Від Сокільства - до стрілецтва! Від УСА до НОКу!»


Мета. Вшанування спортивних традицій Галичини, українського сокільського спортивно-гімнастичного руху, бойової звитяги Українських Січових Стрільців, відзначення досягнень Української спортивної асоціації та Національного олімпійського комітету України, спрямованих на утвердження державності, популяризація фізичного виховання, спорту і здорового способу життя. Присвячено Року спорту та здорового способу життя, 70-й річниці утворення УПА та 100-річчю з часу заснування Української скаутської організації «Пласт».

Керівництво. Загальне керівництво легкоатлетичним пробігом-естафетою здійснює Львівський державний університет фізичної культури спільно з Управлінням молоді, сім'ї та спорту Львівської міської ради, Львівським відділенням Національного олімпійського комітету України, Львівським обласним спортивним товариством студентів «Гарт». Безпосереднє проведення заходу покладається на Львівський державний університет фізичної культури. Відповідальний за організацію пробігу та безпеку учасників – відповідальний за спортивну роботу ЛДУФК Левків В.І. Суддівство покладається на кафедру легкої атлетики, головний суддя – зав. кафедри Конестяпін В.Г., головний секретар – ст.викл.Чорненька Г.В.

Учасники. У легкоатлетичному пробігу-естафеті беруть участь викладачі і студенти ЛДУФК, вищих навчальних закладів м.Львова, представники спортивних організацій, провідні спортсмени міста, ветерани спорту. Склад команди для участі в естафеті – 4 особи.

Місце і терміни проведення. Легкоатлетичний пробіг-естафета проводиться на проспекті Свободи у неділю 21 жовтня 2012 року з 12.30 год. до 14.30 год.

Порядок проведення та визначення переможців.

О 12.30 год. – збір учасників біля пам’ятника Т.Г.Шевченку. О 13.00 год. – урочисте відкриття заходу. Після відкриття заходу – урочиста церемонія покладання квітів до меморіальної дошки Сокола-Батька (вул.Руська).

О 13.15 год.– пробіг представників спортивних організацій міста, ветеранів спорту, викладачів; о 13.30 год.– старт легкоатлетичного забігу ветеранів; о 13.40 год.– старт легкоатлетичної естафети серед студенток; о 13.50 год.– старт легкоатлетичної естафети серед студентів; о 14.00 год. – нагородження переможців забігу та естафети біля пам’ятника Т.Г.Шевченку, підведення підсумків пробігу-естафети.

Легкоатлетичний пробіг та забіг проводяться за маршутом: старт – на проїзджій частині пр.Свободи навпроти входу в Гранд-готель. Після старту учасники пробігу біжать до вул. Коперника – навколо фонтану з пам'ятником Матері Божої – по пр.Свободи з боку парних номерів – навколо площі з пам’ятником Т.Г.Шевченку до входу в Гранд-готель. Легкоатлетична естафета проводиться в 4 етапи. Дистанція одного етапу складає маршут пробігу.

^ Терміни подання заявок. Попередня інформація про участь подається на нараді представників кафедр, яка розпочнеться 16 жовтня 2012 року о 15.00 в 203 ауд. Заявки подаються на кафедру легкої атлетики ЛДУФК до 18 жовтня 2012 року з 10 до 15 год. головному секретарю змагань ст. викл.Чорненькій Г.В.

Визначення переможців та нагородження. Переможці та призери змагання визначаються в забігу ветеранів серед жінок і чоловіків та в естафетах серед команд студенток і студентів. Команди нагороджуються грамотами, а спортсмени – медалями.

Це положення є офіційним запрошенням до участі у заходіСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації